Uitslagen grote beker 2018-2019

maandag 22 oktober 2018

zvv Barca

B2 - 22:00

9 - 5

T-Kwadraat Veld 2

VVI 2/Vermeer sierbestrating


vrijdag 12 oktober 2018

VVI 3/ODA

B3 - 19:53

1 - 5

De Wetering

TDV 1/renova el giletto

VOP Waalwijk

B3 - 20:46

1 - 9

De Wetering

Feestcafe La Danza

VVI 2/Vermeer sierbestrating

B2 - 21:39

2 - 2

De Wetering

SVH/TNC 1

Bunga Manor

B6 - 19:00

4 - 2

Studenten sporthal

Mencare24

NVHV/Gezond eten

B2 - 20:46

4 - 8

Studenten sporthal

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

de Besterds

B7 - 19:00

4 - 3

De Drieburcht

OGT/Peerkes Hoeve

FC The One

B1 - 19:53

1 - 5

Reeshof

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

Zuvo

B4 - 19:53

4 - 6

T-Kwadraat Veld 1

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

BAA

B4 - 20:46

0 - 2

T-Kwadraat Veld 1

Forsa

ZWAF Moller en Cools advocaten

B7 - 19:00

2 - 10

T-Kwadraat Veld 2

UVO '94 1/Minos Pallas

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

B1 - 19:53

1 - 6

T-Kwadraat Veld 2

TST

ZVVG/Cafe den Brands

B6 - 20:46

2 - 9

T-Kwadraat Veld 2

t Boeketje/Goudcentrum


vrijdag 5 oktober 2018

Feestcafe La Danza

B3 - 19:00

10 - 2

De Zeine

VVI 3/ODA

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

B2 - 19:00

2 - 5

De Wetering

VVI 2/Vermeer sierbestrating

VOP Waalwijk

B3 - 19:53

7 - 11

De Wetering

de Chocolatties - CK Active

NVHV/Gezond eten

B2 - 19:00

18 - 6

Studenten sporthal

zvv Barca

OGT/Peerkes Hoeve

B7 - 20:46

3 - 1

Reeshof

ZWAF Moller en Cools advocaten

TST

B1 - 21:39

5 - 3

Reeshof

FC The One

Brightworks

B5 - 19:00

7 - 5

De Blaak

FCR

Bunga Manor

B6 - 20:46

7 - 3

De Blaak

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

de Besterds

B7 - 21:39

4 - 10

De Blaak

Hofbomen Hoveniers 1

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

B5 - 21:39

6 - 7

T-Kwadraat Veld 1

zvv Herenkapsalon Aziz

BAA

B4 - 19:53

5 - 4

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

B1 - 20:46

5 - 12

T-Kwadraat Veld 2

Ham & Kaas/Marmer W.M.

Mencare24

B6 - 21:39

3 - 0

T-Kwadraat Veld 2

ZVVG/Cafe den Brands

Zena vuurwerk

B9 - 20:30

8 - 3

Haspel

TGC'03


maandag 1 oktober 2018

Forsa

B4 - 21:00

2 - 1

T-Kwadraat Veld 2

Zuvo


vrijdag 28 september 2018

VVI 2/Vermeer sierbestrating

B2 - 19:00

10 - 5

De Wetering

NVHV/Gezond eten

VVI 3/ODA

B3 - 19:53

7 - 8

De Wetering

VOP Waalwijk

Team Boektoe/IT Support Groep

B8 - 20:46

7 - 5

De Wetering

FC Africa

TSVV Merlijn 2

B9 - 19:00

5 - 9

Studenten sporthal

zvv CFAB

TSVV Merlijn 1/De Don

B5 - 19:53

5 - 2

Studenten sporthal

FCR

TDV 1/renova el giletto

B3 - 20:46

7 - 3

Studenten sporthal

de Chocolatties - CK Active

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

B1 - 19:53

11 - 3

De Drieburcht

Ham & Kaas/Marmer W.M.

