Wedstrijdprogramma

maandag 17 december 2018

ADG Dakwerken 2

Competitie

21:00

T-Kwadraat Veld 2

Schik

SFC Tilburg

Competitie

22:00

T-Kwadraat Veld 2

Vaste lasten service

Hofbomen Hoveniers 2

Competitie

20:30

Dongewijk

zvv Lemmens

zvv Herenkapsalon Aziz

Competitie

21:30

Dongewijk

zvv Horeca T-Kwadraat/Paulissen witgoed.nl


vrijdag 21 december 2018

Feestcafe La Danza

Competitie

19:00

De Zeine

Brightworks

VVI 3/ODA

Competitie

19:00

De Wetering

OGT/Peerkes Hoeve

VOP Waalwijk

Competitie

19:53

De Wetering

FC Amigos 1/Trexico Logistics BV

VVI 2/Vermeer sierbestrating

Competitie

20:46

De Wetering

Mencare24

SVH/TNC 2

Competitie

21:39

De Wetering

ZVVG/Cafe den Brands

TDV 2/T-sportscafé

Competitie

19:00

Studenten sporthal

Wylance/Crash Move

TSVV Merlijn 1/De Don

Competitie

19:53

Studenten sporthal

zvv CFAB

zvv Barca

Competitie

20:46

Studenten sporthal

SVH/TNC 1

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

Competitie

21:39

Studenten sporthal

zvv Kaas & Meer

FC Africa

Competitie

19:00

De Drieburcht

Bunga Manor

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

Competitie

19:53

De Drieburcht

TDV 1/renova el giletto

TNU-Keulemans Vastgoed Beheer

Competitie

20:46

De Drieburcht

NVHV/VanBastisch

Re-issue

Competitie

21:39

De Drieburcht

ZVT/NBKK

Zuvo

Competitie

19:00

Reeshof

Forsa

de Chocolatties - CK Active

Competitie

19:53

Reeshof

FCR

FC The One

Competitie

20:46

Reeshof

de Besterds

2B/Bien Chanternel

Competitie

21:39

Reeshof

O.N.C. Rijdende Reclame

Athletic de Tilbao/Q-Promotions

Competitie

19:00

De Blaak

JEZ Tegelwerken

Supreme Cleaning

Competitie

19:53

De Blaak

VDW Afbouw

Team Boektoe/IT Support Groep

Competitie

20:46

De Blaak

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

Hofbomen Hoveniers 1

Competitie

21:39

De Blaak

Ham & Kaas/Marmer W.M.

FCT/Marcus Rohrer Spirulina

Competitie

19:00

T-Kwadraat Veld 1

BAA

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

Competitie

19:53

T-Kwadraat Veld 1

TST

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

Competitie

20:46

T-Kwadraat Veld 1

TLG 1/Alzon zonwering

The Blues/DTG

Competitie

21:39

T-Kwadraat Veld 1

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

Bakker Futsal

Competitie

19:00

T-Kwadraat Veld 2

Nankatsu/Stichting NBA

t Boeketje/Goudcentrum

Competitie

19:53

T-Kwadraat Veld 2

VVI 1/De Kiosk

Zvv Ronassi/OKIDO Services

Competitie

20:46

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos 2/Trexico Logistics BV

The Lions

Competitie

21:39

T-Kwadraat Veld 2

TZ United 2

TGC'03

Competitie

20:30

Haspel

ZWAF Moller en Cools advocaten

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

Competitie

21:30

Haspel

FC Amigos 3/Trexico Logistics BV