Uitslagen seizoen 2018-2019

vrijdag 19 april 2019

Feestcafe La Danza

1B - 19:00

3 - 0

De Zeine

VVI 3/ODA

FC Africa

1A - 19:00

4 - 8

Studenten sporthal

BAA

Nankatsu/Stichting NBA

3-A - 19:53

3 - 3

Studenten sporthal

2B/Bien Chanternel

NVHV/VanBastisch

OK - 20:46

4 - 4

Studenten sporthal

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

Bunga Manor

1A - 21:39

3 - 2

Studenten sporthal

ZVVG/Cafe den Brands

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

2-B - 19:00

3 - 6

De Drieburcht

Vaste lasten service

Ham & Kaas/Marmer W.M.

OK - 19:53

10 - 11

De Drieburcht

Hofbomen Hoveniers 1

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 20:46

6 - 3

De Drieburcht

Forsa

JEZ Tegelwerken

3-A - 21:39

5 - 15

De Drieburcht

TLG 3/Openhaardenspecialist

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 19:00

3 - 1

Reeshof

TGC'03

FC The One

1B - 19:53

5 - 4

Reeshof

zvv Herenkapsalon Aziz

Brightworks

1B - 21:39

0 - 3

Reeshof

de Besterds

Schik

2-B - 19:00

7 - 1

T-Kwadraat Veld 1

The Lions

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

1B - 19:53

2 - 3

T-Kwadraat Veld 1

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 20:46

3 - 0

T-Kwadraat Veld 1

Team Boektoe/IT Support Groep

TLG 2/Luba uitzendbureau

2-B - 21:39

3 - 2

T-Kwadraat Veld 1

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

Bakker Futsal

2-B - 20:00

1 - 6

T-Kwadraat Veld 2

zvv Lemmens

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

2-B - 21:00

2 - 7

T-Kwadraat Veld 2

Hofbomen Hoveniers 2


maandag 15 april 2019

Supreme Cleaning

2-A - 21:00

8 - 8

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

Zvv Ronassi/OKIDO Services

2-A - 22:00

8 - 6

T-Kwadraat Veld 2

VDW Afbouw

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 20:30

2 - 6

Dongewijk

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

zvv Kaas & Meer

2-A - 21:30

4 - 13

Dongewijk

ZVT/NBKK


vrijdag 12 april 2019

VVI 3/ODA

1B - 19:00

7 - 4

De Wetering

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

FCR

OK - 19:53

4 - 9

De Wetering

NVHV/VanBastisch

Vaste lasten service

2-B - 21:39

3 - 6

De Wetering

Hofbomen Hoveniers 2

TDV 2/T-sportscafé

2-A - 19:00

5 - 4

Studenten sporthal

ZVT/NBKK

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

6 - 5

Studenten sporthal

TST

TSVV Merlijn 1/De Don

HK - 20:46

0 - 4

Studenten sporthal

VVI 1/De Kiosk

FC The One

1B - 21:39

6 - 4

Studenten sporthal

Brightworks

The Blues/DTG

2-A - 19:00

6 - 9

De Drieburcht

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

4 - 7

De Drieburcht

SVH/TNC 1

ADG Dakwerken 2

2-B - 20:46

2 - 14

De Drieburcht

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

Supreme Cleaning

2-A - 21:39

9 - 4

De Drieburcht

Zvv Ronassi/OKIDO Services

2B/Bien Chanternel

3-A - 19:00

6 - 2

Reeshof

JEZ Tegelwerken

t Boeketje/Goudcentrum

HK - 19:53

2 - 6

Reeshof

UVO '94 1/Minos Pallas

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1B - 20:46

1 - 2

Reeshof

OGT/Peerkes Hoeve

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 21:39

7 - 6

Reeshof

Ham & Kaas/Marmer W.M.

