Uitslagen competitie seizoen 2017-2018

maandag 16 april 2018

ZVVG / Café Den Brands

1A - 22:00

16 - 4

T-Kwadraat Veld 2

Feestcafe La Danza


vrijdag 13 april 2018

Feestcafe La Danza

1A - 19:00

4 - 4

De Zeine

VVI 2/Vermeer sierbestrating

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

0 - 9

Studenten sporthal

Visplein/Macleaning

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 20:46

8 - 5

Studenten sporthal

Team Boektoe 1/IT Support Groep

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

6 - 11

De Drieburcht

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

TST

OK - 19:53

0 - 3

Dongewijk

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

FCR/Service van den Hout

OK - 20:46

2 - 5

Dongewijk

Joris sports

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

OK - 19:00

6 - 8

De Blaak

SVH/TNC 2

SVH/TNC 1

HK - 19:53

4 - 10

De Blaak

VVI 1/ De Kiosk

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

2 - 2

T-Kwadraat Veld 1

UVO '94 Minos Pallas 1

Chocolatties - CK Active

OK - 20:46

3 - 4

T-Kwadraat Veld 1

t Boeketje/ Goudcentrum

Hofbomen hoveniers 1

1A - 19:00

13 - 4

T-Kwadraat Veld 2

TZ United 2 / MBMB

BAA

1A - 19:53

1 - 2

T-Kwadraat Veld 2

Bunga Manor

Goirle United

1A - 21:39

6 - 2

T-Kwadraat Veld 2

ZVVG / Café Den Brands

TGC '03

OK - 20:30

5 - 5

Haspel

zvv Bakkerlegal


maandag 9 april 2018

Goirle United

1A - 21:39

3 - 0

De Blaak

Verhoof.com

FCR/Service van den Hout

OK - 20:30

1 - 0

Dongewijk

TGC '03


vrijdag 6 april 2018

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 19:00

1 - 6

T-Kwadraat Veld 2

NVHV / Gezond eten

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

HK - 19:53

4 - 3

T-Kwadraat Veld 2

SVH/TNC 1

zvv CFAB

HK - 20:46

3 - 6

T-Kwadraat Veld 2

Team Boektoe 1/IT Support Groep

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 20:46

3 - 8

Studenten sporthal

Visplein/Macleaning

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

7 - 3

De Drieburcht

TDV 1/renova el giletto

Chocolatties - CK Active

OK - 20:46

4 - 8

De Drieburcht

Joris sports

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

OK - 19:00

5 - 7

Dongewijk

FCR/Service van den Hout

zvv Bakkerlegal

OK - 19:53

8 - 5

Dongewijk

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

Hofbomen hoveniers 1

1A - 20:46

3 - 2

Dongewijk

BAA

SVH/TNC 2

OK - 19:53

8 - 13

De Blaak

Zena vuurwerk

Verhoof.com

1A - 19:00

6 - 12

T-Kwadraat Veld 1

Feestcafe La Danza

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

4 - 5

T-Kwadraat Veld 1

VVI 1/ De Kiosk

t Boeketje/ Goudcentrum

OK - 20:46

3 - 4

T-Kwadraat Veld 1

TST

Goirle United

1A - 21:39

1 - 6

T-Kwadraat Veld 1

Bunga Manor


vrijdag 30 maart 2018

Feestcafe La Danza

1A - 19:00

15 - 5

De Zeine

Goirle United

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

HK - 19:53

11 - 4

De Wetering

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

FC Africa

2-B - 19:00

2 - 3

Studenten sporthal

Zuvo

TDV 2/T-sportscafé

2-B - 19:53

2 - 3

Studenten sporthal

Hofbomen hoveniers 2

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 20:46

5 - 5

Studenten sporthal

