Uitslagen grote beker

maandag 19 februari 2024

Mencare 24

BF4 - 20:00

5 - 6

Haspel

UVO '94 1/Minos Pallas

DDVL Rijschool Start Driving

BF4 - 21:00

5 - 7

Haspel

Glorie FC

OGT 2/ Peerkes Hoeve

BF4 - 20:00

0 - 12

Dongewijk

Wilti

Laynwayrs

BF4 - 21:00

2 - 3

Dongewijk

OGT 1/ Voetbalschool 2 Fast


maandag 15 januari 2024

FC VDZ

BF8 - 22:00

3 - 21

T-Kwadraat Veld 1

OGT 1/ Voetbalschool 2 Fast

Mencare 24

BF8 - 21:00

3 - 0

Dongewijk

Zena vuurwerk


vrijdag 12 januari 2024

Laynwayrs

BF8 - 22:09

9 - 3

De Wissel

G4Inside

TDV 1/ Renova El Giletto

BF8 - 20:46

3 - 5

Studenten sporthal

OGT 2/ Peerkes Hoeve

Tilburg Noord United

BF8 - 21:16

6 - 7

De Drieburcht

Wilti

RFC / Tuincentrum het Wandelbos

BF8 - 20:23

10 - 11

Reeshof

UVO '94 1/Minos Pallas


maandag 8 januari 2024

TGC '03

BF8 - 20:00

3 - 6

Dongewijk

Glorie FC

013Genclik/Anka Atelier

BF8 - 21:00

7 - 9

Dongewijk

DDVL Rijschool Start Driving


vrijdag 6 oktober 2023

G4Inside

B3 - 19:00

5 - 2

Studenten sporthal

PAW FC

TSVV Merlijn 1

B2 - 19:53

0 - 4

Studenten sporthal

013Genclik/Anka Atelier

Glorie FC

B2 - 20:46

3 - 3

Studenten sporthal

TDV 1/ Renova El Giletto

FCR

B1 - 20:23

4 - 6

Reeshof

Zena vuurwerk

Mencare 24

B3 - 22:09

0 - 3

Reeshof

OGT 1/ Voetbalschool 2 Fast

Tilburg Noord United

B1 - 20:30

8 - 6

Haspel

TGC '03


maandag 2 oktober 2023

Wilti

B5 - 21:00

3 - 5

T-Kwadraat Veld 1

UVO '94 1/Minos Pallas

RFC / Tuincentrum het Wandelbos

B4 - 22:00

7 - 4

T-Kwadraat Veld 1

OGT 2/ Peerkes Hoeve

Laynwayrs

B5 - 20:00

11 - 0

Dongewijk

de Bizons

FC VDZ

B4 - 21:00

3 - 5

Dongewijk

DDVL Rijschool Start Driving


vrijdag 29 september 2023

G4Inside

B3 - 20:23

1 - 7

De Wissel

OGT 1/ Voetbalschool 2 Fast

PAW FC

B3 - 21:16

6 - 7

De Wissel

Mencare 24

TSVV Merlijn 1

B2 - 19:53

2 - 6

Studenten sporthal

TDV 1/ Renova El Giletto

Laynwayrs

B5 - 20:23

8 - 0

De Drieburcht

UVO '94 1/Minos Pallas

Tilburg Noord United

B1 - 21:16

11 - 2

De Drieburcht

FCR

FC VDZ

B4 - 22:09

6 - 1

De Drieburcht

OGT 2/ Peerkes Hoeve

de Bizons

B5 - 19:30

3 - 4

Reeshof

Wilti

DDVL Rijschool Start Driving

B4 - 20:23

7 - 6

Reeshof

RFC / Tuincentrum het Wandelbos


vrijdag 22 september 2023

Zena vuurwerk

B1 - 20:23

0 - 3

De Wissel

Tilburg Noord United

Glorie FC

B2 - 19:00

8 - 2

Studenten sporthal

TSVV Merlijn 1

TDV 1/ Renova El Giletto

B2 - 19:53

8 - 4

Studenten sporthal

013Genclik/Anka Atelier

UVO '94 1/Minos Pallas

B5 - 20:23

3 - 2

De Drieburcht

de Bizons

Wilti

B5 - 20:23

1 - 7

Reeshof

Laynwayrs

Mencare 24

B3 - 21:16

1 - 5

Reeshof

G4Inside

OGT 2/ Peerkes Hoeve

B4 - 22:09

2 - 7

Reeshof

DDVL Rijschool Start Driving

TGC '03

B1 - 20:30

9 - 1

Haspel

FCR


maandag 18 september 2023

Zena vuurwerk

B1 - 21:00

3 - 7

T-Kwadraat Veld 1

TGC '03

013Genclik/Anka Atelier

B2 - 22:00

0 - 7

T-Kwadraat Veld 1

Glorie FC

OGT 1/ Voetbalschool 2 Fast

B3 - 20:00

17 - 0

Dongewijk

PAW FC

RFC / Tuincentrum het Wandelbos

B4 - 21:00

5 - 5

Dongewijk

FC VDZ