zvv Kaas & Meer

2-A - 19:00

3 - 3

De Blaak

TLG 1/Alzon zonwering

Team Boektoe/IT Support Groep

OK - 19:53

2 - 6

De Blaak

Zena vuurwerk

Hofbomen Hoveniers 1

OK - 20:46

6 - 4

De Blaak

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

The Lions

2-B - 21:39

3 - 5

De Blaak

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

BAA

1A - 19:00

0 - 5

T-Kwadraat Veld 1

Bunga Manor

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

7 - 4

T-Kwadraat Veld 1

zvv CFAB

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

2-B - 20:46

4 - 6

T-Kwadraat Veld 1

Schik

Forsa

1A - 21:39

4 - 5

T-Kwadraat Veld 1

TSVV Merlijn 2

FC Africa

1A - 19:00

10 - 6

T-Kwadraat Veld 2

Zuvo

zvv Lemmens

2-B - 19:53

7 - 6

T-Kwadraat Veld 2

TLG 2/Luba uitzendbureau

VDW Afbouw

2-A - 20:46

4 - 5

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

SFC Tilburg

3-A - 21:39

7 - 4

T-Kwadraat Veld 2

Nankatsu/Stichting NBA

Wylance/Crash Move

3-A - 20:30

6 - 4

Haspel

TLG 3/Openhaardenspecialist

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

3-A - 21:30

9 - 12

Haspel

O.N.C. Rijdende Reclame


maandag 8 april 2019

de Besterds

1B - 20:30

7 - 1

Dongewijk

ZWAF Moller en Cools advocaten

zvv Herenkapsalon Aziz

1B - 21:30

4 - 10

Dongewijk

Feestcafe La Danza


vrijdag 5 april 2019

Re-issue

2-A - 19:00

3 - 4

De Wetering

VDW Afbouw

VVI 1/De Kiosk

HK - 19:53

2 - 8

De Wetering

t Boeketje/Goudcentrum

zvv CFAB

HK - 20:46

3 - 8

De Wetering

TSVV Merlijn 1/De Don

ZVT/NBKK

2-A - 21:39

7 - 3

De Wetering

The Blues/DTG

Forsa

1A - 19:00

8 - 2

Studenten sporthal

Zuvo

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

3 - 9

Studenten sporthal

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

TSVV Merlijn 2

1A - 20:46

8 - 5

Studenten sporthal

Mencare24

ZVVG/Cafe den Brands

1A - 21:39

1 - 8

Studenten sporthal

SVH/TNC 2

Bunga Manor

1A - 19:00

7 - 6

De Drieburcht

FC Africa

de Besterds

1B - 19:53

7 - 2

De Drieburcht

FC The One

TLG 3/Openhaardenspecialist

3-A - 20:46

4 - 6

De Drieburcht

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

Schik

2-B - 21:39

3 - 3

De Drieburcht

zvv Lemmens

Brightworks

1B - 19:00

1 - 12

Reeshof

Feestcafe La Danza

TST

HK - 19:53

3 - 5

Reeshof

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 20:46

4 - 1

Reeshof

VVI 3/ODA

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

1A - 21:39

12 - 4

Reeshof

VVI 2/Vermeer sierbestrating

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

2-B - 19:00

5 - 4

De Blaak

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

SVH/TNC 1

HK - 19:53

7 - 3

De Blaak

zvv Barca

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

2-A - 21:39

12 - 1

De Blaak

zvv Kaas & Meer

TLG 1/Alzon zonwering

2-A - 19:00

11 - 5

T-Kwadraat Veld 1

Supreme Cleaning

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

1B - 19:53

3 - 3

T-Kwadraat Veld 1

zvv Herenkapsalon Aziz

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 20:46

1 - 4

T-Kwadraat Veld 1

TGC'03

The Lions

2-B - 21:39

6 - 1

T-Kwadraat Veld 1

Vaste lasten service

Hofbomen Hoveniers 2

2-B - 19:00

1 - 2

T-Kwadraat Veld 2

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

Bakker Futsal

2-B - 19:53

14 - 5

T-Kwadraat Veld 2

ADG Dakwerken 2

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

2-A - 20:46

4 - 2

T-Kwadraat Veld 2

Zvv Ronassi/OKIDO Services

SFC Tilburg

3-A - 21:39

2 - 4

T-Kwadraat Veld 2

O.N.C. Rijdende Reclame

JEZ Tegelwerken

3-A - 20:30

1 - 20

Haspel

Wylance/Crash Move

Nankatsu/Stichting NBA

3-A - 21:30

3 - 5

Haspel

TSV Longa Futsal 2/Reja sport


vrijdag 29 maart 2019

Feestcafe La Danza

1B - 19:00

7 - 6

De Zeine

de Besterds

JEZ Tegelwerken

3-A - 19:00

3 - 12

De Wetering

O.N.C. Rijdende Reclame

zvv Barca

HK - 19:53

0 - 11

De Wetering

UVO '94 1/Minos Pallas

Zuvo

1A - 21:39

5 - 7

De Wetering

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

TDV 2/T-sportscafé

2-A - 19:00

3 - 3

Studenten sporthal

Re-issue

NVHV/VanBastisch

OK - 19:53

5 - 7

Studenten sporthal

Team Boektoe/IT Support Groep

TSVV Merlijn 1/De Don

HK - 20:46

2 - 1

Studenten sporthal

TST

Vaste lasten service

2-B - 21:39

6 - 2

Studenten sporthal

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 19:00

0 - 3

De Drieburcht

FC The One

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

5 - 2

De Drieburcht

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

zvv Herenkapsalon Aziz

1B - 20:46

7 - 7

De Drieburcht

OGT/Peerkes Hoeve

SVH/TNC 2

1A - 19:00

10 - 6

Reeshof

TSVV Merlijn 2

t Boeketje/Goudcentrum

HK - 19:53

3 - 10

Reeshof

zvv CFAB

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 20:46

8 - 4

Reeshof

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

Forsa

1A - 21:39

7 - 2

Reeshof

BAA

Mencare24

1A - 19:00

6 - 5

De Blaak

VVI 2/Vermeer sierbestrating

SVH/TNC 1

HK - 19:53

6 - 6

De Blaak

TDV 1/renova el giletto

Zena vuurwerk

OK - 20:46

7 - 5

De Blaak

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

2-B - 21:39

5 - 3

De Blaak

The Lions

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

3-A - 19:00

1 - 6

T-Kwadraat Veld 1

TLG 3/Openhaardenspecialist

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

1B - 19:53

9 - 2

T-Kwadraat Veld 1

Brightworks

2B/Bien Chanternel

3-A - 20:46

6 - 4

T-Kwadraat Veld 1

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

Hofbomen Hoveniers 2

2-B - 21:39

8 - 4

T-Kwadraat Veld 1

ADG Dakwerken 2

TLG 2/Luba uitzendbureau

2-B - 19:00

6 - 2

T-Kwadraat Veld 2

Bakker Futsal

zvv Lemmens

2-B - 19:53

4 - 7

T-Kwadraat Veld 2

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

TLG 1/Alzon zonwering

2-A - 20:46

1 - 4

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

ZVVG/Cafe den Brands

1A - 21:39

1 - 8

T-Kwadraat Veld 2

FC Africa

TGC'03

1B - 20:30

3 - 2

Haspel

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

SFC Tilburg

3-A - 21:30

1 - 7

Haspel

Wylance/Crash Move


vrijdag 22 maart 2019

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 19:00

14 - 1

De Wetering

Zuvo

VVI 3/ODA

1B - 20:46

5 - 14

De Wetering

TGC'03

de Besterds

1B - 21:39

5 - 0

De Wetering

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

TSVV Merlijn 2

1A - 19:00

3 - 6

Studenten sporthal

ZVVG/Cafe den Brands

TSVV Merlijn 1/De Don

HK - 19:53

7 - 3

Studenten sporthal

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

ADG Dakwerken 2

2-B - 20:46

4 - 5

Studenten sporthal

TLG 2/Luba uitzendbureau

Bunga Manor

1A - 21:39

4 - 2

Studenten sporthal

Forsa

The Lions

2-B - 19:00

4 - 6

De Drieburcht

Hofbomen Hoveniers 2

zvv Barca

HK - 19:53

4 - 7

De Drieburcht

TDV 1/renova el giletto

VDW Afbouw

2-A - 20:46

7 - 10

De Drieburcht

TLG 1/Alzon zonwering

Zvv Ronassi/OKIDO Services

2-A - 21:39

5 - 5

De Drieburcht

Re-issue

The Blues/DTG

2-A - 19:00

12 - 8

Reeshof

TDV 2/T-sportscafé

FC The One

1B - 19:53

6 - 7

Reeshof

Feestcafe La Danza

TST

HK - 20:46

6 - 6

Reeshof

t Boeketje/Goudcentrum

Brightworks

1B - 21:39

4 - 7

Reeshof

OGT/Peerkes Hoeve

Hofbomen Hoveniers 1

OK - 19:00

4 - 4

De Blaak

NVHV/VanBastisch

Team Boektoe/IT Support Groep

OK - 20:46

4 - 3

De Blaak

Ham & Kaas/Marmer W.M.

