Uitslagen seizoen 2019-2020

maandag 12 oktober 2020

Schik

3A - 21:30

1 - 4

Dongewijk

Wylance/Crash Move

FCR

HK - 20:30

3 - 7

Dongewijk

Zena vuurwerk


vrijdag 9 oktober 2020

Feestcafé La Danza

OK - 19:00

3 - 0

De Zeine

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

2A - 19:00

9 - 1

De Wetering

Witlox Somers adm en advies

VVI 2/Vermeer sierbestrating

OK - 19:53

11 - 6

De Wetering

SVH/TNC 2

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

3A - 20:46

3 - 10

De Wetering

Schik

Bien Chanternel

3A - 21:39

4 - 8

De Wetering

Nankatsu/Stichting NBA

Barca

OK - 19:00

11 - 9

Studenten sporthal

NVHV/van Bastisch

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

11 - 8

Studenten sporthal

Ton Smeulders

TSVV Merlijn 2

OK - 20:46

2 - 2

Studenten sporthal

TGC '03

TDV 2/t-sportscafé

1A - 21:39

1 - 8

Studenten sporthal

TLG 1/Openhaardenspecialist

Forsa

1B - 19:30

3 - 4

De Drieburcht

zvv Lemmens

ADG Dakwerken 2

3A - 20:23

6 - 3

De Drieburcht

JEZ Tegelwerken

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 21:16

10 - 3

De Drieburcht

FCR

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

1A - 22:09

1 - 3

De Drieburcht

Supreme Cleaning

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

1A - 19:30

3 - 6

Reeshof

Q-Promotions Futsal

FC The One

OK - 20:23

7 - 1

Reeshof

Ham&Kaas/Marmer WM

Hofbomen Hoveniers 1

HK - 21:16

0 - 3

Reeshof

VVI 1/de Kiosk

Hofbomen Hoveniers 2

1B - 22:09

0 - 3

Reeshof

zvv Vaste lasten service

PAW FC

2A - 19:30

3 - 0

T-Kwadraat Veld 1

VDW Afbouw

SVH/TNC 1

HK - 20:23

2 - 3

T-Kwadraat Veld 1

UVO '94 1/Minos Pallas

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

1B - 21:16

2 - 5

T-Kwadraat Veld 1

OGT/Peerkes Hoeve

ZVT/NBKK

1A - 22:09

3 - 5

T-Kwadraat Veld 1

Mencare24

TLG 2/Luba uitzendbureau

2A - 19:30

12 - 3

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

3A - 20:23

3 - 5

T-Kwadraat Veld 2

SFC Tilburg

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

2A - 21:16

10 - 1

T-Kwadraat Veld 2

ABCDE FC

Re-Issue

3A - 20:30

5 - 1

Haspel

zvv Kaas & Meer

Inno Beton Bouwservice

2A - 21:30

2 - 4

Haspel

VVI 3/ODA


maandag 5 oktober 2020

Witlox Somers adm en advies

2A - 21:00

0 - 3

T-Kwadraat Veld 2

Inno Beton Bouwservice

Bakker Futsal

1B - 20:30

6 - 1

Dongewijk

ZWAF Moller en Cools advocaten

FC The One

OK - 21:30

9 - 2

Dongewijk

Feestcafé La Danza


vrijdag 2 oktober 2020

BAA

1B - 19:00

3 - 0

De Wetering

Hofbomen Hoveniers 2

Witlox Somers adm en advies

2A - 19:53

0 - 7

De Wetering

TLG 2/Luba uitzendbureau

VVI 1/de Kiosk

HK - 20:46

15 - 2

De Wetering

TDV 1/renova el giletto

Ham&Kaas/Marmer WM

OK - 21:39

4 - 5

De Wetering

Feestcafé La Danza

Bakker Futsal

1B - 19:00

3 - 0

Studenten sporthal

Forsa

NVHV/van Bastisch

OK - 19:53

4 - 5

Studenten sporthal

FC The One

ADG Dakwerken 2

3A - 20:46

2 - 1

Studenten sporthal

Re-Issue

ZVVG/HLB van Daal

1A - 21:39

5 - 7

Studenten sporthal

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 19:30

3 - 8

De Drieburcht

TSVV Merlijn 2

SVH/TNC 1

HK - 20:23

10 - 6

De Drieburcht

FCR

Supreme Cleaning

1A - 21:16

13 - 3

De Drieburcht

Q-Promotions Futsal

SVH/TNC 2

OK - 22:09

3 - 0

De Drieburcht

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

ZVT/NBKK

1A - 19:30

5 - 2

Reeshof

TDV 2/t-sportscafé

zvv Lemmens

1B - 20:23

3 - 6

Reeshof

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 21:16

7 - 1

Reeshof

zvv Vaste lasten service

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 22:09

3 - 8

Reeshof

The Lions

JEZ Tegelwerken

3A - 19:30

8 - 2

T-Kwadraat Veld 1

Nankatsu/Stichting NBA

Barca

OK - 20:23

4 - 2

T-Kwadraat Veld 1

TGC '03

Ton Smeulders

HK - 21:16

6 - 6

T-Kwadraat Veld 1

TSVV Merlijn 1/de Don

Inno Beton Bouwservice

2A - 22:09

1 - 3

T-Kwadraat Veld 1

ABCDE FC

Bien Chanternel

3A - 19:30

2 - 7

T-Kwadraat Veld 2

Schik

TLG 1/Openhaardenspecialist

1A - 20:23

2 - 4

T-Kwadraat Veld 2

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

3A - 21:16

9 - 2

T-Kwadraat Veld 2

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

2A - 22:09

4 - 3

T-Kwadraat Veld 2

VDW Afbouw

PAW FC

2A - 20:30

4 - 6

Haspel

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

Wylance/Crash Move

3A - 21:30

4 - 4

Haspel

SFC Tilburg


maandag 28 september 2020

Wylance/Crash Move

3A - 21:00

6 - 0

T-Kwadraat Veld 2

zvv Kaas & Meer

Forsa

1B - 22:00

6 - 6

T-Kwadraat Veld 2

BAA

Supreme Cleaning

1A - 20:30

9 - 3

Dongewijk

ZVT/NBKK

ABCDE FC

2A - 21:30

4 - 6

Dongewijk

Zuvo


vrijdag 25 september 2020

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

2A - 19:00

3 - 3

De Wetering

Inno Beton Bouwservice

Ham&Kaas/Marmer WM

OK - 19:53

1 - 1

De Wetering

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

1B - 20:46

1 - 2

De Wetering

ZWAF Moller en Cools advocaten

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

OK - 21:39

0 - 3

De Wetering

NVHV/van Bastisch

TDV 2/t-sportscafé

1A - 19:00

2 - 7

Studenten sporthal

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

5 - 4

Studenten sporthal

UVO '94 1/Minos Pallas

SVH/TNC 2

OK - 20:46

4 - 11

Studenten sporthal

Barca

Q-Promotions Futsal

1A - 21:39

1 - 1

Studenten sporthal

Mencare24

Nankatsu/Stichting NBA

3A - 19:30

5 - 1

De Drieburcht

ADG Dakwerken 2

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 20:23