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

Bunga Manor

1A - 19:00

5 - 4

De Drieburcht

Hofbomen hoveniers 1

Chocolatties - CK Active

OK - 19:53

11 - 5

De Drieburcht

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

RFC/Tuincentrum Het Wandelbos

2-B - 19:00

4 - 6

Dongewijk

Supreme Cleaning

ZWAF Möller en Cools advocaten

1B - 19:53

1 - 4

Dongewijk

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

Joris sports

OK - 20:46

0 - 9

Dongewijk

TST

FCR/Service van den Hout

OK - 21:39

3 - 6

Dongewijk

Zena vuurwerk

SVH/TNC 2

OK - 19:00

5 - 5

De Blaak

TGC '03

SVH/TNC 1

HK - 19:53

4 - 1

De Blaak

TDV 1/renova el giletto

Visplein/Macleaning

HK - 20:46

17 - 2

De Blaak

Team Boektoe 1/IT Support Groep

FC Amigos/Trexico logistics BV 2

2-B - 21:39

2 - 5

De Blaak

No limit / Kitsananon

TZ United 2 / MBMB

1A - 19:00

0 - 7

T-Kwadraat Veld 1

ZVVG / Café Den Brands

UVO '94 Minos Pallas 1

HK - 19:53

7 - 3

T-Kwadraat Veld 1

zvv CFAB

t Boeketje/ Goudcentrum

OK - 20:46

2 - 8

T-Kwadraat Veld 1

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

BAA

1A - 21:39

2 - 3

T-Kwadraat Veld 1

NVHV / Gezond eten


maandag 26 maart 2018

United

3-B - 19:00

5 - 8

De Blaak

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

Wylance / Crash move

3-A - 19:53

6 - 7

De Blaak

Witlox-Somers adm. en advies

zvv van Marwijk 2

3-A - 20:46

3 - 3

De Blaak

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

O.N.C.  Rijdende reclame

2-A - 21:39

3 - 6

De Blaak

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

Verdi-boys/ Goossens FD

3-A - 21:00

3 - 3

T-Kwadraat Veld 2

zvv Ronassi/ Saints

zvv herenkapsalon Aziz

2-A - 22:00

2 - 3

T-Kwadraat Veld 2

FCT/ Marcus Rohrer Spirulina

de 2 Bourgondiërs

2-A - 20:30

8 - 9

Dongewijk

The Blues/DTG

Athletic de Tilbão /Q-Promotions

2-B - 21:30

6 - 1

Dongewijk

SFC Tilburg


vrijdag 23 maart 2018

Witlox-Somers adm. en advies

3-A - 19:00

12 - 3

De Wetering

zvv Kaas en meer

VVI 1/ De Kiosk

HK - 19:53

8 - 4

De Wetering

zvv CFAB

VOP Waalwijk

1B - 21:39

8 - 4

De Wetering

TSVV Merlijn 2

No limit / Kitsananon

2-B - 19:00

4 - 1

Studenten sporthal

TDV 2/T-sportscafé

zvv van Marwijk 1/wassjop

3-B - 19:53

3 - 4

Studenten sporthal

zvv Rood-wit-blauwe leger

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

OK - 20:46

6 - 5

Studenten sporthal

zvv Bakkerlegal

Zuvo

2-B - 21:39

3 - 0

Studenten sporthal

FC Amigos/Trexico logistics BV 2

FCT/ Marcus Rohrer Spirulina

2-A - 19:00

6 - 8

De Drieburcht

Mencare24

FC Africa

2-B - 19:53

8 - 5

De Drieburcht

Supreme Cleaning

ADG Dakwerken 2

3-B - 20:46

3 - 7

De Drieburcht

TLG/ Sport2connect.nl

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

3-A - 21:39

6 - 6

De Drieburcht

Verdi-boys/ Goossens FD

ZWAF Möller en Cools advocaten

1B - 19:00

5 - 2

Dongewijk

De besterds

TST

OK - 19:53

15 - 4

Dongewijk

SVH/TNC 2

Verhoof.com

1A - 20:46

3 - 16

Dongewijk

Hofbomen hoveniers 1

SFC Tilburg

2-B - 21:39

3 - 3

Dongewijk

RFC/Tuincentrum Het Wandelbos

FC Amigos/Trexico logistics BV 3

2-A - 19:00

4 - 5

De Blaak

zvv herenkapsalon Aziz