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

OK - 21:39

4 - 2

De Blaak

FCR

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1B - 19:00

4 - 5

T-Kwadraat Veld 1

ZWAF Moller en Cools advocaten

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

3 - 6

T-Kwadraat Veld 1

VVI 1/De Kiosk

zvv Lemmens

2-B - 20:46

2 - 5

T-Kwadraat Veld 1

Vaste lasten service

Mencare24

1A - 21:39

5 - 5

T-Kwadraat Veld 1

SVH/TNC 2

ZVT/NBKK

2-A - 19:00

8 - 2

T-Kwadraat Veld 2

Supreme Cleaning

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

4 - 5

T-Kwadraat Veld 2

SVH/TNC 1

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

2-A - 20:46

3 - 3

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

2-B - 21:39

1 - 2

T-Kwadraat Veld 2

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

BAA

1A - 20:30

3 - 9

Haspel

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

Bakker Futsal

2-B - 21:30

6 - 4

Haspel

Schik


vrijdag 15 maart 2019

Feestcafe La Danza

1B - 19:00

10 - 3

De Zeine

ZWAF Moller en Cools advocaten

Re-issue

2-A - 19:00

2 - 2

De Wetering

The Blues/DTG

zvv CFAB

HK - 19:53

7 - 7

De Wetering

TST

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

2-B - 20:46

4 - 3

De Wetering

Bakker Futsal

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

2-B - 21:39

4 - 3

De Wetering

zvv Lemmens

Ham & Kaas/Marmer W.M.

OK - 19:00

5 - 9

Studenten sporthal

Zena vuurwerk

TDV 2/T-sportscafé

2-A - 19:53

6 - 3

Studenten sporthal

zvv Kaas & Meer

TSVV Merlijn 2

1A - 20:46

3 - 8

Studenten sporthal

VVI 2/Vermeer sierbestrating

TLG 1/Alzon zonwering

2-A - 21:39

3 - 6

Studenten sporthal

Zvv Ronassi/OKIDO Services

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

3 - 2

De Drieburcht

VVI 1/De Kiosk

ADG Dakwerken 2

2-B - 20:46

4 - 6

De Drieburcht

The Lions

TLG 3/Openhaardenspecialist

3-A - 21:39

8 - 4

De Drieburcht

2B/Bien Chanternel

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

1A - 19:00

1 - 4

Reeshof

ZVVG/Cafe den Brands

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 19:53

6 - 5

Reeshof

de Besterds

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

OK - 20:46

1 - 7

Reeshof

Hofbomen Hoveniers 1

FCR

OK - 21:39

6 - 4

Reeshof

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

Forsa

1A - 19:00

7 - 6

De Blaak

FC Africa

zvv Barca

HK - 19:53

5 - 8

De Blaak

TSVV Merlijn 1/De Don

SFC Tilburg

3-A - 20:46

11 - 5

De Blaak

JEZ Tegelwerken

SVH/TNC 2

1A - 21:39

7 - 5

De Blaak

Zuvo

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1B - 19:00

4 - 3

T-Kwadraat Veld 1

VVI 3/ODA

SVH/TNC 1

HK - 19:53

6 - 1

T-Kwadraat Veld 1

UVO '94 1/Minos Pallas

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

1B - 20:46

2 - 7

T-Kwadraat Veld 1

FC The One

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 21:39

-

T-Kwadraat Veld 1

VOP Waalwijk

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

3-A - 19:00

5 - 4

T-Kwadraat Veld 2

Nankatsu/Stichting NBA

t Boeketje/Goudcentrum

HK - 19:53

1 - 5

T-Kwadraat Veld 2

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

ZVT/NBKK

2-A - 20:46

5 - 6

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

BAA

1A - 21:39

6 - 2

T-Kwadraat Veld 2

Mencare24

TGC'03

1B - 20:30

9 - 5

Haspel

zvv Herenkapsalon Aziz

Wylance/Crash Move

3-A - 21:30

3 - 3

Haspel

TSV Longa Futsal 2/Reja sport


maandag 11 maart 2019

Schik

2-B - 21:00

1 - 9

T-Kwadraat Veld 2

TLG 2/Luba uitzendbureau

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

2-A - 20:30

8 - 5

Dongewijk

VDW Afbouw

Hofbomen Hoveniers 2

2-B - 21:30

6 - 4

Dongewijk

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV


maandag 25 februari 2019

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 21:00

4 - 6

T-Kwadraat Veld 2

SVH/TNC 2

FC Africa

1A - 22:00

5 - 9

T-Kwadraat Veld 2

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

Mencare24

1A - 20:30

0 - 5

Dongewijk

Bunga Manor

Zuvo

1A - 21:30

3 - 10

Dongewijk

TSVV Merlijn 2


vrijdag 22 februari 2019

Feestcafe La Danza

1B - 19:00

3 - 2

De Zeine

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

1A - 19:00

7 - 4

De Wetering

Bunga Manor

VVI 1/De Kiosk

HK - 19:53

4 - 5

De Wetering

zvv CFAB

Vaste lasten service

2-B - 20:46

4 - 5

De Wetering

Bakker Futsal

VDW Afbouw

2-A - 21:39

4 - 7

De Wetering

ZVT/NBKK

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 19:00

1 - 6

Studenten sporthal

VVI 3/ODA

Schik

2-B - 19:53

3 - 5

Studenten sporthal

ADG Dakwerken 2

TSVV Merlijn 1/De Don

HK - 20:46

4 - 1

Studenten sporthal

TDV 1/renova el giletto

Zuvo

1A - 21:39

3 - 3

Studenten sporthal

Mencare24

zvv Kaas & Meer

2-A - 19:00

3 - 14

De Drieburcht

The Blues/DTG

Supreme Cleaning

2-A - 19:53

5 - 5

De Drieburcht

TDV 2/T-sportscafé

Nankatsu/Stichting NBA

3-A - 20:46

5 - 3

De Drieburcht

TLG 3/Openhaardenspecialist

TLG 2/Luba uitzendbureau

2-B - 21:39

3 - 8

De Drieburcht

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

Hofbomen Hoveniers 1

OK - 19:00

8 - 1

Reeshof

FCR

FC The One

1B - 20:46

2 - 1

Reeshof

OGT/Peerkes Hoeve

FC Africa

1A - 21:39

6 - 5

Reeshof

TSVV Merlijn 2

Zvv Ronassi/OKIDO Services

2-A - 19:00

1 - 2

De Blaak

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

Team Boektoe/IT Support Groep

OK - 19:53

8 - 2

De Blaak

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

2-B - 20:46

4 - 8

De Blaak

The Lions

SVH/TNC 2

1A - 21:39

9 - 1

De Blaak

BAA

JEZ Tegelwerken

3-A - 19:00

2 - 6

T-Kwadraat Veld 1

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

7 - 6

T-Kwadraat Veld 1

zvv Barca

Zena vuurwerk

OK - 20:46

7 - 3

T-Kwadraat Veld 1

NVHV/VanBastisch

zvv Herenkapsalon Aziz

1B - 21:39

8 - 1

T-Kwadraat Veld 1

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

Re-issue

2-A - 19:00

5 - 5

T-Kwadraat Veld 2

TLG 1/Alzon zonwering

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

4 - 9

T-Kwadraat Veld 2

TST

t Boeketje/Goudcentrum

HK - 20:46

4 - 5

T-Kwadraat Veld 2

SVH/TNC 1

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

3-A - 21:39

8 - 3

T-Kwadraat Veld 2

SFC Tilburg

TGC'03

1B - 20:30

3 - 2

Haspel

Brightworks

ZVVG/Cafe den Brands

1A - 21:30

5 - 6

Haspel

VVI 2/Vermeer sierbestrating


maandag 18 februari 2019

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 22:00

4 - 4

T-Kwadraat Veld 2

Ham & Kaas/Marmer W.M.

