Verenigingen

Hieronder vindt u de secretariaats adressen van de verenigingen (zoals op dit moment bekend is) die aangesloten zijn bij de T.Z.V.B.

Mochten er eventueel wijzigingen zijn of staan de gegevens er niet correct en/of volledig in, stuur dan een e-mail naar:

Webmaster TZVB
webmastertzvb@ziggo.nl

Vereniging Telefoon E-mail
013Genclik (Onur Metin) 06-18391767 ionur95@hotmail.com
ABCDE FC (Thijs Bertens) 06-81305041 thijsbertens1@gmail.com
ADG Dakwerken (Secr. G. Frijters) 06-11128195 gust-leny@ziggo.nl
Athletic de Tilbão /Q-Promotions (Secr. R. Roestenburg) 06-39149420 remco.roestenburg@hotmail.nl
BAA (Secr. B. Leijten) 06-47561333 bas_leijten@hotmail.com
Bakker Futsal (Secr. B. Janssens) 06-51731799 bmmjanssens@gmail.com
Brightworks (Secr. R. Visschers) 06-21298925 ron_visschers@hotmail.com
de 2 Bourgondiers (Secr. M. van Berkel) 06-51684931 marcelvanberkel@hotmail.com
FC Amigos/Trexico Logistics BV (Secr. M. Snoeren) 06-55703648 michaeltje013@gmail.com
FC The One (Secr. T. Trinh) 06-29419193 dtmthien@gmail.com
FCR (Secr. Roy van Spaandonck ) 06-40706159 royvanspaandonck@gmail.com
Feestcafé La Danza (Secr. R. Nijssen) 06-39110095 remconijssen1976@gmail.com
Forsa (Secr. S. Nemat Aghbolaghi) 06-40973521 samanbilly@hotmail.com
Ham & Kaas (secr. J. Vos) 06-41447453 jeffrey-013@live.nl
Hofbomen Hoveniers (Secr. T. Semil) 06-41239164 tjarik_semil@hotmail.nl
Inno Beton Bouwservice (Joey Broers) 06-46122131 broersjoey@gmail.com
JEZ Tegelwerken (Secr. R. Franken) 06-30191446 remco.kerana.fc@outlook.com
Mencare 24 (Bram Vorstenbosch) 06-11446715 b.a.j.vorstenbosch@gmail.com
Nankatsu (Yasar Sazak) 06-16846852 yasarsazak@gmail.com
NVHV (Pascal Dreesen) 06-42112188 dreejweej@hotmail.com
OGT (Secr. C. van Riel) 06-53772426 coenvanriel@gmail.com
PAW FC (Azem Ramic) 06-48357602 azem20@hotmail.com
Re-Issue (Secr. B. Moors ) 06-14432638 bhamoors@gmail.com
RFC / Tuincentrum het Wandelbos (Secr. R. Kok) 06-44992877 r.kokkie12@gmail.com
S.V.H./TNC (Secr. M. Vugts) 06-22239753 marian.vugts@home.nl
Schik (Secr. D. v/d Vrande) 06-30446988 daan_f@yahoo.com
SFC Tilburg (Secr. R. Colen) 06-52786546 ron_colen1@hotmail.com
Supreme Cleaning (Marco v.d. Besselaar) 06-53232114 elke-poon@hotmail.com
t Boeketje/Goudcentrum (Jamil Kools) 06-41688258 jamilkools@live.nl
TGC '03 (Secr. W. Zwegers) 06-18656607 wil.zwegers@hotmail.com
The Lions (I. Jama) 06-39587289 ia_jama@live.nl
TLG (Secr. L. Groffen) 06-54688612 tlg.bestuur@ziggo.nl
TNU-Keulemans Vastgoed Beheer (Coen Brandsma) 06-29436810 coen.brandsma@gmail.com
Tom Deo Volente (Bas Beverwijk) 06-45092894 bas.beverwijk@ab-inbev.com
Ton Smeulders (Joris Smits) 06-20134355 tonsmeulders.horecatkwadraat@gmail.com
TSV Longa futsal (Secr. J. Oerlemans) 06-10938077 jorisoer@gmail.com
TSVV Merlijn (Secr. D. Parren) 06-53551650 parrendirk@gmail.com
U.V.O. 94 Minos Pallas (Secr. E. v/t Hof) 06-16033465 eah.vanthof@telfort.nl
Van Venrooij Interieurbouw (Secr. H. Dusee) 06-12987229 harolddusee011@gmail.com
VDW Afbouw (secr. J. Muurmans) 06-23602166 jjmuurmans@hotmail.com
Witlox Somers adm en advies (S. Brouwers) 06-51361368 s.brouwers@artooling.com
Wylance / Crash Move (Secr. J. van Zanten) 06-46881655 jhavanzanten@home.nl
Zena vuurwerk (Secr. D. Amkreutz) 06-26649071 d.amkreutz@hotmail.com
Zuvo (Secr. J. Jacobs ) 06-41439889 chantalenjoke@ziggo.nl
ZVT (K. Groenendaal) 06-15469573 koengroenendaal@hotmail.com
zvv Barca (Secr. W. Dingemans) 06-14382431 walther.dingemans@gmail.com
zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company (Secr. Y. Haddouchi) 06-10075033 yassin008@hotmail.com
Zvv Kaas & Meer (Secr. J. Hendriks) 06-29532152 Jeroenhendriks882@hotmail.com
Zvv Lemmens (Secr. C.T. van der Ven) 06-22667562 ctvdven@hotmail.com
zvv Rood-Wit-Blauwe Leger (Jeroen Ernst) 06-25427134 jeroen.ernst@ziggo.nl
zvv Vaste lasten service (Jill Schalken) 06-41434783 schalken50@hotmail.com
ZVVG/HLB van Daal (Secr. B. van Elsacker ) 06-53748726 basvanelsacker@ziggo.nl
ZWAF (Secr. D. van Riel) 06-50237788 dennisenmirella@gmail.com