1 - 1

De Drieburcht

SVH/TNC 1

SFC Tilburg

3A - 21:16

1 - 11

De Drieburcht

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

Re-Issue

3A - 22:09

5 - 3

De Drieburcht

Bien Chanternel

zvv Vaste lasten service

1B - 19:30

4 - 6

Reeshof

The Lions

FCR

HK - 20:23

1 - 8

Reeshof

Hofbomen Hoveniers 1

Zena vuurwerk

HK - 21:16

4 - 9

Reeshof

Ton Smeulders

BAA

1B - 22:09

3 - 3

Reeshof

OGT/Peerkes Hoeve

PAW FC

2A - 19:30

6 - 4

T-Kwadraat Veld 1

Witlox Somers adm en advies

ZVVG/HLB van Daal

1A - 20:23

1 - 2

T-Kwadraat Veld 1

TLG 1/Openhaardenspecialist

TLG 2/Luba uitzendbureau

2A - 21:16

4 - 4

T-Kwadraat Veld 1

VVI 3/ODA

Zuvo

2A - 22:09

4 - 5

T-Kwadraat Veld 1

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

1A - 19:30

4 - 6

T-Kwadraat Veld 2

ZVT/NBKK

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

3A - 20:23

3 - 3

T-Kwadraat Veld 2

JEZ Tegelwerken

zvv Lemmens

1B - 21:16

3 - 0

T-Kwadraat Veld 2

Hofbomen Hoveniers 2

TGC '03

OK - 20:30

7 - 4

Haspel

VVI 2/Vermeer sierbestrating

zvv Kaas & Meer

3A - 21:30

3 - 3

Haspel

Schik


maandag 21 september 2020

zvv Lemmens

1B - 20:30

5 - 6

Roomley

OGT/Peerkes Hoeve

zvv Vaste lasten service

1B - 21:00

5 - 3

T-Kwadraat Veld 2

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

Re-Issue

3A - 22:00

3 - 1

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1A - 20:30

7 - 1

Dongewijk

TDV 2/t-sportscafé

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

2A - 21:30

2 - 5

Dongewijk

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant


vrijdag 18 september 2020

Feestcafé La Danza

OK - 19:00

6 - 6

De Zeine

TSVV Merlijn 2

SFC Tilburg

3A - 19:00

1 - 4

De Wetering

zvv Kaas & Meer

Hofbomen Hoveniers 2

1B - 19:53

0 - 3

De Wetering

Bakker Futsal

VVI 3/ODA

2A - 20:46

5 - 3

De Wetering

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 21:39

3 - 6

De Wetering

Forsa

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

1A - 19:00

2 - 5

Studenten sporthal

Mencare24

Re-Issue

3A - 19:53

11 - 2

Studenten sporthal

JEZ Tegelwerken

NVHV/van Bastisch

OK - 20:46

9 - 6

Studenten sporthal

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 21:39

2 - 2

Studenten sporthal

Zena vuurwerk

Q-Promotions Futsal

1A - 19:30

4 - 7

De Drieburcht

TDV 2/t-sportscafé

Schik

3A - 20:23

5 - 3

De Drieburcht

ADG Dakwerken 2

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 21:16

6 - 3

De Drieburcht

TDV 1/renova el giletto

Nankatsu/Stichting NBA

3A - 22:09

7 - 3

De Drieburcht

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

ABCDE FC

2A - 19:30

3 - 6

Reeshof

PAW FC

FC The One

OK - 20:23

7 - 4

Reeshof

VVI 2/Vermeer sierbestrating

Hofbomen Hoveniers 1

HK - 21:16

0 - 3

Reeshof

SVH/TNC 1

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

1B - 19:30

1 - 4

T-Kwadraat Veld 1

BAA

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1A - 20:23

2 - 2

T-Kwadraat Veld 1

ZVVG/HLB van Daal

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 21:16

6 - 4

T-Kwadraat Veld 1

Ton Smeulders

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

OK - 22:09

0 - 3

T-Kwadraat Veld 1

Barca

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

3A - 19:30

3 - 14

T-Kwadraat Veld 2

Wylance/Crash Move

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

2A - 20:23

5 - 4

T-Kwadraat Veld 2

TLG 2/Luba uitzendbureau

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

1A - 21:16

5 - 4

T-Kwadraat Veld 2

TLG 1/Openhaardenspecialist

VDW Afbouw

2A - 22:09

10 - 7

T-Kwadraat Veld 2

Zuvo

TGC '03

OK - 20:30

8 - 1

Haspel

Ham&Kaas/Marmer WM

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

2A - 21:30

2 - 3

Haspel

Inno Beton Bouwservice


maandag 14 september 2020

ADG Dakwerken 2

3A - 20:30

4 - 4

Dongewijk

SFC Tilburg

Schik

3A - 21:30

7 - 2

Dongewijk

Nankatsu/Stichting NBA


vrijdag 11 september 2020

Feestcafé La Danza

OK - 19:00

20 - 4

De Zeine

NVHV/van Bastisch

Supreme Cleaning

1A - 19:00

6 - 2

De Wetering

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

VVI 2/Vermeer sierbestrating

OK - 19:53

10 - 1

De Wetering

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

Hofbomen Hoveniers 2

1B - 21:37

0 - 3

De Wetering

ZWAF Moller en Cools advocaten

Mencare24

1A - 20:46

4 - 6

De Wetering

ZVVG/HLB van Daal

TSVV Merlijn 2

OK - 19:00

9 - 1

Studenten sporthal

Ham&Kaas/Marmer WM

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 19:53

1 - 2

Studenten sporthal

UVO '94 1/Minos Pallas

TDV 1/renova el giletto

HK - 20:46

8 - 0

Studenten sporthal

FCR

PAW FC

2A - 21:39

4 - 6

Studenten sporthal

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

The Lions

1B - 19:30

3 - 1

De Drieburcht

zvv Lemmens

SVH/TNC 1

HK - 20:23

8 - 5

De Drieburcht

Zena vuurwerk

Bien Chanternel

3A - 21:16

6 - 4

De Drieburcht

ADG Dakwerken 2

Inno Beton Bouwservice

2A - 22:09

8 - 4

De Drieburcht

Zuvo

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 19:30

3 - 3

Reeshof

Bakker Futsal

Hofbomen Hoveniers 1

HK - 20:23

2 - 12

Reeshof

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

FC The One

OK - 21:16

10 - 6

Reeshof

SVH/TNC 2

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

1B - 22:09

3 - 3

Reeshof

Forsa

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1A - 19:30

2 - 14

T-Kwadraat Veld 1