FC The One

B1 - 19:53

9 - 1

Reeshof

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

zvv Herenkapsalon Aziz

B5 - 20:46

4 - 1

Reeshof

Brightworks

SVH/TNC 1

B2 - 19:53

10 - 3

De Blaak

zvv Barca

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

B4 - 19:53

5 - 0

T-Kwadraat Veld 1

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

t Boeketje/Goudcentrum

B6 - 20:46

7 - 2

T-Kwadraat Veld 1

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

ZVVG/Cafe den Brands

B6 - 21:39

3 - 5

T-Kwadraat Veld 1

Bunga Manor

ZWAF Moller en Cools advocaten

B7 - 19:00

3 - 5

T-Kwadraat Veld 2

de Besterds

UVO '94 1/Minos Pallas

B7 - 19:53

3 - 3

T-Kwadraat Veld 2

Hofbomen Hoveniers 1

Zuvo

B4 - 20:46

1 - 5

T-Kwadraat Veld 2

BAA

SVH/TNC 2

B8 - 21:39

1 - 9

T-Kwadraat Veld 2

VVI 1/De Kiosk


vrijdag 21 september 2018

Feestcafe La Danza

B3 - 19:00

6 - 3

De Zeine

de Chocolatties - CK Active

zvv CFAB

B9 - 19:53

5 - 3

De Wetering

TGC'03

VOP Waalwijk

B3 - 20:46

5 - 6

De Wetering

TDV 1/renova el giletto

VVI 1/De Kiosk

B8 - 21:39

3 - 0

De Wetering

FC Africa

Bunga Manor

B6 - 19:00

3 - 3

Studenten sporthal

t Boeketje/Goudcentrum

NVHV/Gezond eten

B2 - 19:53

4 - 7

Studenten sporthal

SVH/TNC 1

Mencare24

B6 - 21:39

4 - 6

Studenten sporthal

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

de Besterds

B7 - 19:00

8 - 6

De Drieburcht

UVO '94 1/Minos Pallas

TST

B1 - 19:53

10 - 2

Reeshof

Ham & Kaas/Marmer W.M.

OGT/Peerkes Hoeve

B7 - 20:46

3 - 10

Reeshof

Hofbomen Hoveniers 1

Brightworks

B5 - 21:39

1 - 10

Reeshof

TSVV Merlijn 1/De Don

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

B1 - 19:53

2 - 13

T-Kwadraat Veld 1

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

BAA

B4 - 20:46

5 - 13

T-Kwadraat Veld 1

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

B5 - 19:53

7 - 3

T-Kwadraat Veld 2

FCR

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

B2 - 21:39

5 - 2

T-Kwadraat Veld 2

zvv Barca

Zena vuurwerk

B9 - 20:30

8 - 4

Haspel

TSVV Merlijn 2

Forsa

B4 - 21:30

6 - 4

Haspel

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV


maandag 17 september 2018

Team Boektoe/IT Support Groep

B8 - 20:30

4 - 5

Dongewijk

SVH/TNC 2


vrijdag 14 september 2018

de Chocolatties - CK Active

B3 - 19:00

7 - 1

De Wetering

VVI 3/ODA

VVI 1/De Kiosk

B8 - 19:53

6 - 3

De Wetering

Team Boektoe/IT Support Groep

zvv CFAB

B9 - 20:46

3 - 4

De Wetering

Zena vuurwerk

FCR

B5 - 21:39

3 - 5

De Wetering

zvv Herenkapsalon Aziz

TDV 1/renova el giletto

B3 - 19:53

9 - 5

Studenten sporthal

Feestcafe La Danza

TSVV Merlijn 1/De Don

B5 - 20:46

4 - 1

Studenten sporthal

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

B6 - 19:00

3 - 2

De Drieburcht

ZVVG/Cafe den Brands

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

B1 - 19:53

3 - 2

De Drieburcht

TST

Hofbomen Hoveniers 1

B7 - 19:00

6 - 6

Reeshof

ZWAF Moller en Cools advocaten

Ham & Kaas/Marmer W.M.

B1 - 19:53

4 - 5

Reeshof

FC The One

SVH/TNC 1

B2 - 19:53

9 - 3

De Blaak

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

B4 - 20:46

1 - 3

De Blaak

Zuvo

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

B4 - 19:53

4 - 3

T-Kwadraat Veld 1

Forsa

t Boeketje/Goudcentrum

B6 - 20:46

9 - 2

T-Kwadraat Veld 1

Mencare24

FC Africa

B8 - 21:39

7 - 7

T-Kwadraat Veld 1

SVH/TNC 2

UVO '94 1/Minos Pallas

B7 - 19:53

2 - 1

T-Kwadraat Veld 2

OGT/Peerkes Hoeve

TGC'03

B9 - 20:30

13 - 6

Haspel

TSVV Merlijn 2


maandag 10 september 2018

zvv Herenkapsalon Aziz

B5 - 21:00

6 - 5

T-Kwadraat Veld 2

TSVV Merlijn 1/De Don

Brightworks

B5 - 20:30

3 - 6

Dongewijk

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl