Programma seizoen 2021-2022

vrijdag 8 oktober 2021

Forsa

Competitie

19:00

De Wetering

G4Inside

TDV 2/t-sportcafé

Competitie

19:00

Studenten sporthal

Bakker Futsal

013Genclik/Anka Atelier

Competitie

21:16

De Drieburcht

The Lions

zvv Vaste Lasten Service

Competitie

19:30

T-Kwadraat Veld 1

Supreme Cleaning

OGT 2 / Peerkes Hoeve

Competitie

20:23

T-Kwadraat Veld 1

FC Turquoise

Barca

Competitie

20:23

T-Kwadraat Veld 2

NVHV / van Bastisch

zvv Kaas & Meer

Competitie

22:09

T-Kwadraat Veld 2

Schik


maandag 11 oktober 2021

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

Competitie

21:00

T-Kwadraat Veld 2

Q-Promotions Futsal

KVHT Tilly

Competitie

22:00

Dongewijk

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal


vrijdag 15 oktober 2021

zvv JM van Delft & zn.

Competitie

19:00

De Zeine

Barca

zvv Stinamo

Competitie

19:00

De Wetering

FC Stamina

VVI 1/de Kiosk

Competitie

19:53

De Wetering

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

Competitie

20:46

De Wetering

BAA

Q-Promotions Futsal

Competitie

21:39

De Wetering

SVH/TNC 2

Schik

Competitie

21:39

Studenten sporthal

SFC Tilburg

TSV Longa Futsal 2/Hutten-PT

Competitie

19:30

De Drieburcht

zvv Kaas & Meer

FCR

Competitie

20:23

De Drieburcht

FC The One

ADG Dakwerken 2

Competitie

21:16

De Drieburcht

Re-Issue

Supreme Cleaning

Competitie

22:09

De Drieburcht

OGT 2 / Peerkes Hoeve

RFC / Tuincentrum het Wandelbos

Competitie

19:30

Reeshof

ZVT/NBKK

Hofbomen Hoveniers

Competitie

20:23

Reeshof

TGC '03

OGT 1/Voetbalschool 2 Fast

Competitie

21:16

Reeshof

VVI 2/Vermeer Sierbestrating

Bakker Futsal

Competitie

22:09

Reeshof

PAW FC

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

Competitie

19:30

T-Kwadraat Veld 1

TDV 2/t-sportcafé

UVO '94 1/Minos Pallas

Competitie

20:23

T-Kwadraat Veld 1

TSVV Merlijn 1/de Don

Zuvo

Competitie

21:16

T-Kwadraat Veld 1

TLG 2/Luba Uitzendbureau

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

Competitie

22:09

T-Kwadraat Veld 1

TTB '20

zvv Ronassi

Competitie

19:30

T-Kwadraat Veld 2

Glorie FC

TLG 1

Competitie

20:23

T-Kwadraat Veld 2

zvv Lemmens

PEC Bolle

Competitie

21:16

T-Kwadraat Veld 2

VVI 3/ODA

Mencare 24

Competitie

22:09

T-Kwadraat Veld 2

KVHT Tilly

zvv RWBL/Erik Stuijk Schilderwerken

Competitie

20:30

Haspel

VDW Afbouw

G4Inside

Competitie

21:30

Haspel

Wylance / Crash Move