zvv Lemmens

2-B - 20:30

2 - 8

Dongewijk

Hofbomen Hoveniers 2

2B/Bien Chanternel

3-A - 21:30

6 - 9

Dongewijk

O.N.C. Rijdende Reclame


vrijdag 15 februari 2019

The Lions

2-B - 19:00

2 - 4

De Wetering

zvv Lemmens

VVI 3/ODA

1B - 19:53

4 - 7

De Wetering

zvv Herenkapsalon Aziz

Bunga Manor

1A - 21:39

4 - 10

De Wetering

SVH/TNC 2

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

2-B - 19:00

6 - 6

Studenten sporthal

Schik

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

4 - 6

Studenten sporthal

t Boeketje/Goudcentrum

NVHV/VanBastisch

OK - 20:46

3 - 8

Studenten sporthal

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

ZVT/NBKK

2-A - 21:39

2 - 9

Studenten sporthal

Zvv Ronassi/OKIDO Services

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

2-A - 19:00

4 - 3

De Drieburcht

TLG 1/Alzon zonwering

zvv Barca

HK - 19:53

7 - 4

De Drieburcht

zvv CFAB

Brightworks

1B - 20:46

7 - 2

De Drieburcht

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

FC Africa

1A - 21:39

9 - 8

De Drieburcht

Mencare24

FCR

OK - 19:00

2 - 4

Reeshof

Team Boektoe/IT Support Groep

TST

HK - 19:53

2 - 2

Reeshof

VVI 1/De Kiosk

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 20:46

5 - 6

Reeshof

Hofbomen Hoveniers 1

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 21:39

3 - 8

Reeshof

Feestcafe La Danza

TLG 2/Luba uitzendbureau

2-B - 19:00

3 - 13

De Blaak

Vaste lasten service

de Besterds

1B - 19:53

5 - 9

De Blaak

TGC'03

O.N.C. Rijdende Reclame

3-A - 20:46

8 - 9

De Blaak

TLG 3/Openhaardenspecialist

Bakker Futsal

2-B - 21:39

3 - 3

De Blaak

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

3-A - 19:00

2 - 11

T-Kwadraat Veld 1

Wylance/Crash Move

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

5 - 5

T-Kwadraat Veld 1

TSVV Merlijn 1/De Don

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

2-A - 20:46

5 - 1

T-Kwadraat Veld 1

TDV 2/T-sportscafé

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

3-A - 21:39

3 - 0

T-Kwadraat Veld 1

2B/Bien Chanternel

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

2 - 3

T-Kwadraat Veld 2

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

BAA

1A - 20:46

3 - 6

T-Kwadraat Veld 2

TSVV Merlijn 2

Zuvo

1A - 21:39

5 - 7

T-Kwadraat Veld 2

ZVVG/Cafe den Brands

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

1A - 21:30

7 - 3

Haspel

Forsa


maandag 11 februari 2019

The Blues/DTG

2-A - 21:00

4 - 4

T-Kwadraat Veld 2

Supreme Cleaning

JEZ Tegelwerken

3-A - 22:00

1 - 13

T-Kwadraat Veld 2

Nankatsu/Stichting NBA

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

2-B - 20:30

7 - 4

Dongewijk

ADG Dakwerken 2

zvv Kaas & Meer

2-A - 21:30

6 - 3

Dongewijk

Re-issue


vrijdag 8 februari 2019

VVI 1/De Kiosk

HK - 19:53

3 - 2

De Wetering

zvv Barca

zvv CFAB

HK - 20:46

3 - 3

De Wetering

UVO '94 1/Minos Pallas

VVI 3/ODA

1B - 21:39

3 - 7

De Wetering

Brightworks

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

2-B - 19:00

6 - 2

Studenten sporthal

TLG 2/Luba uitzendbureau

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

2 - 9

Studenten sporthal

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

TDV 2/T-sportscafé

2-A - 20:46

5 - 4

Studenten sporthal

VDW Afbouw

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

2-A - 21:39

4 - 3

Studenten sporthal

Re-issue

ADG Dakwerken 2

2-B - 19:00

5 - 7

De Drieburcht

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

14 - 6

De Drieburcht

t Boeketje/Goudcentrum

Supreme Cleaning

2-A - 21:39

6 - 2

De Drieburcht

zvv Kaas & Meer

Ham & Kaas/Marmer W.M.

