Programma kleine beker

Programma KB1

vrijdag 24 september 2021

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

Kleine Beker

20:23

Reeshof

Q-Promotions Futsal

Wylance / Crash Move

Kleine Beker

20:30

Haspel

Bakker Futsal


vrijdag 1 oktober 2021

Bakker Futsal

Kleine Beker

21:39

Studenten sporthal

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

Q-Promotions Futsal

Kleine Beker

22:09

De Drieburcht

Futsal FC


maandag 4 oktober 2021

Futsal FC

Kleine Beker

22:00

T-Kwadraat Veld 2

Wylance / Crash Move


vrijdag 8 oktober 2021

Futsal FC

Kleine Beker

21:39

Studenten sporthal

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

Wylance / Crash Move

Kleine Beker

22:09

De Drieburcht

Q-Promotions Futsal


Programma KB2

vrijdag 24 september 2021

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

Kleine Beker

22:09

Reeshof

Forsa

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

Kleine Beker

20:23

T-Kwadraat Veld 1

BAA


maandag 27 september 2021

Forsa

Kleine Beker

21:00

T-Kwadraat Veld 2

BAA


vrijdag 1 oktober 2021

Forsa

Kleine Beker

21:39

De Wetering

Re-Issue

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

Kleine Beker

19:00

Studenten sporthal

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal


maandag 4 oktober 2021

Re-Issue

Kleine Beker

21:00

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3


vrijdag 8 oktober 2021

Re-Issue

Kleine Beker

19:30

T-Kwadraat Veld 2

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

BAA

Kleine Beker

21:30

Haspel

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3


Programma KB3

vrijdag 24 september 2021

Glorie FC

Kleine Beker

21:39

Studenten sporthal

Zuvo

TLG 1

Kleine Beker

21:16

T-Kwadraat Veld 1

SFC Tilburg


vrijdag 1 oktober 2021

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

Kleine Beker

21:16

Reeshof

TLG 1

Zuvo

Kleine Beker

22:09

T-Kwadraat Veld 1

SFC Tilburg


vrijdag 8 oktober 2021

Glorie FC

Kleine Beker

20:46

Studenten sporthal

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

Zuvo

Kleine Beker

19:30

Reeshof

TLG 1


Programma KB4

vrijdag 24 september 2021

zvv Vaste Lasten Service

Kleine Beker

22:09

De Drieburcht

PAW FC

VDW Afbouw

Kleine Beker

19:30

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel


maandag 27 september 2021

VDW Afbouw

Kleine Beker

21:00

Dongewijk

zvv Vaste Lasten Service


vrijdag 1 oktober 2021

VVI 3/ODA

Kleine Beker

20:46

De Wetering

zvv Vaste Lasten Service

PAW FC

Kleine Beker

19:30

T-Kwadraat Veld 1

VDW Afbouw


vrijdag 8 oktober 2021

VVI 3/ODA

Kleine Beker

19:53

De Wetering

VDW Afbouw

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

Kleine Beker

21:16

T-Kwadraat Veld 2

PAW FC


Programma KB5

vrijdag 24 september 2021

zvv Lemmens

Kleine Beker

21:16

Reeshof

zvv Ronassi

Supreme Cleaning

Kleine Beker

22:09

T-Kwadraat Veld 1

zvv Stinamo


maandag 27 september 2021

ADG Dakwerken 2

Kleine Beker

22:00

Dongewijk

Supreme Cleaning


vrijdag 1 oktober 2021

zvv Stinamo

Kleine Beker

19:00

De Wetering

zvv Lemmens

zvv Ronassi

Kleine Beker

20:23

T-Kwadraat Veld 2

ADG Dakwerken 2


maandag 4 oktober 2021

zvv Lemmens

Kleine Beker

21:00

Dongewijk

Supreme Cleaning


vrijdag 8 oktober 2021

zvv Ronassi

Kleine Beker

21:39

De Wetering

zvv Stinamo

ADG Dakwerken 2

Kleine Beker

19:30

De Drieburcht

zvv Lemmens


Programma KB6

vrijdag 24 september 2021

TTB '20

Kleine Beker

19:00

De Wetering

ZVT/NBKK

zvv RWBL/Erik Stuijk Schilderwerken

Kleine Beker

19:30

T-Kwadraat Veld 1

TLG 2/Luba Uitzendbureau


maandag 27 september 2021

ZVT/NBKK

Kleine Beker

22:00

T-Kwadraat Veld 2

zvv Kaas & Meer


vrijdag 1 oktober 2021

TLG 2/Luba Uitzendbureau

Kleine Beker

21:16

T-Kwadraat Veld 1

TTB '20

zvv Kaas & Meer

Kleine Beker

21:30

Haspel

zvv RWBL/Erik Stuijk Schilderwerken


vrijdag 8 oktober 2021

ZVT/NBKK

Kleine Beker

20:23

De Drieburcht

TLG 2/Luba Uitzendbureau

TTB '20

Kleine Beker

20:30

Haspel

zvv RWBL/Erik Stuijk Schilderwerken


maandag 11 oktober 2021

zvv Kaas & Meer

Kleine Beker

22:00

T-Kwadraat Veld 1

TTB '20


Programma KB7

vrijdag 24 september 2021

FC Stamina

Kleine Beker

22:09

T-Kwadraat Veld 2

Mencare 24

PEC Bolle

Kleine Beker

21:30

Haspel

SVH/TNC 2


vrijdag 1 oktober 2021

Mencare 24

Kleine Beker

19:30

De Drieburcht

PEC Bolle

RFC / Tuincentrum het Wandelbos

Kleine Beker

19:30

Reeshof

FC Stamina


maandag 4 oktober 2021

SVH/TNC 2

Kleine Beker

22:00

Dongewijk

Mencare 24


vrijdag 8 oktober 2021

PEC Bolle

Kleine Beker

20:46

De Wetering

FC Stamina

SVH/TNC 2

Kleine Beker

22:09

T-Kwadraat Veld 1

RFC / Tuincentrum het Wandelbos


Programma KB8

vrijdag 24 september 2021

FC Turquoise

Kleine Beker

21:39

De Wetering

KVHT Tilly

FC de Prikkers

Kleine Beker

21:16

T-Kwadraat Veld 2

Schik


vrijdag 1 oktober 2021

KVHT Tilly

Kleine Beker

22:09

Reeshof

FC de Prikkers

Schik

Kleine Beker

22:09

T-Kwadraat Veld 2

FC Turquoise


Programma KB9

vrijdag 24 september 2021

TSV Longa Futsal 2/Hutten-PT

Kleine Beker

19:30

De Drieburcht

TDV 2/t-sportcafé


vrijdag 1 oktober 2021

TDV 2/t-sportcafé

Kleine Beker

20:46

Studenten sporthal

OGT 2 / Peerkes Hoeve

G4Inside

Kleine Beker

19:30

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 2/Hutten-PT