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

Ton Smeulders

HK - 20:23

3 - 6

T-Kwadraat Veld 1

VVI 1/de Kiosk

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

1B - 21:16

6 - 3

T-Kwadraat Veld 1

zvv Vaste lasten service

JEZ Tegelwerken

3A - 22:09

0 - 12

T-Kwadraat Veld 1

Schik

TLG 1/Openhaardenspecialist

1A - 19:30

6 - 2

T-Kwadraat Veld 2

ZVT/NBKK

TLG 2/Luba uitzendbureau

2A - 20:23

2 - 3

T-Kwadraat Veld 2

ABCDE FC

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

OK - 21:16

0 - 3

T-Kwadraat Veld 2

TGC '03

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

2A - 22:09

3 - 0

T-Kwadraat Veld 2

Witlox Somers adm en advies

zvv Kaas & Meer

3A - 20:30

6 - 0

Haspel

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

3A - 21:30

3 - 17

Haspel

Wylance/Crash Move


maandag 7 september 2020

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

3A - 21:00

4 - 1

T-Kwadraat Veld 2

Re-Issue

Bakker Futsal

1B - 22:00

2 - 3

T-Kwadraat Veld 2

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

VVI 3/ODA

2A - 20:30

5 - 12

Dongewijk

PAW FC

Zuvo

2A - 21:30

6 - 5

Dongewijk

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport


maandag 9 maart 2020

VDW Afbouw

2A - 21:00

4 - 9

T-Kwadraat Veld 2

VVI 3/ODA

SFC Tilburg

3A - 22:00

1 - 4

T-Kwadraat Veld 2

Bien Chanternel

Nankatsu/Stichting NBA

3A - 20:30

7 - 6

Dongewijk

Re-Issue

Forsa

1B - 21:30

5 - 6

Dongewijk

Hofbomen Hoveniers 2


vrijdag 6 maart 2020

Witlox Somers adm en advies

2A - 19:00

2 - 3

De Wetering

VDW Afbouw

VVI 1/de Kiosk

HK - 19:53

5 - 3

De Wetering

TSVV Merlijn 1/de Don

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 20:46

6 - 9

De Wetering

Barca

Zuvo

2A - 21:39

3 - 9

De Wetering

VVI 3/ODA

TSVV Merlijn 2

OK - 19:00

5 - 5

Studenten sporthal

VVI 2/Vermeer sierbestrating

NVHV/van Bastisch

OK - 19:53

8 - 11

Studenten sporthal

Ham&Kaas/Marmer WM

Zena vuurwerk

HK - 20:46

2 - 10

Studenten sporthal

UVO '94 1/Minos Pallas

Mencare24

1A - 21:39

2 - 5

Studenten sporthal

Supreme Cleaning

SVH/TNC 2

OK - 19:00

5 - 15

De Drieburcht

Feestcafé La Danza

ZVVG/HLB van Daal

1A - 19:53

2 - 7

De Drieburcht

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

Inno Beton Bouwservice

2A - 20:46

6 - 5

De Drieburcht

PAW FC

JEZ Tegelwerken

3A - 21:39

4 - 4

De Drieburcht

zvv Kaas & Meer

Hofbomen Hoveniers 2

1B - 19:00

2 - 4

Reeshof

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

Hofbomen Hoveniers 1

HK - 19:53

3 - 3

Reeshof

TDV 1/renova el giletto

zvv Lemmens

1B - 20:46

6 - 6

Reeshof

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

Forsa

1B - 21:39

2 - 5

Reeshof

OGT/Peerkes Hoeve

ZVT/NBKK

1A - 19:00

6 - 3

T-Kwadraat Veld 1

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

Ton Smeulders

HK - 19:53

5 - 4

T-Kwadraat Veld 1

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

Bien Chanternel

3A - 20:46

7 - 1

T-Kwadraat Veld 1

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

2A - 21:39

3 - 6

T-Kwadraat Veld 1

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

1A - 19:00

6 - 1

T-Kwadraat Veld 2

TDV 2/t-sportscafé

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

2A - 19:53

10 - 5

T-Kwadraat Veld 2

TLG 2/Luba uitzendbureau

TLG 1/Openhaardenspecialist

1A - 20:46

3 - 0

T-Kwadraat Veld 2

Q-Promotions Futsal

The Lions

1B - 21:39

6 - 1

T-Kwadraat Veld 2

BAA

TGC '03

OK - 20:30

3 - 3

Haspel

FC The One


vrijdag 14 februari 2020

Feestcafé La Danza

OK - 19:00

2 - 3

De Zeine

TGC '03

VVI 3/ODA

2A - 19:00

2 - 3

De Wetering

Witlox Somers adm en advies

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 19:53

6 - 4

De Wetering

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 20:46

2 - 3

De Wetering

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

Zuvo

2A - 21:39

4 - 8

De Wetering

PAW FC

TDV 2/t-sportscafé

1A - 19:00

2 - 2

Studenten sporthal

Mencare24

NVHV/van Bastisch

OK - 19:53

6 - 4

Studenten sporthal

SVH/TNC 2

TDV 1/renova el giletto

HK - 20:46

4 - 7

Studenten sporthal

SVH/TNC 1

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

2A - 21:39

8 - 2

Studenten sporthal

VDW Afbouw

ZVVG/HLB van Daal

1A - 19:00

1 - 13

De Drieburcht

Supreme Cleaning

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

4 - 5

De Drieburcht

TSVV Merlijn 1/de Don

Ham&Kaas/Marmer WM

OK - 20:46

6 - 5

De Drieburcht

VVI 2/Vermeer sierbestrating

SFC Tilburg

3A - 21:39

2 - 10

De Drieburcht

Re-Issue

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 19:00

8 - 2

Reeshof

Hofbomen Hoveniers 2

FCR

HK - 19:53

2 - 4

Reeshof

Ton Smeulders

zvv Vaste lasten service

1B - 21:39

5 - 2

Reeshof

zvv Lemmens

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

3A - 19:00

3 - 2

T-Kwadraat Veld 1

Nankatsu/Stichting NBA

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

2 - 5

T-Kwadraat Veld 1

VVI 1/de Kiosk

Zena vuurwerk

HK - 20:46

4 - 4

T-Kwadraat Veld 1

Hofbomen Hoveniers 1

ABCDE FC

2A - 21:39

8 - 0

T-Kwadraat Veld 1

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

Bakker Futsal

1B - 19:00

4 - 7

T-Kwadraat Veld 2

The Lions

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

3A - 19:53

4 - 12

T-Kwadraat Veld 2

Bien Chanternel

BAA

1B - 20:46

5 - 4

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

Barca

OK - 21:39

7 - 3

T-Kwadraat Veld 2

TSVV Merlijn 2