OK - 19:00

6 - 11

Reeshof

NVHV/VanBastisch

Team Boektoe/IT Support Groep

OK - 19:53

5 - 1

Reeshof

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

OK - 20:46

2 - 7

Reeshof

Zena vuurwerk

Bunga Manor

1A - 21:39

1 - 3

Reeshof

VVI 2/Vermeer sierbestrating

Vaste lasten service

2-B - 19:00

8 - 2

De Blaak

Schik

SVH/TNC 2

1A - 19:53

6 - 5

De Blaak

FC Africa

SVH/TNC 1

HK - 20:46

3 - 5

De Blaak

TSVV Merlijn 1/De Don

O.N.C. Rijdende Reclame

3-A - 21:39

7 - 4

De Blaak

Wylance/Crash Move

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1B - 19:00

2 - 8

T-Kwadraat Veld 1

de Besterds

zvv Herenkapsalon Aziz

1B - 19:53

9 - 1

T-Kwadraat Veld 1

ZWAF Moller en Cools advocaten

The Blues/DTG

2-A - 20:46

6 - 6

T-Kwadraat Veld 1

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

Hofbomen Hoveniers 2

2-B - 21:39

7 - 5

T-Kwadraat Veld 1

Bakker Futsal

TLG 1/Alzon zonwering

2-A - 19:00

4 - 5

T-Kwadraat Veld 2

ZVT/NBKK

ZVVG/Cafe den Brands

1A - 19:53

7 - 3

T-Kwadraat Veld 2

Forsa

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

1B - 20:46

3 - 4

T-Kwadraat Veld 2

OGT/Peerkes Hoeve

TGC'03

1B - 20:30

1 - 1

Haspel

FC The One

JEZ Tegelwerken

3-A - 21:30

2 - 14

Haspel

TSV Longa Futsal 2/Reja sport


maandag 4 februari 2019

SFC Tilburg

3-A - 21:00

4 - 2

T-Kwadraat Veld 2

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

BAA

1A - 22:00

10 - 2

T-Kwadraat Veld 2

Zuvo

zvv Lemmens

2-B - 20:30

3 - 5

Dongewijk

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

Mencare24

1A - 21:30

6 - 6

Dongewijk

FCT/Marcus Rohrer Spirulina


vrijdag 1 februari 2019

Mencare24

1A - 19:00

5 - 1

De Wetering

ZVVG/Cafe den Brands

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 19:53

5 - 2

De Wetering

BAA

VVI 3/ODA

1B - 20:46

0 - 13

De Wetering

FC The One

ADG Dakwerken 2

2-B - 21:39

4 - 2

De Wetering

zvv Lemmens

zvv Herenkapsalon Aziz

1B - 19:00

6 - 5

Studenten sporthal

de Besterds

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

5 - 6

Studenten sporthal

VVI 1/De Kiosk

TSVV Merlijn 2

1A - 20:46

7 - 2

Studenten sporthal

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

Re-issue

2-A - 21:39

1 - 4

Studenten sporthal

ZVT/NBKK

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 19:00

7 - 1

De Drieburcht

Brightworks

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

5 - 5

De Drieburcht

TST

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

OK - 20:46

9 - 6

De Drieburcht

Ham & Kaas/Marmer W.M.

zvv Kaas & Meer

2-A - 21:39

6 - 11

De Drieburcht

VDW Afbouw

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

2-B - 19:00

3 - 5

Reeshof

Vaste lasten service

FCR

OK - 20:46

2 - 7

Reeshof

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

TLG 2/Luba uitzendbureau

2-B - 21:39

4 - 8

Reeshof

Hofbomen Hoveniers 2

SVH/TNC 2

1A - 19:00

8 - 8

De Blaak

Forsa

SVH/TNC 1

HK - 19:53

6 - 2

De Blaak

zvv CFAB

TDV 2/T-sportscafé

2-A - 21:39

1 - 1

De Blaak

TLG 1/Alzon zonwering

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1B - 19:00

2 - 3

T-Kwadraat Veld 1

Feestcafe La Danza

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

3 - 4

T-Kwadraat Veld 1

UVO '94 1/Minos Pallas

Schik

2-B - 20:46

2 - 7

T-Kwadraat Veld 1

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

The Blues/DTG

2-A - 21:39

5 - 3

T-Kwadraat Veld 1

Zvv Ronassi/OKIDO Services

Zuvo

1A - 19:00

3 - 7

T-Kwadraat Veld 2

Bunga Manor

t Boeketje/Goudcentrum

HK - 19:53

12 - 4

T-Kwadraat Veld 2

zvv Barca

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 20:46

1 - 8

T-Kwadraat Veld 2

Zena vuurwerk

Bakker Futsal

2-B - 21:39

4 - 3

T-Kwadraat Veld 2

The Lions

TGC'03

1B - 20:30

5 - 0

Haspel

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

Supreme Cleaning

2-A - 21:30

8 - 4

Haspel

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel


vrijdag 25 januari 2019

Re-issue

2-A - 19:00

1 - 10

De Wetering

Supreme Cleaning

VVI 1/De Kiosk

HK - 19:53

3 - 7

De Wetering

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

zvv CFAB

HK - 20:46

2 - 2

De Wetering

TDV 1/renova el giletto

O.N.C. Rijdende Reclame

3-A - 19:00

11 - 3

Studenten sporthal

Nankatsu/Stichting NBA

NVHV/VanBastisch

OK - 19:53

9 - 3

Studenten sporthal

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

TSVV Merlijn 2

1A - 20:46

3 - 5

Studenten sporthal

Bunga Manor

Zvv Ronassi/OKIDO Services

2-A - 21:39

5 - 5

Studenten sporthal

TDV 2/T-sportscafé

Wylance/Crash Move

3-A - 19:00

6 - 3

De Drieburcht

2B/Bien Chanternel

de Besterds

1B - 19:53

6 - 2

De Drieburcht

VVI 3/ODA

Brightworks

1B - 20:46

3 - 6

De Drieburcht

zvv Herenkapsalon Aziz

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

3-A - 21:39

4 - 2

De Drieburcht

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

FC The One

1B - 19:00

6 - 3

Reeshof

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

TST

HK - 19:53

6 - 4

Reeshof

SVH/TNC 1

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 20:46

4 - 2

Reeshof

ZWAF Moller en Cools advocaten

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

2-A - 21:39

11 - 6

Reeshof

zvv Kaas & Meer

ZVT/NBKK

2-A - 19:00

9 - 4

De Blaak

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

zvv Barca

HK - 19:53

1 - 19

De Blaak

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

Zena vuurwerk

OK - 20:46

9 - 6

De Blaak

Hofbomen Hoveniers 1

TLG 3/Openhaardenspecialist

3-A - 21:39

4 - 5

De Blaak

SFC Tilburg

VDW Afbouw

2-A - 19:00

6 - 10

T-Kwadraat Veld 1

The Blues/DTG

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

6 - 2

T-Kwadraat Veld 1

TSVV Merlijn 1/De Don

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 20:46

5 - 4

T-Kwadraat Veld 1

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

ZVVG/Cafe den Brands

1A - 21:39

1 - 3

T-Kwadraat Veld 1

BAA

Forsa

1A - 19:00

1 - 2

T-Kwadraat Veld 2

Mencare24

Ham & Kaas/Marmer W.M.