Visplein/Macleaning

HK - 19:53

10 - 3

De Blaak

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

Team Boektoe 1/IT Support Groep

HK - 20:46

2 - 6

De Blaak

SVH/TNC 1

zvv Ronassi/ Saints

3-A - 21:39

6 - 5

De Blaak

VDW Afbouw

Nankatsu/ Stichting NBA

3-A - 19:00

5 - 4

T-Kwadraat Veld 1

zvv van Marwijk 2

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

6 - 7

T-Kwadraat Veld 1

TSVV Merlijn 1/de Don

Zena vuurwerk

OK - 20:46

3 - 6

T-Kwadraat Veld 1

Joris sports

Bunga Manor

1A - 21:39

2 - 3

T-Kwadraat Veld 1

ZVVG / Café Den Brands

UVO '94 - 2 PHC Totaal Vitaal

1B - 19:00

6 - 6

T-Kwadraat Veld 2

Brightworks

UVO '94 Minos Pallas 1

HK - 19:53

1 - 4

T-Kwadraat Veld 2

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

1B - 20:46

8 - 3

T-Kwadraat Veld 2

VVI 3/ ODA

Bakker Futsal

3-A - 21:39

2 - 0

T-Kwadraat Veld 2

Wylance / Crash move

TGC '03

OK - 20:30

4 - 3

Haspel

t Boeketje/ Goudcentrum

BAA

1A - 21:30

3 - 2

Haspel

Feestcafe La Danza


maandag 19 maart 2018

Vaste Lasten Service

2-A - 19:00

3 - 5

De Blaak

Goirle / Dealerauto.nl

OGT/ D'n antieke

1B - 19:53

6 - 5

De Blaak

Ham & Kaas

Re-issue

3-B - 20:46

7 - 3

De Blaak

Jez tegelwerken

Schik

3-B - 21:39

6 - 5

De Blaak

United

TZ United 2 / MBMB

1A - 21:00

3 - 3

T-Kwadraat Veld 2

NVHV / Gezond eten

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

3-B - 22:00

1 - 4

T-Kwadraat Veld 2

zvv Lemmens

FCR/Service van den Hout

OK - 20:30

5 - 5

Dongewijk

Chocolatties - CK Active

Hofbomen hoveniers 2

2-B - 21:30

6 - 1

Dongewijk

Athletic de Tilbão /Q-Promotions


vrijdag 16 maart 2018

Feestcafe La Danza

1A - 19:00

11 - 2

De Zeine

NVHV / Gezond eten

Witlox-Somers adm. en advies

3-A - 19:00

5 - 8

De Wetering

Bakker Futsal

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 19:53

7 - 0

De Wetering

TZ United 2 / MBMB

VOP Waalwijk

1B - 20:46

7 - 6

De Wetering

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

3-A - 21:39

1 - 7

De Wetering

zvv Ronassi/ Saints

TSVV Merlijn 2

1B - 19:00

5 - 5

Studenten sporthal

VVI 3/ ODA

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

3 - 4

Studenten sporthal

zvv CFAB

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 20:46

6 - 4

Studenten sporthal

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

TDV 2/T-sportscafé

2-B - 21:39

5 - 4

Studenten sporthal

RFC/Tuincentrum Het Wandelbos

Verdi-boys/ Goossens FD

3-A - 19:00

1 - 6

De Drieburcht

Nankatsu/ Stichting NBA

Joris sports

OK - 19:53

0 - 3

De Drieburcht

zvv Bakkerlegal

Re-issue

3-B - 20:46

7 - 8

De Drieburcht

TLG/ Sport2connect.nl

The Blues/DTG

2-A - 21:39

3 - 5

De Drieburcht

O.N.C.  Rijdende reclame

Zuvo

2-B - 19:00

5 - 6

Dongewijk

No limit / Kitsananon

ADG Dakwerken 2

3-B - 19:53

2 - 8

Dongewijk

zvv Lemmens

Goirle United

1A - 20:46

4 - 6

Dongewijk

Hofbomen hoveniers 1

FC Amigos/Trexico logistics BV 2

2-B - 21:39

4 - 2

Dongewijk

SFC Tilburg

Hofbomen hoveniers 2

2-B - 19:00

4 - 7

De Blaak

Supreme Cleaning

Team Boektoe 1/IT Support Groep

HK - 19:53

2 - 4

De Blaak

VVI 1/ De Kiosk

SVH/TNC 2

OK - 20:46

6 - 6

De Blaak

FCR/Service van den Hout