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

1A - 20:30

6 - 1

Haspel

ZVT/NBKK

zvv Kaas & Meer

3A - 21:30

4 - 5

Haspel

ADG Dakwerken 2


maandag 10 februari 2020

TLG 2/Luba uitzendbureau

2A - 21:00

5 - 7

T-Kwadraat Veld 2

Inno Beton Bouwservice

Wylance/Crash Move

3A - 22:00

13 - 3

T-Kwadraat Veld 2

JEZ Tegelwerken

ABCDE FC

2A - 20:30

2 - 4

Dongewijk

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

Q-Promotions Futsal

1A - 21:30

3 - 2

Dongewijk

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal


vrijdag 7 februari 2020

Witlox Somers adm en advies

2A - 19:00

5 - 4

De Wetering

Zuvo

VVI 1/de Kiosk

HK - 19:53

3 - 2

De Wetering

Zena vuurwerk

VVI 2/Vermeer sierbestrating

OK - 20:46

6 - 6

De Wetering

Barca

VVI 3/ODA

2A - 21:39

4 - 4

De Wetering

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

Nankatsu/Stichting NBA

3A - 19:00

2 - 4

Studenten sporthal

SFC Tilburg

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 19:53

4 - 3

Studenten sporthal

FCR

JEZ Tegelwerken

3A - 20:46

5 - 0

Studenten sporthal

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

Bien Chanternel

3A - 21:39

6 - 2

Studenten sporthal

zvv Kaas & Meer

ADG Dakwerken 2

3A - 19:00

3 - 1

De Drieburcht

Wylance/Crash Move

PAW FC

2A - 19:53

9 - 7

De Drieburcht

TLG 2/Luba uitzendbureau

Ham&Kaas/Marmer WM

OK - 20:46

6 - 9

De Drieburcht

SVH/TNC 2

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

1A - 21:39

3 - 4

De Drieburcht

Q-Promotions Futsal

ZVT/NBKK

1A - 19:00

2 - 2

Reeshof

ZVVG/HLB van Daal

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

1B - 19:53

8 - 3

Reeshof

OGT/Peerkes Hoeve

FC The One

OK - 20:46

8 - 3

Reeshof

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

The Lions

1B - 21:39

10 - 2

Reeshof

Forsa

Schik

3A - 19:00

10 - 4

T-Kwadraat Veld 1

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

Ton Smeulders

HK - 19:53

5 - 4

T-Kwadraat Veld 1

Hofbomen Hoveniers 1

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

1B - 20:46

3 - 3

T-Kwadraat Veld 1

Bakker Futsal

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

2A - 21:39

4 - 2

T-Kwadraat Veld 1

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

7 - 6

T-Kwadraat Veld 2

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

TLG 1/Openhaardenspecialist

1A - 20:46

9 - 5

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

VDW Afbouw

2A - 21:39

3 - 9

T-Kwadraat Veld 2

ABCDE FC

TGC '03

OK - 20:30

4 - 1

Haspel

NVHV/van Bastisch

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

OK - 21:30

0 - 3

Haspel

TSVV Merlijn 2


maandag 3 februari 2020

Supreme Cleaning

1A - 21:00

8 - 3

T-Kwadraat Veld 2

TDV 2/t-sportscafé

zvv Vaste lasten service

1B - 22:00

9 - 3

T-Kwadraat Veld 2

BAA

zvv Lemmens

1B - 20:30

9 - 4

Dongewijk

ZWAF Moller en Cools advocaten

The Lions

1B - 21:30

6 - 6

Dongewijk

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel


vrijdag 31 januari 2020

VVI 2/Vermeer sierbestrating

OK - 19:00

15 - 3

De Wetering

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

VVI 1/de Kiosk

HK - 19:53

12 - 2

De Wetering

FCR

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 20:46

1 - 10

De Wetering

Feestcafé La Danza

TSVV Merlijn 2

OK - 19:00

6 - 5

Studenten sporthal

FC The One

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 19:53

5 - 3

Studenten sporthal

SVH/TNC 1

TDV 2/t-sportscafé

1A - 20:46

6 - 1

Studenten sporthal

ZVVG/HLB van Daal

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

2A - 21:39

7 - 4

Studenten sporthal

Witlox Somers adm en advies

zvv Vaste lasten service

1B - 19:00

5 - 2

De Drieburcht

Forsa

Barca

OK - 19:53

10 - 5

De Drieburcht

Ham&Kaas/Marmer WM

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

3A - 20:46

2 - 3

De Drieburcht

ADG Dakwerken 2

Inno Beton Bouwservice

2A - 21:39

3 - 4

De Drieburcht

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

Q-Promotions Futsal

1A - 19:00

5 - 4

Reeshof

ZVT/NBKK

Zena vuurwerk

HK - 19:53

4 - 7

Reeshof

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 20:46

2 - 5

Reeshof

BAA

The Lions

1B - 21:39

5 - 3

Reeshof

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

zvv Kaas & Meer

3A - 19:00

2 - 5

T-Kwadraat Veld 1

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

4 - 2

T-Kwadraat Veld 1

Hofbomen Hoveniers 1

SVH/TNC 2

OK - 20:46

5 - 17

T-Kwadraat Veld 1

TGC '03

ABCDE FC

2A - 21:39

1 - 1

T-Kwadraat Veld 1

VVI 3/ODA

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

2A - 19:00

10 - 1

T-Kwadraat Veld 2

VDW Afbouw

Mencare24

1A - 19:53

3 - 5

T-Kwadraat Veld 2

TLG 1/Openhaardenspecialist

TLG 2/Luba uitzendbureau

2A - 20:46

7 - 4

T-Kwadraat Veld 2

Zuvo

Wylance/Crash Move

3A - 21:39

2 - 5

T-Kwadraat Veld 2

Bien Chanternel

SFC Tilburg

3A - 20:30

7 - 2

Haspel

JEZ Tegelwerken

Re-Issue

3A - 21:30

6 - 4

Haspel

Schik


maandag 27 januari 2020

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

1B - 21:00

3 - 3

T-Kwadraat Veld 2

Hofbomen Hoveniers 2

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

1A - 22:00

2 - 4

T-Kwadraat Veld 2

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

zvv Lemmens

1B - 20:30

4 - 4

Dongewijk

Bakker Futsal

Nankatsu/Stichting NBA

3A - 21:30

9 - 6

Dongewijk

Wylance/Crash Move


vrijdag 24 januari 2020

Feestcafé La Danza