OK - 19:53

2 - 6

T-Kwadraat Veld 2

FCR

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

1A - 20:46

8 - 5

T-Kwadraat Veld 2

SVH/TNC 2

FC Africa

1A - 21:39

3 - 6

T-Kwadraat Veld 2

VVI 2/Vermeer sierbestrating

TGC'03

1B - 20:30

3 - 6

Haspel

Feestcafe La Danza


vrijdag 18 januari 2019

Feestcafe La Danza

1B - 19:00

7 - 8

De Zeine

zvv Herenkapsalon Aziz

O.N.C. Rijdende Reclame

3-A - 19:00

6 - 4

De Wetering

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

zvv CFAB

HK - 19:53

7 - 5

De Wetering

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

VVI 1/De Kiosk

HK - 20:46

4 - 8

De Wetering

SVH/TNC 1

Forsa

1A - 21:39

5 - 11

De Wetering

VVI 2/Vermeer sierbestrating

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

1A - 19:00

7 - 6

Studenten sporthal

Zuvo

TSVV Merlijn 1/De Don

HK - 19:53

4 - 0

Studenten sporthal

t Boeketje/Goudcentrum

Vaste lasten service

2-B - 21:39

5 - 4

Studenten sporthal

ADG Dakwerken 2

VDW Afbouw

2-A - 19:00

2 - 5

De Drieburcht

Supreme Cleaning

Zena vuurwerk

OK - 20:46

3 - 3

De Drieburcht

FCR

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

2-A - 21:39

4 - 3

De Drieburcht

TDV 2/T-sportscafé

Brightworks

1B - 19:00

3 - 10

Reeshof

FC The One

Hofbomen Hoveniers 1

OK - 19:53

2 - 5

Reeshof

Team Boektoe/IT Support Groep

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 20:46

9 - 1

Reeshof

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

Mencare24

1A - 21:39

1 - 6

Reeshof

TSVV Merlijn 2

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

2-B - 19:00

5 - 3

De Blaak

Bakker Futsal

TST

HK - 19:53

8 - 1

De Blaak

zvv Barca

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 20:46

2 - 6

De Blaak

de Besterds

Hofbomen Hoveniers 2

2-B - 21:39

11 - 3

De Blaak

Schik

The Lions

2-B - 19:00

3 - 2

T-Kwadraat Veld 1

TLG 2/Luba uitzendbureau

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

6 - 6

T-Kwadraat Veld 1

TDV 1/renova el giletto

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

1B - 20:46

5 - 1

T-Kwadraat Veld 1

VVI 3/ODA

Zvv Ronassi/OKIDO Services

2-A - 21:39

12 - 3

T-Kwadraat Veld 1

zvv Kaas & Meer

TLG 1/Alzon zonwering

2-A - 19:00

6 - 7

T-Kwadraat Veld 2

The Blues/DTG

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 19:53

5 - 2

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

BAA

1A - 20:46

7 - 3

T-Kwadraat Veld 2

FC Africa

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

2-A - 21:39

6 - 5

T-Kwadraat Veld 2

Re-issue

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

2-B - 20:30

5 - 5

Haspel

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

Nankatsu/Stichting NBA

3-A - 21:30

5 - 2

Haspel

Wylance/Crash Move


maandag 14 januari 2019

ZVVG/Cafe den Brands

1A - 21:00

2 - 10

T-Kwadraat Veld 2

Bunga Manor

Schik

2A - 22:00

5 - 4

T-Kwadraat Veld 2

O.N.C. Rijdende Reclame

zvv Kaas & Meer

2C - 20:30

5 - 2

Dongewijk

Supreme Cleaning

2B/Bien Chanternel

3-A - 21:30

7 - 5

Dongewijk

SFC Tilburg


vrijdag 11 januari 2019

SVH/TNC 2

1A - 19:00

8 - 5

De Wetering

Mencare24

VVI 1/De Kiosk

HK - 19:53

2 - 5

De Wetering

TSVV Merlijn 1/De Don

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 20:46

8 - 0

De Wetering

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

Bunga Manor

1A - 21:39

10 - 3

De Wetering

BAA

O.N.C. Rijdende Reclame

2A - 19:00

5 - 7

Studenten sporthal

ADG Dakwerken 2

NVHV/VanBastisch

OK - 19:53

1 - 5

Studenten sporthal

FCR

Wylance/Crash Move

2A - 20:46

4 - 5

Studenten sporthal

Schik

de Besterds

1B - 21:39

4 - 2

Studenten sporthal

Brightworks

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

2C - 19:00

8 - 4

De Drieburcht

Bakker Futsal

TLG 3/Openhaardenspecialist

2C - 20:46

5 - 6

De Drieburcht

The Lions

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

2B - 21:39

5 - 4

De Drieburcht

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

Hofbomen Hoveniers 2

2A - 19:00

16 - 10

Reeshof

2B/Bien Chanternel

TST

HK - 19:53

3 - 4

Reeshof

TDV 1/renova el giletto

Ham & Kaas/Marmer W.M.

OK - 20:46

6 - 5

Reeshof

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

zvv Herenkapsalon Aziz

1B - 21:39

3 - 5

Reeshof

FC The One

zvv Kaas & Meer

2C - 19:00

7 - 6

De Blaak

Nankatsu/Stichting NBA

SVH/TNC 1

HK - 19:53

1 - 1

De Blaak

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

Vaste lasten service

2B - 20:46

6 - 4

De Blaak

Re-issue

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

2B - 21:39

3 - 5

De Blaak

SFC Tilburg

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1B - 19:00

3 - 4

T-Kwadraat Veld 1

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

7 - 2

T-Kwadraat Veld 1

t Boeketje/Goudcentrum

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 20:46

3 - 4

T-Kwadraat Veld 1

Hofbomen Hoveniers 1

TZ United 2

2C - 21:39

3 - 4

T-Kwadraat Veld 1

Supreme Cleaning

VDW Afbouw

2C - 19:00

3 - 3

T-Kwadraat Veld 2

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

Zena vuurwerk

OK - 19:53

8 - 7

T-Kwadraat Veld 2

Team Boektoe/IT Support Groep

TLG 1/Alzon zonwering

2A - 20:46

3 - 2

T-Kwadraat Veld 2

zvv Lemmens

TLG 2/Luba uitzendbureau

2B - 21:39

5 - 12

T-Kwadraat Veld 2

The Blues/DTG

TGC'03

1B - 20:30

4 - 7

Haspel

OGT/Peerkes Hoeve

Zuvo

1A - 21:30

3 - 11

Haspel

FC Africa


maandag 7 januari 2019

ZVT/NBKK

2B - 21:00

15 - 4

T-Kwadraat Veld 2

JEZ Tegelwerken

TSVV Merlijn 2

1A - 22:00

2 - 5

T-Kwadraat Veld 2

Forsa

zvv CFAB

HK - 20:30

8 - 3

Dongewijk

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

VVI 3/ODA

1B - 21:30

3 - 11

Dongewijk

Feestcafe La Danza


vrijdag 21 december 2018

Feestcafe La Danza

1B - 19:00

9 - 5

De Zeine

Brightworks

VVI 3/ODA

1B - 19:00

4 - 10

De Wetering

OGT/Peerkes Hoeve

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 20:46

9 - 6

De Wetering

Mencare24

SVH/TNC 2

1A - 21:39

11 - 4

De Wetering

ZVVG/Cafe den Brands

TDV 2/T-sportscafé

2A - 19:00

4 - 2

Studenten sporthal

Wylance/Crash Move

TSVV Merlijn 1/De Don

HK - 19:53

5 - 2

Studenten sporthal

zvv CFAB

zvv Barca

HK - 20:46

3 - 8

Studenten sporthal

SVH/TNC 1

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

2C - 21:39

12 - 1

Studenten sporthal

zvv Kaas & Meer

FC Africa

1A - 19:00

3 - 6

De Drieburcht

Bunga Manor

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

10 - 3

De Drieburcht

TDV 1/renova el giletto

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 20:46

10 - 6

De Drieburcht

NVHV/VanBastisch

Re-issue

2B - 21:39

2 - 4

De Drieburcht

ZVT/NBKK

Zuvo

1A - 19:00

4 - 6

Reeshof

Forsa

FC The One

1B - 20:46

7 - 3

Reeshof

de Besterds

2B/Bien Chanternel

2A - 21:39

7 - 10

Reeshof

O.N.C. Rijdende Reclame

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

2B - 19:00

25 - 2

De Blaak

JEZ Tegelwerken

Supreme Cleaning

2C - 19:53

3 - 3

De Blaak

VDW Afbouw

Team Boektoe/IT Support Groep

OK - 20:46

5 - 3

De Blaak

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

Hofbomen Hoveniers 1

OK - 21:39

4 - 3

De Blaak

Ham & Kaas/Marmer W.M.