UVO '94 - 2 PHC Totaal Vitaal

1B - 19:00

1 - 11

T-Kwadraat Veld 1

Ham & Kaas

UVO '94 Minos Pallas 1

HK - 19:53

7 - 9

T-Kwadraat Veld 1

Visplein/Macleaning

t Boeketje/ Goudcentrum

OK - 20:46

6 - 3

T-Kwadraat Veld 1

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

United

3-B - 21:39

2 - 8

T-Kwadraat Veld 1

zvv Rood-wit-blauwe leger

Jez tegelwerken

3-B - 19:00

3 - 11

T-Kwadraat Veld 2

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

7 - 0

T-Kwadraat Veld 2

SVH/TNC 1

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 20:46

7 - 11

T-Kwadraat Veld 2

Zena vuurwerk

zvv Kaas en meer

3-A - 21:39

3 - 10

T-Kwadraat Veld 2

Wylance / Crash move

TGC '03

OK - 20:30

1 - 5

Haspel

TST

Goirle / Dealerauto.nl

2-A - 21:30

4 - 6

Haspel

de 2 Bourgondiërs


maandag 12 maart 2018

VDW Afbouw

3-A - 19:00

7 - 6

De Blaak

zvv van Marwijk 2

OGT/ D'n antieke

1B - 19:53

5 - 2

De Blaak

ZWAF Möller en Cools advocaten

ZVVG / Café Den Brands

1A - 20:46

13 - 4

De Blaak

Verhoof.com

FC Africa

2-B - 21:39

6 - 5

De Blaak

Athletic de Tilbão /Q-Promotions

zvv van Marwijk 1/wassjop

3-B - 21:00

1 - 4

T-Kwadraat Veld 2

Schik

FC Amigos/Trexico logistics BV 3

2-A - 22:00

7 - 4

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

Brightworks

1B - 20:30

5 - 4

Dongewijk

De besterds

Mencare24

2-A - 21:30

2 - 1

Dongewijk

Vaste Lasten Service


vrijdag 9 maart 2018

Witlox-Somers adm. en advies

3-A - 19:00

6 - 4

De Wetering

zvv van Marwijk 2

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 19:53

5 - 8

De Wetering

Goirle United

VVI 3/ ODA

1B - 20:46

5 - 5

De Wetering

Brightworks

zvv Kaas en meer

3-A - 21:39

0 - 4

De Wetering

Verdi-boys/ Goossens FD

Nankatsu/ Stichting NBA

3-A - 19:00

4 - 5

Studenten sporthal

VDW Afbouw

NVHV / Gezond eten

1A - 19:53

2 - 1

Studenten sporthal

Bunga Manor

zvv herenkapsalon Aziz

2-A - 20:46

3 - 5

Studenten sporthal

Mencare24

Vaste Lasten Service

2-A - 21:39

5 - 5

Studenten sporthal

O.N.C.  Rijdende reclame

FCT/ Marcus Rohrer Spirulina

2-A - 19:00

7 - 4

De Drieburcht

The Blues/DTG

FC Amigos/Trexico logistics BV 3

2-A - 19:53

7 - 4

De Drieburcht

de 2 Bourgondiërs

TLG/ Sport2connect.nl

3-B - 20:46

3 - 6

De Drieburcht

zvv van Marwijk 1/wassjop

Bakker Futsal

3-A - 21:39

5 - 3

De Drieburcht

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

RFC/Tuincentrum Het Wandelbos

2-B - 19:00

2 - 6

Dongewijk

Zuvo

ZWAF Möller en Cools advocaten

1B - 19:53

3 - 6

Dongewijk

VOP Waalwijk

Hofbomen hoveniers 1

1A - 20:46

7 - 5

Dongewijk

Feestcafe La Danza

FC Africa

2-B - 21:39

6 - 13

Dongewijk

Hofbomen hoveniers 2

Athletic de Tilbão /Q-Promotions

2-B - 19:00

2 - 5

De Blaak

FC Amigos/Trexico logistics BV 2

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

1B - 19:53

6 - 3

De Blaak

OGT/ D'n antieke

TZ United 2 / MBMB

1A - 20:46

4 - 11

De Blaak

Verhoof.com

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

3-B - 21:39

4 - 4

De Blaak

Re-issue

Goirle / Dealerauto.nl

2-A - 20:30

3 - 4

Haspel

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

Schik

3-B - 21:30

3 - 7

Haspel