OK - 19:00

8 - 8

De Zeine

Barca

Bakker Futsal

1B - 19:00

2 - 6

De Wetering

zvv Vaste lasten service

Witlox Somers adm en advies

2A - 19:53

2 - 5

De Wetering

ABCDE FC

VVI 3/ODA

2A - 21:39

3 - 5

De Wetering

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

SVH/TNC 2

OK - 19:00

4 - 8

Studenten sporthal

TSVV Merlijn 2

SVH/TNC 1

HK - 19:53

7 - 3

Studenten sporthal

Ton Smeulders

TDV 1/renova el giletto

HK - 20:46

3 - 2

Studenten sporthal

Zena vuurwerk

NVHV/van Bastisch

OK - 21:39

5 - 7

Studenten sporthal

VVI 2/Vermeer sierbestrating

ADG Dakwerken 2

3A - 19:00

5 - 8

De Drieburcht

Bien Chanternel

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

2 - 2

De Drieburcht

VVI 1/de Kiosk

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

3A - 20:46

1 - 9

De Drieburcht

Re-Issue

zvv Kaas & Meer

3A - 21:39

12 - 2

De Drieburcht

JEZ Tegelwerken

ZVVG/HLB van Daal

1A - 19:00

1 - 2

Reeshof

Q-Promotions Futsal

Hofbomen Hoveniers 1

HK - 19:53

1 - 5

Reeshof

TSVV Merlijn 1/de Don

FCR

HK - 20:46

2 - 4

Reeshof

UVO '94 1/Minos Pallas

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 21:39

3 - 1

Reeshof

ZWAF Moller en Cools advocaten

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

1A - 19:00

2 - 2

T-Kwadraat Veld 1

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

OK - 19:53

2 - 9

T-Kwadraat Veld 1

FC The One

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1A - 20:46

4 - 3

T-Kwadraat Veld 1

Mencare24

SFC Tilburg

3A - 21:39

5 - 8

T-Kwadraat Veld 1

Schik

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

2A - 19:00

5 - 7

T-Kwadraat Veld 2

PAW FC

TLG 1/Openhaardenspecialist

1A - 19:53

7 - 4

T-Kwadraat Veld 2

Supreme Cleaning

Forsa

1B - 20:46

2 - 5

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

VDW Afbouw

2A - 21:39

3 - 9

T-Kwadraat Veld 2

Inno Beton Bouwservice

TGC '03

OK - 20:30

8 - 0

Haspel

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

Wylance/Crash Move

3A - 21:30

11 - 2

Haspel

Nankatsu/Stichting NBA


maandag 20 januari 2020

Hofbomen Hoveniers 2

1B - 21:00

1 - 1

T-Kwadraat Veld 2

The Lions

Zuvo

2A - 22:00

1 - 6

T-Kwadraat Veld 2

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

BAA

1B - 20:30

4 - 5

Dongewijk

zvv Lemmens

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 21:30

5 - 3

Dongewijk

zvv Vaste lasten service


vrijdag 17 januari 2020

Feestcafé La Danza

OK - 19:00

11 - 7

De Zeine

VVI 2/Vermeer sierbestrating

Bakker Futsal

1B - 19:00

7 - 10

De Wetering

BAA

VVI 1/de Kiosk

HK - 19:53

10 - 5

De Wetering

Hofbomen Hoveniers 1

ZVT/NBKK

1A - 21:39

5 - 6

De Wetering

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

Nankatsu/Stichting NBA

3A - 19:00

2 - 6

Studenten sporthal

zvv Kaas & Meer

zvv Vaste lasten service

1B - 19:53

4 - 9

Studenten sporthal

Hofbomen Hoveniers 2

TSVV Merlijn 2

OK - 20:46

8 - 3

Studenten sporthal

NVHV/van Bastisch

Zuvo

2A - 21:39

3 - 6

Studenten sporthal

ABCDE FC

Schik

3A - 19:00

0 - 3

De Drieburcht

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

Bien Chanternel

3A - 19:53

13 - 3

De Drieburcht

JEZ Tegelwerken

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

1A - 20:46

6 - 2

De Drieburcht

Mencare24

Inno Beton Bouwservice

2A - 21:39

5 - 2

De Drieburcht

Witlox Somers adm en advies

The Lions

1B - 19:00

2 - 2

Reeshof

OGT/Peerkes Hoeve

FCR

HK - 19:53

1 - 7

Reeshof

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 20:46

8 - 6

Reeshof

SVH/TNC 2

zvv Lemmens

1B - 21:39

8 - 2

Reeshof

Forsa

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1A - 19:00

0 - 11

T-Kwadraat Veld 1

Supreme Cleaning

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

1 - 4

T-Kwadraat Veld 1

SVH/TNC 1

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

1B - 20:46

2 - 3

T-Kwadraat Veld 1

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

Barca

OK - 21:39

5 - 7

T-Kwadraat Veld 1

FC The One

TLG 2/Luba uitzendbureau

2A - 19:00

13 - 5

T-Kwadraat Veld 2

VDW Afbouw

Ton Smeulders

HK - 19:53

7 - 6

T-Kwadraat Veld 2

TDV 1/renova el giletto

TLG 1/Openhaardenspecialist

1A - 20:46

0 - 1

T-Kwadraat Veld 2

TDV 2/t-sportscafé

Re-Issue

3A - 21:39

5 - 3

T-Kwadraat Veld 2

Wylance/Crash Move

Ham&Kaas/Marmer WM

OK - 20:30

11 - 6

Haspel

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

PAW FC

2A - 21:30

4 - 6

Haspel

VVI 3/ODA


maandag 13 januari 2020

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

3A - 21:00

2 - 11

T-Kwadraat Veld 2

ADG Dakwerken 2

Forsa

1B - 22:00

4 - 6

T-Kwadraat Veld 2

Bakker Futsal

The Lions

1B - 20:30

4 - 4

Dongewijk

ZWAF Moller en Cools advocaten

Hofbomen Hoveniers 2

1B - 21:30

6 - 4

Dongewijk

BAA


vrijdag 10 januari 2020

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 19:00

2 - 7

De Wetering

Bakker Futsal

Witlox Somers adm en advies

2A - 19:53

3 - 8

De Wetering

PAW FC

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

OK - 20:46

3 - 11

De Wetering

Feestcafé La Danza

zvv Kaas & Meer

3A - 21:39

3 - 4

De Wetering

Re-Issue

NVHV/van Bastisch

OK - 19:00

3 - 9

Studenten sporthal

Barca

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

4 - 6

Studenten sporthal

TSVV Merlijn 1/de Don

TDV 2/t-sportscafé

1A - 20:46

4 - 12

Studenten sporthal

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

Q-Promotions Futsal

