Verenigingen

Hieronder vindt u de secretariaats adressen van de verenigingen (zoals op dit moment bekend is) die aangesloten zijn bij de T.Z.V.B.

Mochten er eventueel wijzigingen zijn of staan de gegevens er niet correct en/of volledig in, stuur dan een e-mail naar:

Webmaster TZVB
webmastertzvb@ziggo.nl

Vereniging Telefoon E-mail
013Genclik (Onur Metin) 06-18391767 ionur95@hotmail.com
ADG Dakwerken (Secr. G. Frijters) 06-11128195 gust-leny@ziggo.nl
BAA (Secr. B. Leijten) 06-47561333 bas_leijten@hotmail.com
Bakker Futsal (Secr. B. Janssens) 06-51731399 bmmjanssens@gmail.com
Barca (Secr. W. Dingemans) 06-14382431 walther.dingemans@gmail.com
FC Amigos/Trexico Logistics BV (Secr. R. de Kort) 06-22760922 ruuddekort1992@gmail.com
FC de Prikkers (Elmo Kuijpers) 06-11339718 elmokuypers@hotmail.com
FC Stamina (Jack Schoneveld) 06-26783711 jackschoneveld@gmail.com
FC The One (Secr. T. Trinh) 06-29419193 dtmthien@gmail.com
FC Turquoise (Mustafa Dasci) 06-36109911 mustafa_dasci_25@hotmail.com
FCR (Secr. Roy van Spaandonck ) 06-40706159 royvanspaandonck@gmail.com
Forsa (Secr. S. Nemat Aghbolaghi) 06-40973521 samanbilly@hotmail.com
Futsal FC (Khalid Chahid) 06-10887594 Khalidchahid@hotmail.com
G4Inside (Sander van Gool) 06-36024649 sandervangool013@gmail.com
Glorie FC (David Osinowo) 06-44988632 dosinowo.o@gmail.com
Ham & Kaas (secr. J. Vos) 06-41447453 jeffrey-013@live.nl
Hofbomen Hoveniers (Secr. D. Hoezen) 06-28703224 Davee--013@hotmail.com
KVHT Tilly (Joey Broers) 06-46122131 broersjoey@gmail.com
Mencare 24 (Bram Vorstenbosch) 06-11446715 b.a.j.vorstenbosch@gmail.com
NVHV (Pascal Dreesen) 06-42112188 dreejweej@hotmail.com
OGT (Secr. C. van Riel) 06-53772426 coenvanriel@gmail.com
PAW FC (Azem Ramic) 06-48357602 azem20@hotmail.com
PEC Bolle (Willem van Dorst) 06-46595232 willemvdorst00@gmail.com
Q-Promotions Futsal (Secr. R. Roestenburg) 06-39149420 remco.roestenburg@hotmail.nl
Re-Issue (Secr. B. Moors ) 06-14432638 bhamoors@gmail.com
RFC / Tuincentrum het Wandelbos (Secr. R. Kok) 06-44992877 r.kokkie12@gmail.com
S.V.H./TNC (Secr. M. Vugts) 06-22239753 marian.vugts@home.nl
Schik (Secr. D. v/d Vrande) 06-30446988 daan_f@yahoo.com
SFC Tilburg (Secr. R. Colen) 06-52786546 ron_colen1@hotmail.com
Supreme Cleaning (Pierre v.d. Berg) 06-42024088 pjother@home.nl
TGC '03 (Secr. W. Zwegers) 06-18656607 wil.zwegers@hotmail.com
The Lions (S. Kanalp) 06-83973660 selim.kanalp@live.nl
TLG (Secr. L. Groffen) 06-54688612 tlg.bestuur@ziggo.nl
TNU-Keulemans Vastgoed Beheer (Coen Brandsma) 06-29436810 coen.brandsma@gmail.com
Tom Deo Volente (Bas Beverwijk) 06-45092894 bas.beverwijk@gmail.com
TSV Longa futsal (P. Scheepmakers) 06-40533257 wqlschee@gmail.com
TSVV Merlijn (Secr. D. Parren) 06-53551650 parrendirk@gmail.com
TTB '20 (Tamara Maas) 06-83561536 tamara03@live.nl
U.V.O. 94 Minos Pallas (Secr. A. Toten) 06-11396379 adtoten@home.nl
Van Venrooij Interieurbouw (Secr. H. Dusee) 06-27185782 harolddusee011@gmail.com
VDW Afbouw (secr. D. v.d. Mark) 06-42703776 dcavandermark@yahoo.com
Wylance / Crash Move (Secr. J. van Zanten) 06-46881655 jhavanzanten@home.nl
Zena vuurwerk (Secr. D. Amkreutz) 06-26649071 d.amkreutz@hotmail.com
Zuvo (Jan Staps) 06-15387781 janstaps@gmail.com
ZVT (K. Groenendaal) 06-15469573 koengroenendaal@hotmail.com
zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company (Secr. Y. Haddouchi) 06-10075033 yassin008@hotmail.com
zvv JM van Delft & zn. (Secr. R. Nijssen) 06-39110095 remconijssen1976@gmail.com
Zvv Kaas & Meer (Secr. J. Hendriks) 06-29532152 Jeroenhendriks882@hotmail.com
Zvv Lemmens (Secr. C.T. van der Ven) 06-22667562 ctvdven@hotmail.com
zvv Ronassi (Mark Devilee) 06-29270243 markk013@hotmail.com
zvv Rood-Wit-Blauwe Leger (Jeroen de Jong) 06-25340520 pjotter_jeroen@hotmail.com
zvv Stinamo (S. Brouwers) 06-51361368 s.brouwers@artooling.com
zvv Vaste lasten service (Jill Schalken) 06-41434783 schalken50@hotmail.com