ADG Dakwerken 2


maandag 5 maart 2018

Wylance / Crash move

3-A - 19:00

1 - 5

De Blaak

zvv Ronassi/ Saints

Supreme Cleaning

2-B - 19:53

2 - 5

De Blaak

No limit / Kitsananon

Ham & Kaas

1B - 20:46

2 - 1

De Blaak

TSVV Merlijn 2

ZVVG / Café Den Brands

1A - 21:39

8 - 4

De Blaak

Team Boektoe 2

Jez tegelwerken

3-B - 21:00

2 - 5

T-Kwadraat Veld 2

zvv Rood-wit-blauwe leger

De besterds

1B - 22:00

0 - 3

T-Kwadraat Veld 2

UVO '94 - 2 PHC Totaal Vitaal

zvv Lemmens

3-B - 20:30

7 - 1

Dongewijk

United

SFC Tilburg

2-B - 21:30

3 - 4

Dongewijk

TDV 2/T-sportscafé


vrijdag 2 maart 2018

VVI 3/ ODA

1B - 19:00

3 - 12

De Wetering

OGT/ D'n antieke

VVI 1/ De Kiosk

HK - 19:53

8 - 6

De Wetering

TSVV Merlijn 1/de Don

zvv CFAB

HK - 20:46

8 - 6

De Wetering

SVH/TNC 1

VOP Waalwijk

1B - 21:39

11 - 3

De Wetering

De besterds

TSVV Merlijn 2

1B - 19:00

3 - 2

Studenten sporthal

UVO '94 - 2 PHC Totaal Vitaal

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

2 - 3

Studenten sporthal

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

TDV 2/T-sportscafé

2-B - 20:46

3 - 6

Studenten sporthal

Supreme Cleaning

zvv van Marwijk 1/wassjop

3-B - 21:39

5 - 5

Studenten sporthal

United

Bunga Manor

1A - 19:00

4 - 3

De Drieburcht

Team Boektoe 2

Team Boektoe 1/IT Support Groep

HK - 19:53

2 - 7

De Drieburcht

UVO '94 Minos Pallas 1

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

3-B - 20:46

4 - 4

De Drieburcht

TLG/ Sport2connect.nl

The Blues/DTG

2-A - 21:39

5 - 0

De Drieburcht

Vaste Lasten Service

de 2 Bourgondiërs

2-A - 19:00

6 - 3

Dongewijk

FCT/ Marcus Rohrer Spirulina

Joris sports

OK - 19:53

6 - 6

Dongewijk

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

Zena vuurwerk

OK - 20:46

8 - 8

Dongewijk

t Boeketje/ Goudcentrum

ZVVG / Café Den Brands

1A - 21:39

5 - 8

Dongewijk

Hofbomen hoveniers 1

zvv Kaas en meer

3-A - 19:00

2 - 8

De Blaak

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

Witlox-Somers adm. en advies

3-A - 19:53

5 - 8

De Blaak

Verdi-boys/ Goossens FD

SVH/TNC 2

OK - 20:46

7 - 5

De Blaak

Chocolatties - CK Active

VDW Afbouw

3-A - 21:39

3 - 7

De Blaak

Bakker Futsal

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

2-A - 19:00

1 - 9

T-Kwadraat Veld 1

Mencare24

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

3 - 5

T-Kwadraat Veld 1

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

Brightworks

1B - 20:46

3 - 9

T-Kwadraat Veld 1

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

Ham & Kaas

1B - 21:39

4 - 6

T-Kwadraat Veld 1

ZWAF Möller en Cools advocaten

O.N.C.  Rijdende reclame

2-A - 19:00

5 - 8

T-Kwadraat Veld 2

zvv herenkapsalon Aziz

zvv Bakkerlegal

OK - 19:53

3 - 7

T-Kwadraat Veld 2

FCR/Service van den Hout

Verhoof.com

1A - 20:46

1 - 5

T-Kwadraat Veld 2

VVI 2/Vermeer sierbestrating

NVHV / Gezond eten

1A - 21:39

7 - 6

T-Kwadraat Veld 2

Goirle United

TGC '03

OK - 20:30

3 - 5

Haspel

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

BAA

1A - 21:30

5 - 0

Haspel

TZ United 2 / MBMB


maandag 26 februari 2018

FC Amigos/Trexico logistics BV 2

2-B - 19:00

4 - 11

De Blaak

FC Africa