1A - 21:39

4 - 2

Studenten sporthal

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

Inno Beton Bouwservice

2A - 19:00

1 - 5

De Drieburcht

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

11 - 4

De Drieburcht

Hofbomen Hoveniers 1

SVH/TNC 2

OK - 20:46

3 - 11

De Drieburcht

VVI 2/Vermeer sierbestrating

Mencare24

1A - 21:39

4 - 4

De Drieburcht

ZVT/NBKK

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

1B - 19:00

6 - 6

Reeshof

zvv Vaste lasten service

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 19:53

9 - 5

Reeshof

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

Zena vuurwerk

HK - 20:46

5 - 4

Reeshof

FCR

Hofbomen Hoveniers 2

1B - 21:39

5 - 6

Reeshof

zvv Lemmens

JEZ Tegelwerken

3A - 19:00

6 - 8

T-Kwadraat Veld 1

ADG Dakwerken 2

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

2A - 19:53

6 - 4

T-Kwadraat Veld 1

ABCDE FC

Wylance/Crash Move

3A - 20:46

11 - 2

T-Kwadraat Veld 1

Schik

Supreme Cleaning

1A - 21:39

2 - 13

T-Kwadraat Veld 1

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

2A - 19:00

4 - 2

T-Kwadraat Veld 2

Zuvo

SVH/TNC 1

HK - 19:53

2 - 3

T-Kwadraat Veld 2

VVI 1/de Kiosk

SFC Tilburg

3A - 20:46

8 - 1

T-Kwadraat Veld 2

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

BAA

1B - 21:39

8 - 1

T-Kwadraat Veld 2

Forsa

TGC '03

OK - 20:30

8 - 0

Haspel

TSVV Merlijn 2

Nankatsu/Stichting NBA

3A - 21:30

2 - 8

Haspel

Bien Chanternel


maandag 6 januari 2020

VVI 3/ODA

2A - 21:00

8 - 1

T-Kwadraat Veld 2

TLG 2/Luba uitzendbureau

Ham&Kaas/Marmer WM

OK - 20:30

3 - 6

Dongewijk

FC The One

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

2A - 21:30

3 - 4

Dongewijk

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3


vrijdag 13 december 2019

Feestcafé La Danza

OK - 19:00

5 - 5

De Zeine

FC The One

VVI 3/ODA

2A - 19:00

3 - 6

De Wetering

Inno Beton Bouwservice

Witlox Somers adm en advies

2A - 19:53

6 - 4

De Wetering

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

VVI 2/Vermeer sierbestrating

OK - 20:46

3 - 2

De Wetering

TGC '03

zvv Vaste lasten service

1B - 19:00

2 - 9

Studenten sporthal

OGT/Peerkes Hoeve

NVHV/van Bastisch

OK - 19:53

2 - 4

Studenten sporthal

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

ZVT/NBKK

1A - 20:46

2 - 4

Studenten sporthal

Supreme Cleaning

JEZ Tegelwerken

3A - 21:39

3 - 6

Studenten sporthal

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

Barca

OK - 19:00

13 - 3

De Drieburcht

SVH/TNC 2

SVH/TNC 1

HK - 19:53

0 - 11

De Drieburcht

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

ADG Dakwerken 2

3A - 20:46

4 - 7

De Drieburcht

Nankatsu/Stichting NBA

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

1A - 21:39

8 - 2

De Drieburcht

TDV 2/t-sportscafé

Hofbomen Hoveniers 1

HK - 19:53

5 - 9

Reeshof

FCR

Mencare24

1A - 20:46

14 - 4

Reeshof

Q-Promotions Futsal

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 21:39

12 - 6

Reeshof

Ham&Kaas/Marmer WM

Bien Chanternel

3A - 19:00

6 - 4

T-Kwadraat Veld 1

Re-Issue

Ton Smeulders

HK - 19:53

5 - 4

T-Kwadraat Veld 1

Zena vuurwerk

TLG 1/Openhaardenspecialist

1A - 20:46

3 - 1

T-Kwadraat Veld 1

ZVVG/HLB van Daal

ABCDE FC

2A - 21:39

1 - 7

T-Kwadraat Veld 1

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

Schik

3A - 19:00

8 - 8

T-Kwadraat Veld 2

zvv Kaas & Meer

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

5 - 3

T-Kwadraat Veld 2

TDV 1/renova el giletto

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

2A - 20:46

6 - 10

T-Kwadraat Veld 2

TLG 2/Luba uitzendbureau

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

1B - 21:39

10 - 2

T-Kwadraat Veld 2

zvv Lemmens

VDW Afbouw

2A - 20:30

0 - 13

Haspel

PAW FC

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

3A - 21:30

1 - 2

Haspel

SFC Tilburg


vrijdag 6 december 2019

Feestcafé La Danza

OK - 19:00

19 - 5

De Zeine

Ham&Kaas/Marmer WM

Forsa

1B - 19:53

7 - 6

De Wetering

ZWAF Moller en Cools advocaten

ABCDE FC

2A - 20:46

7 - 3

De Wetering

Inno Beton Bouwservice

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

1A - 21:39

8 - 5

De Wetering

ZVVG/HLB van Daal

TSVV Merlijn 2

OK - 19:00

6 - 6

Studenten sporthal

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

1 - 2

Studenten sporthal

VVI 1/de Kiosk

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 20:46

14 - 2

Studenten sporthal

Ton Smeulders

TDV 2/t-sportscafé

1A - 21:39

6 - 2

Studenten sporthal

ZVT/NBKK

Re-Issue

3A - 19:00

9 - 4

De Drieburcht

ADG Dakwerken 2

Schik

3A - 19:53

7 - 3

De Drieburcht

Bien Chanternel

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

OK - 20:46

4 - 5

De Drieburcht

SVH/TNC 2

FC The One

OK - 19:00

5 - 2

Reeshof

NVHV/van Bastisch

Hofbomen Hoveniers 1

HK - 19:53

4 - 6

Reeshof

Zena vuurwerk

FCR

HK - 20:46

2 - 5

Reeshof

SVH/TNC 1

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 21:39

4 - 2

Reeshof

zvv Lemmens

VDW Afbouw

2A - 19:00

2 - 9

T-Kwadraat Veld 1

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1A - 19:53

3 - 1

T-Kwadraat Veld 1

TLG 1/Openhaardenspecialist

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

1B - 20:46

2 - 7

T-Kwadraat Veld 1

The Lions

SFC Tilburg

3A - 21:39

5 - 8

T-Kwadraat Veld 1

Wylance/Crash Move

Bakker Futsal

1B - 19:00

10 - 3

T-Kwadraat Veld 2

Hofbomen Hoveniers 2

TLG 2/Luba uitzendbureau