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

1A - 19:00

6 - 2

T-Kwadraat Veld 1

BAA

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

4 - 5

T-Kwadraat Veld 1

TST

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

2A - 20:46

4 - 3

T-Kwadraat Veld 1

TLG 1/Alzon zonwering

The Blues/DTG

2B - 21:39

7 - 2

T-Kwadraat Veld 1

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

Bakker Futsal

2C - 19:00

9 - 5

T-Kwadraat Veld 2

Nankatsu/Stichting NBA

t Boeketje/Goudcentrum

HK - 19:53

5 - 3

T-Kwadraat Veld 2

VVI 1/De Kiosk

Zvv Ronassi/OKIDO Services

2B - 20:46

7 - 1

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

The Lions

2C - 21:39

3 - 0

T-Kwadraat Veld 2

TZ United 2

TGC'03

1B - 20:30

7 - 1

Haspel

ZWAF Moller en Cools advocaten

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

2C - 21:30

1 - 9

Haspel

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV


maandag 17 december 2018

ADG Dakwerken 2

2A - 21:00

2 - 6

T-Kwadraat Veld 2

Schik

SFC Tilburg

2B - 22:00

3 - 3

T-Kwadraat Veld 2

Vaste lasten service

Hofbomen Hoveniers 2

2A - 20:30

4 - 3

Dongewijk

zvv Lemmens

zvv Herenkapsalon Aziz

1B - 21:30

5 - 8

Dongewijk

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl


vrijdag 14 december 2018

Bunga Manor

1A - 19:00

4 - 6

De Wetering

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

zvv CFAB

HK - 19:53

1 - 3

De Wetering

t Boeketje/Goudcentrum

de Besterds

1B - 20:46

6 - 10

De Wetering

Feestcafe La Danza

O.N.C. Rijdende Reclame

2A - 21:39

4 - 7

De Wetering

Hofbomen Hoveniers 2

TDV 2/T-sportscafé

2A - 19:00

2 - 9

Studenten sporthal

ADG Dakwerken 2

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

4 - 6

Studenten sporthal

SVH/TNC 1

TSVV Merlijn 2

1A - 20:46

12 - 4

Studenten sporthal

SVH/TNC 2

ZVT/NBKK

2B - 21:39

7 - 5

Studenten sporthal

SFC Tilburg

TLG 2/Luba uitzendbureau

2B - 19:00

5 - 7

De Drieburcht

Zvv Ronassi/OKIDO Services

TLG 3/Openhaardenspecialist

2C - 19:53

6 - 1

De Drieburcht

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

Brightworks

1B - 21:39

8 - 10

De Drieburcht

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 19:00

3 - 8

Reeshof

zvv Herenkapsalon Aziz

TST

HK - 19:53

2 - 4

Reeshof

TSVV Merlijn 1/De Don

FC The One

1B - 20:46

4 - 3

Reeshof

ZWAF Moller en Cools advocaten

Mencare24

1A - 21:39

8 - 5

Reeshof

Zuvo

Team Boektoe/IT Support Groep

OK - 19:00

6 - 3

De Blaak

NVHV/VanBastisch

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

OK - 20:46

12 - 3

De Blaak

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

VDW Afbouw

2C - 19:00

1 - 7

T-Kwadraat Veld 1

The Lions

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

6 - 1

T-Kwadraat Veld 1

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 20:46

2 - 12

T-Kwadraat Veld 1

Zena vuurwerk

Nankatsu/Stichting NBA

2C - 21:39

3 - 3

T-Kwadraat Veld 1

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

1B - 19:00

0 - 11

T-Kwadraat Veld 2

TGC'03

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

8 - 3

T-Kwadraat Veld 2

zvv Barca

BAA

1A - 20:46

6 - 7

T-Kwadraat Veld 2

Forsa

Re-issue

2B - 21:39

3 - 0

T-Kwadraat Veld 2

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

JEZ Tegelwerken

2B - 20:30

1 - 9

Haspel

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

2C - 21:30

5 - 3

Haspel

Bakker Futsal


maandag 10 december 2018

FC Africa

1A - 21:00

6 - 2

T-Kwadraat Veld 2

ZVVG/Cafe den Brands

Vaste lasten service

2B - 22:00

5 - 4

T-Kwadraat Veld 2

The Blues/DTG

Schik

2A - 20:30

7 - 6

Dongewijk

2B/Bien Chanternel

zvv Lemmens

2A - 21:30

2 - 5

Dongewijk

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel


vrijdag 7 december 2018

Feestcafe La Danza

1B - 19:00

2 - 3

De Zeine

FC The One

Hofbomen Hoveniers 2

2A - 19:00

10 - 2

De Wetering

Schik

VVI 1/De Kiosk

HK - 19:53

2 - 2

De Wetering

UVO '94 1/Minos Pallas

Forsa

1A - 20:46

1 - 10

De Wetering

Bunga Manor

Re-issue

2B - 21:39

12 - 2

De Wetering

JEZ Tegelwerken

Bakker Futsal

2C - 19:00

2 - 2

Studenten sporthal

Supreme Cleaning

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

8 - 5

Studenten sporthal

zvv Barca

NVHV/VanBastisch

OK - 20:46

3 - 10

Studenten sporthal

Hofbomen Hoveniers 1

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 21:39

4 - 1

Studenten sporthal

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

TLG 2/Luba uitzendbureau

2B - 19:00

6 - 6

De Drieburcht

Vaste lasten service

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

1 - 3

De Drieburcht

TSVV Merlijn 1/De Don

Wylance/Crash Move

2A - 21:39

3 - 6

De Drieburcht

TLG 1/Alzon zonwering

Ham & Kaas/Marmer W.M.