Athletic de Tilbão /Q-Promotions

2-B - 19:53

1 - 10

De Blaak

No limit / Kitsananon

Jez tegelwerken

3-B - 20:46

3 - 10

De Blaak

ADG Dakwerken 2

FC Amigos/Trexico logistics BV 3

2-A - 21:39

5 - 6

De Blaak

Goirle / Dealerauto.nl

Re-issue

3-B - 21:00

1 - 2

T-Kwadraat Veld 2

zvv Lemmens

Schik

3-B - 22:00

9 - 7

T-Kwadraat Veld 2

zvv Rood-wit-blauwe leger

Zuvo

2-B - 20:30

5 - 1

Dongewijk

SFC Tilburg

Hofbomen hoveniers 2

2-B - 21:30

5 - 10

Dongewijk

RFC/Tuincentrum Het Wandelbos


vrijdag 23 februari 2018

Feestcafe La Danza

1A - 19:00

11 - 6

De Zeine

TZ United 2 / MBMB

zvv Ronassi/ Saints

3-A - 19:00

5 - 2

De Wetering

Witlox-Somers adm. en advies

zvv CFAB

HK - 19:53

6 - 8

De Wetering

Visplein/Macleaning

VVI 1/ De Kiosk

HK - 20:46

0 - 4

De Wetering

UVO '94 Minos Pallas 1

VVI 3/ ODA

1B - 21:39

1 - 4

De Wetering

UVO '94 - 2 PHC Totaal Vitaal

NVHV / Gezond eten

1A - 19:00

5 - 3

Studenten sporthal

ZVVG / Café Den Brands

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

5 - 5

Studenten sporthal

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

Goirle United

1A - 20:46

11 - 3

Studenten sporthal

Team Boektoe 2

de 2 Bourgondiërs

2-A - 21:39

3 - 7

Studenten sporthal

Mencare24

No limit / Kitsananon

2-B - 19:00

6 - 5

De Drieburcht

FC Africa

Joris sports

OK - 19:53

17 - 6

De Drieburcht

SVH/TNC 2

zvv Rood-wit-blauwe leger

3-B - 20:46

7 - 7

De Drieburcht

TLG/ Sport2connect.nl

Ham & Kaas

1B - 21:39

6 - 5

De Drieburcht

Brightworks

RFC/Tuincentrum Het Wandelbos

2-B - 19:00

2 - 7

Dongewijk

Athletic de Tilbão /Q-Promotions

OGT/ D'n antieke

1B - 19:53

2 - 6

Dongewijk

VOP Waalwijk

ZWAF Möller en Cools advocaten

1B - 20:46

4 - 3

Dongewijk

TSVV Merlijn 2

FCT/ Marcus Rohrer Spirulina

2-A - 21:39

10 - 2

Dongewijk

FC Amigos/Trexico logistics BV 3

ADG Dakwerken 2

3-B - 19:00

5 - 8

De Blaak

Re-issue

Team Boektoe 1/IT Support Groep

HK - 19:53

6 - 8

De Blaak

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

SVH/TNC 1

HK - 20:46

7 - 7

De Blaak

TSVV Merlijn 1/de Don

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

1B - 21:39

7 - 6

De Blaak

De besterds

Hofbomen hoveniers 2

2-B - 19:00

0 - 3

T-Kwadraat Veld 1

Zuvo

Supreme Cleaning

2-B - 19:53

8 - 5

T-Kwadraat Veld 1

SFC Tilburg

FCR/Service van den Hout

OK - 20:46

3 - 3

T-Kwadraat Veld 1

t Boeketje/ Goudcentrum

BAA

1A - 21:39

5 - 2

T-Kwadraat Veld 1

VVI 2/Vermeer sierbestrating

zvv van Marwijk 2

3-A - 19:00

6 - 8

T-Kwadraat Veld 2

Verdi-boys/ Goossens FD

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 19:53

6 - 6

T-Kwadraat Veld 2

Chocolatties - CK Active

zvv Bakkerlegal

OK - 20:46

4 - 9

T-Kwadraat Veld 2

TST

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

3-A - 21:39

8 - 5

T-Kwadraat Veld 2

Wylance / Crash move

Zena vuurwerk

OK - 20:30

4 - 3

Haspel

TGC '03

Goirle / Dealerauto.nl

2-A - 21:30

3 - 6

Haspel

O.N.C.  Rijdende reclame


maandag 19 februari 2018

VDW Afbouw

3-A - 19:00

3 - 2

De Blaak

zvv Kaas en meer

Vaste Lasten Service

2-A - 19:53

3 - 3

De Blaak

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