2A - 19:53

12 - 7

T-Kwadraat Veld 2

Witlox Somers adm en advies

BAA

1B - 20:46

6 - 2

T-Kwadraat Veld 2

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

2A - 21:39

4 - 7

T-Kwadraat Veld 2

Zuvo

TGC '03

OK - 20:30

9 - 4

Haspel

Barca

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

3A - 21:30

0 - 2

Haspel

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT


maandag 2 december 2019

Q-Promotions Futsal

1A - 21:00

4 - 2

T-Kwadraat Veld 2

Supreme Cleaning

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

2A - 22:00

10 - 0

T-Kwadraat Veld 2

PAW FC

Nankatsu/Stichting NBA

3A - 20:30

11 - 6

Dongewijk

JEZ Tegelwerken

The Lions

1B - 21:30

4 - 3

Dongewijk

Hofbomen Hoveniers 2


vrijdag 29 november 2019

VVI 2/Vermeer sierbestrating

OK - 19:53

5 - 7

De Wetering

FC The One

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 20:46

8 - 2

De Wetering

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

zvv Kaas & Meer

3A - 21:39

4 - 2

De Wetering

SFC Tilburg

TSVV Merlijn 2

OK - 19:00

4 - 8

Studenten sporthal

Feestcafé La Danza

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

4 - 7

Studenten sporthal

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

TDV 2/t-sportscafé

1A - 20:46

0 - 5

Studenten sporthal

Q-Promotions Futsal

Inno Beton Bouwservice

2A - 21:39

8 - 1

Studenten sporthal

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

ADG Dakwerken 2

3A - 19:00

3 - 5

De Drieburcht

Schik

SVH/TNC 1

HK - 19:53

6 - 3

De Drieburcht

Hofbomen Hoveniers 1

Barca

OK - 20:46

3 - 2

De Drieburcht

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 21:39

5 - 5

De Drieburcht

NVHV/van Bastisch

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 19:00

4 - 0

Reeshof

BAA

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

1B - 19:53

4 - 3

Reeshof

Bakker Futsal

Ham&Kaas/Marmer WM

OK - 20:46

2 - 15

Reeshof

TGC '03

Zuvo

2A - 19:00

1 - 5

T-Kwadraat Veld 1

VDW Afbouw

Ton Smeulders

HK - 19:53

0 - 3

T-Kwadraat Veld 1

UVO '94 1/Minos Pallas

TLG 1/Openhaardenspecialist

1A - 20:46

5 - 4

T-Kwadraat Veld 1

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

The Lions

1B - 21:39

5 - 3

T-Kwadraat Veld 1

zvv Vaste lasten service

Wylance/Crash Move

3A - 19:00

5 - 1

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

Zena vuurwerk

HK - 19:53

0 - 3

T-Kwadraat Veld 2

TSVV Merlijn 1/de Don

TLG 2/Luba uitzendbureau

2A - 20:46

4 - 8

T-Kwadraat Veld 2

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

ZVVG/HLB van Daal

1A - 21:39

4 - 6

T-Kwadraat Veld 2

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

PAW FC

2A - 20:30

8 - 5

Haspel

ABCDE FC

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

3A - 21:30

3 - 4

Haspel

Nankatsu/Stichting NBA


maandag 25 november 2019

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

2A - 21:00

5 - 4

T-Kwadraat Veld 2

VVI 3/ODA

JEZ Tegelwerken

3A - 22:00

1 - 15

T-Kwadraat Veld 2

Re-Issue

Mencare24

1A - 20:30

4 - 6

Dongewijk

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

Hofbomen Hoveniers 2

1B - 21:30

7 - 6

Dongewijk

Forsa


vrijdag 22 november 2019

VVI 3/ODA

2A - 19:00

5 - 7

De Wetering

VDW Afbouw

VVI 1/de Kiosk

HK - 19:53

4 - 4

De Wetering

Ton Smeulders

Forsa

1B - 20:46

4 - 6

De Wetering

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

Witlox Somers adm en advies

2A - 21:39

4 - 2

De Wetering

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

2A - 19:00

3 - 7

Studenten sporthal

PAW FC

NVHV/van Bastisch

OK - 19:53

4 - 7

Studenten sporthal

Feestcafé La Danza

Ham&Kaas/Marmer WM

OK - 20:46

2 - 9

Studenten sporthal

TSVV Merlijn 2

Re-Issue

3A - 21:39

9 - 5

Studenten sporthal

Nankatsu/Stichting NBA

Bakker Futsal

1B - 19:00

4 - 5

De Drieburcht

OGT/Peerkes Hoeve

Zena vuurwerk

HK - 19:53

2 - 5

De Drieburcht

SVH/TNC 1

SVH/TNC 2

OK - 20:46

0 - 7

De Drieburcht

FC The One

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

1A - 21:39

14 - 4

De Drieburcht

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

FCR

HK - 20:46

1 - 2

Reeshof

TDV 1/renova el giletto

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 21:39

5 - 7

Reeshof

VVI 2/Vermeer sierbestrating

Zuvo

2A - 19:00

2 - 7

T-Kwadraat Veld 1

Inno Beton Bouwservice

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

3 - 2

T-Kwadraat Veld 1

TSVV Merlijn 1/de Don

ZVT/NBKK

1A - 20:46

0 - 3

T-Kwadraat Veld 1

TLG 1/Openhaardenspecialist

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 21:39

4 - 6

T-Kwadraat Veld 1

Hofbomen Hoveniers 2

Schik

3A - 19:00

5 - 4

T-Kwadraat Veld 2

JEZ Tegelwerken

ZVVG/HLB van Daal

1A - 19:53

5 - 5

T-Kwadraat Veld 2

Mencare24

ABCDE FC

2A - 20:46

5 - 6

T-Kwadraat Veld 2

TLG 2/Luba uitzendbureau

zvv Vaste lasten service

1B - 21:39

1 - 2

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

TGC '03

OK - 20:30

12 - 5

Haspel

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

Wylance/Crash Move

3A - 21:30

8 - 2

Haspel

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger


maandag 18 november 2019

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

3A - 21:00

1 - 1

T-Kwadraat Veld 2

zvv Kaas & Meer

Bien Chanternel

3A - 22:00

3 - 7

T-Kwadraat Veld 2

SFC Tilburg

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

1A - 20:30

6 - 3

Dongewijk

Supreme Cleaning

zvv Lemmens