OK - 19:00

4 - 12

Reeshof

Team Boektoe/IT Support Groep

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 19:53

6 - 2

Reeshof

Brightworks

Mencare24

1A - 20:46

3 - 6

Reeshof

BAA

2B/Bien Chanternel

2A - 21:39

2 - 6

Reeshof

TDV 2/T-sportscafé

SVH/TNC 2

1A - 19:00

7 - 6

De Blaak

VVI 2/Vermeer sierbestrating

SVH/TNC 1

HK - 19:53

8 - 1

De Blaak

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

Nankatsu/Stichting NBA

2C - 20:46

11 - 5

De Blaak

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

1A - 19:00

8 - 8

T-Kwadraat Veld 1

FC Africa

t Boeketje/Goudcentrum

HK - 19:53

3 - 3

T-Kwadraat Veld 1

TST

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

1B - 20:46

6 - 9

T-Kwadraat Veld 1

de Besterds

Zvv Ronassi/OKIDO Services

2B - 21:39

6 - 4

T-Kwadraat Veld 1

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

ZVVG/Cafe den Brands

1A - 19:00

6 - 2

T-Kwadraat Veld 2

TSVV Merlijn 2

FCR

OK - 19:53

9 - 4

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

TZ United 2

2C - 20:46

9 - 6

T-Kwadraat Veld 2

TLG 3/Openhaardenspecialist

The Lions

2C - 21:39

9 - 3

T-Kwadraat Veld 2

zvv Kaas & Meer

TGC'03

1B - 20:30

6 - 1

Haspel

VVI 3/ODA


maandag 3 december 2018

SFC Tilburg

2B - 21:00

3 - 4

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

The Blues/DTG

2B - 22:00

9 - 4

T-Kwadraat Veld 2

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

zvv Lemmens

2A - 20:30

12 - 7

Dongewijk

O.N.C. Rijdende Reclame

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

2C - 21:30

3 - 3

Dongewijk

RFC/Tuincentrum het Wandelbos


vrijdag 30 november 2018

VVI 3/ODA

1B - 19:00

3 - 0

De Wetering

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 20:46

10 - 2

De Wetering

TSVV Merlijn 2

Bunga Manor

1A - 21:39

6 - 5

De Wetering

Mencare24

Supreme Cleaning

2C - 19:00

6 - 10

Studenten sporthal

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

TSVV Merlijn 1/De Don

HK - 19:53

4 - 4

Studenten sporthal

SVH/TNC 1

TDV 2/T-sportscafé

2A - 20:46

7 - 8

Studenten sporthal

Hofbomen Hoveniers 2

de Besterds

1B - 21:39

4 - 3

Studenten sporthal

OGT/Peerkes Hoeve

ADG Dakwerken 2

2A - 19:00

5 - 10

De Drieburcht

TLG 1/Alzon zonwering

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

OK - 19:53

5 - 4

De Drieburcht

FCR

TLG 3/Openhaardenspecialist

2C - 20:46

1 - 5

De Drieburcht

VDW Afbouw

FC Africa

1A - 21:39

10 - 7

De Drieburcht

Forsa

Hofbomen Hoveniers 1

OK - 19:00

2 - 1

Reeshof

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

ZWAF Moller en Cools advocaten

1B - 19:53

0 - 5

Reeshof

Feestcafe La Danza

FC The One

1B - 20:46

1 - 7

Reeshof

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl

zvv Herenkapsalon Aziz

1B - 21:39

5 - 5

Reeshof

TGC'03

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

2B - 19:00

4 - 4

De Blaak

The Blues/DTG

zvv Barca

HK - 19:53

2 - 12

De Blaak

VVI 1/De Kiosk

JEZ Tegelwerken

2B - 21:39

5 - 12

De Blaak

SFC Tilburg

Zvv Ronassi/OKIDO Services

2B - 19:00

10 - 2

T-Kwadraat Veld 1

Re-issue

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

10 - 4

T-Kwadraat Veld 1

TDV 1/renova el giletto

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

2A - 20:46

3 - 2

T-Kwadraat Veld 1

Wylance/Crash Move

The Lions

2C - 21:39

2 - 3

T-Kwadraat Veld 1

Bakker Futsal

ZVVG/Cafe den Brands

1A - 19:00

5 - 2

T-Kwadraat Veld 2

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

UVO '94 1/Minos Pallas

HK - 19:53

8 - 3

T-Kwadraat Veld 2

zvv CFAB

t Boeketje/Goudcentrum

HK - 20:46

3 - 13

T-Kwadraat Veld 2

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

2C - 21:39

10 - 2

T-Kwadraat Veld 2

Nankatsu/Stichting NBA

Zena vuurwerk

OK - 20:30

7 - 4

Haspel

Ham & Kaas/Marmer W.M.

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

2C - 21:30

3 - 6

Haspel

TZ United 2


maandag 26 november 2018

Zuvo

1A - 21:00

4 - 5

T-Kwadraat Veld 2

SVH/TNC 2

Vaste lasten service

2B - 22:00

8 - 3

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

ZVT/NBKK

2B - 20:30

6 - 4

Dongewijk

TLG 2/Luba uitzendbureau


vrijdag 23 november 2018

zvv CFAB

HK - 19:53

1 - 2

De Wetering

VVI 1/De Kiosk

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 20:46

13 - 2

De Wetering

ZVVG/Cafe den Brands

VVI 3/ODA

1B - 21:39

4 - 9

De Wetering

ZWAF Moller en Cools advocaten

NVHV/VanBastisch

OK - 19:00

5 - 7

Studenten sporthal

Zena vuurwerk

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

1 - 4

Studenten sporthal

TSVV Merlijn 1/De Don

TSVV Merlijn 2

1A - 20:46

12 - 5

Studenten sporthal

Zuvo

Mencare24

1A - 21:39

7 - 7

Studenten sporthal

FC Africa

Forsa

1A - 19:00

8 - 7

De Drieburcht

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

zvv Barca

HK - 19:53

6 - 3

De Drieburcht

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

zvv Kaas & Meer

2C - 20:46

6 - 4

De Drieburcht

TLG 3/Openhaardenspecialist

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV

2C - 21:39

3 - 4

De Drieburcht

The Lions

Ham & Kaas/Marmer W.M.

OK - 19:00

2 - 6

Reeshof

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

TST

HK - 19:53

4 - 3

Reeshof

UVO '94 1/Minos Pallas

FCR

OK - 20:46

4 - 7

Reeshof

Hofbomen Hoveniers 1

OGT/Peerkes Hoeve

1B - 21:39

8 - 4

Reeshof

FC The One

Brightworks

1B - 19:00

0 - 6

De Blaak

TGC'03

SVH/TNC 1

HK - 19:53

3 - 2

De Blaak

t Boeketje/Goudcentrum

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

OK - 20:46

2 - 2

De Blaak

Team Boektoe/IT Support G