1B - 21:30

2 - 5

Dongewijk

The Lions


vrijdag 15 november 2019

Feestcafé La Danza

OK - 19:00

7 - 8

De Zeine

SVH/TNC 2

zvv Vaste lasten service

1B - 19:00

7 - 5

De Wetering

ZWAF Moller en Cools advocaten

VVI 2/Vermeer sierbestrating

OK - 19:53

8 - 1

De Wetering

TSVV Merlijn 2

VVI 3/ODA

2A - 20:46

2 - 4

De Wetering

Zuvo

zvv Kaas & Meer

3A - 21:39

3 - 5

De Wetering

Wylance/Crash Move

TDV 2/t-sportscafé

1A - 19:00

4 - 5

Studenten sporthal

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

2 - 2

Studenten sporthal

Hofbomen Hoveniers 1

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 20:46

3 - 6

Studenten sporthal

VVI 1/de Kiosk

Supreme Cleaning

1A - 21:39

6 - 3

Studenten sporthal

Mencare24

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

1A - 19:00

9 - 4

De Drieburcht

ZVVG/HLB van Daal

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

4 - 3

De Drieburcht

Ton Smeulders

Barca

OK - 20:46

9 - 6

De Drieburcht

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

SFC Tilburg

3A - 21:39

2 - 3

De Drieburcht

ADG Dakwerken 2

FC The One

OK - 19:53

4 - 6

Reeshof

TGC '03

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 20:46

5 - 4

Reeshof

Forsa

Ham&Kaas/Marmer WM

OK - 21:39

3 - 6

Reeshof

NVHV/van Bastisch

VDW Afbouw

2A - 19:00

5 - 6

T-Kwadraat Veld 1

Witlox Somers adm en advies

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

9 - 3

T-Kwadraat Veld 1

Zena vuurwerk

Q-Promotions Futsal

1A - 20:46

2 - 6

T-Kwadraat Veld 1

TLG 1/Openhaardenspecialist

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

1B - 21:39

4 - 3

T-Kwadraat Veld 1

zvv Lemmens

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

2A - 19:00

11 - 1

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

TLG 2/Luba uitzendbureau

2A - 19:53

11 - 4

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1A - 20:46

4 - 5

T-Kwadraat Veld 2

ZVT/NBKK

PAW FC

2A - 21:39

2 - 5

T-Kwadraat Veld 2

Inno Beton Bouwservice

BAA

1B - 20:30

7 - 5

Haspel

The Lions

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

3A - 21:30

3 - 2

Haspel

Bien Chanternel


maandag 11 november 2019

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

1B - 21:00

3 - 0

T-Kwadraat Veld 2

Forsa

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

1B - 22:00

6 - 1

T-Kwadraat Veld 2

Hofbomen Hoveniers 2

Nankatsu/Stichting NBA

3A - 20:30

4 - 7

Dongewijk

Schik

Re-Issue

3A - 21:30

4 - 4

Dongewijk

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger


vrijdag 8 november 2019

The Lions

1B - 19:00

3 - 0

De Wetering

Bakker Futsal

VVI 1/de Kiosk

HK - 19:53

4 - 2

De Wetering

UVO '94 1/Minos Pallas

VVI 2/Vermeer sierbestrating

OK - 20:46

7 - 5

De Wetering

Ham&Kaas/Marmer WM

Witlox Somers adm en advies

2A - 21:39

3 - 7

De Wetering

VVI 3/ODA

PAW FC

2A - 19:00

3 - 1

Studenten sporthal

Zuvo

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 19:53

3 - 5

Studenten sporthal

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

TSVV Merlijn 2

OK - 20:46

9 - 3

Studenten sporthal

Barca

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

OK - 21:39

2 - 4

Studenten sporthal

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

Nankatsu/Stichting NBA

3A - 19:00

7 - 3

De Drieburcht

TSV Longa Futsal 3/Hutten-PT

SVH/TNC 1

HK - 19:53

7 - 3

De Drieburcht

TDV 1/renova el giletto

SVH/TNC 2

OK - 20:46

5 - 5

De Drieburcht

NVHV/van Bastisch

JEZ Tegelwerken

3A - 21:39

1 - 4

De Drieburcht

Wylance/Crash Move

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

1B - 19:00

4 - 4

Reeshof

ZWAF Moller en Cools advocaten

Bien Chanternel

3A - 19:53

12 - 3

Reeshof

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

Hofbomen Hoveniers 2

1B - 20:46

2 - 2

Reeshof

OGT/Peerkes Hoeve

VDW Afbouw

2A - 19:00

2 - 7

T-Kwadraat Veld 1

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

Ton Smeulders

HK - 19:53

4 - 3

T-Kwadraat Veld 1

FCR

Inno Beton Bouwservice

2A - 20:46

9 - 6

T-Kwadraat Veld 1

TLG 2/Luba uitzendbureau

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

1B - 21:39

3 - 4

T-Kwadraat Veld 1

BAA

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1A - 19:00

5 - 5

T-Kwadraat Veld 2

Q-Promotions Futsal

Supreme Cleaning

1A - 19:53

7 - 1

T-Kwadraat Veld 2

ZVVG/HLB van Daal

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

2A - 21:39

3 - 7

T-Kwadraat Veld 2

ABCDE FC

TGC '03

OK - 20:30

9 - 4

Haspel

Feestcafé La Danza

Re-Issue

3A - 21:30

2 - 2

Haspel

SFC Tilburg


maandag 4 november 2019

ADG Dakwerken 2

3A - 21:00

2 - 2

T-Kwadraat Veld 2

zvv Kaas & Meer

ZVT/NBKK

1A - 22:00

2 - 6

T-Kwadraat Veld 2

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

zvv Lemmens

1B - 20:30

8 - 3

Dongewijk

zvv Vaste lasten service

Mencare24

1A - 21:30

6 - 1

Dongewijk

TDV 2/t-sportscafé


vrijdag 1 november 2019

JEZ Tegelwerken

3A - 19:00

6 - 16

De Wetering

SFC Tilburg

SVH/TNC 2

OK - 19:53

5 - 12

De Wetering

Ham&Kaas/Marmer WM

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

2A - 20:46

3 - 6

De Wetering

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

Forsa

1B - 21:39

1 - 4

De Wetering

The Lions

TDV 2/t-sportscafé

1A - 19:00

3 - 9

Studenten sporthal

Supreme Cleaning

TSVV Merlijn 2

OK - 20:46

11 - 2

Studenten sporthal

FC Amigos/Trexico Logistics BV 1

NVHV/van Bastisch

OK - 21:39