zvv herenkapsalon Aziz

2-A - 20:46

9 - 4

De Blaak

The Blues/DTG

FC Amigos/Trexico logistics BV 2

2-B - 21:39

1 - 4

De Blaak

TDV 2/T-sportscafé

Nankatsu/ Stichting NBA

3-A - 21:00

4 - 6

T-Kwadraat Veld 2

Bakker Futsal

Jez tegelwerken

3-B - 22:00

4 - 9

T-Kwadraat Veld 2

Schik

zvv Lemmens

3-B - 20:30

2 - 2

Dongewijk

zvv van Marwijk 1/wassjop

Bunga Manor

1A - 21:30

3 - 5

Dongewijk

Verhoof.com


maandag 5 februari 2018

zvv Ronassi/ Saints

3-A - 21:00

8 - 2

T-Kwadraat Veld 2

zvv Kaas en meer

zvv van Marwijk 2

3-A - 22:00

4 - 8

T-Kwadraat Veld 2

Wylance / Crash move

Bakker Futsal

3-A - 20:30

8 - 1

Dongewijk

Verdi-boys/ Goossens FD

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

3-A - 21:30

6 - 1

Dongewijk

Nankatsu/ Stichting NBA


vrijdag 2 februari 2018

Feestcafe La Danza

1A - 19:00

8 - 2

De Zeine

Team Boektoe 2

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 19:00

6 - 2

De Wetering

ZVVG / Café Den Brands

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

HK - 19:53

11 - 6

De Wetering

Team Boektoe 1/IT Support Groep

zvv CFAB

HK - 20:46

11 - 2

De Wetering

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

VVI 3/ ODA

1B - 21:39

4 - 7

De Wetering

Ham & Kaas

De besterds

1B - 19:00

7 - 6

Studenten sporthal

OGT/ D'n antieke

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 19:53

5 - 1

Studenten sporthal

TDV 1/renova el giletto

Verhoof.com

1A - 20:46

12 - 5

Studenten sporthal

BAA

UVO '94 - 2 PHC Totaal Vitaal

1B - 21:39

1 - 17

Studenten sporthal

VOP Waalwijk

Zuvo

2-B - 19:00

1 - 3

De Drieburcht

TDV 2/T-sportscafé

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

6 - 2

De Drieburcht

UVO '94 Minos Pallas 1

TLG/ Sport2connect.nl

3-B - 20:46

4 - 7

De Drieburcht

zvv Lemmens

Verdi-boys/ Goossens FD

3-A - 21:39

3 - 1

De Drieburcht

Wylance / Crash move

Hofbomen hoveniers 1

1A - 19:00

7 - 0

Dongewijk

NVHV / Gezond eten

TST

OK - 19:53

5 - 5

Dongewijk

Zena vuurwerk

Chocolatties - CK Active

OK - 20:46

10 - 3

Dongewijk

TGC '03

FCT/ Marcus Rohrer Spirulina

2-A - 21:39

4 - 5

Dongewijk

Vaste Lasten Service

VDW Afbouw

3-A - 19:00

4 - 4

De Blaak

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

OK - 19:53

2 - 9

De Blaak

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

Visplein/Macleaning

HK - 20:46

4 - 1

De Blaak

VVI 1/ De Kiosk

zvv van Marwijk 2

3-A - 21:39

2 - 6

De Blaak

zvv Ronassi/ Saints

zvv Kaas en meer

3-A - 19:00

2 - 7

T-Kwadraat Veld 1

Bakker Futsal

t Boeketje/ Goudcentrum

OK - 19:53

6 - 4

T-Kwadraat Veld 1

Joris sports

Schik

3-B - 20:46

1 - 6

T-Kwadraat Veld 1

Re-issue

Hofbomen hoveniers 2

2-B - 21:39

1 - 3

T-Kwadraat Veld 1

FC Amigos/Trexico logistics BV 2

Supreme Cleaning

2-B - 19:00

5 - 2

T-Kwadraat Veld 2

Athletic de Tilbão /Q-Promotions

zvv Bakkerlegal

OK - 19:53

5 - 5

T-Kwadraat Veld 2

SVH/TNC 2

FC Africa

2-B - 20:46

7 - 3

T-Kwadraat Veld 2

RFC/Tuincentrum Het Wandelbos

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

3-B - 21:39

6 - 6

T-Kwadraat Veld 2

zvv van Marwijk 1/wassjop

Goirle / Dealerauto.nl

2-A - 20:30

0 - 10

Haspel

zvv herenkapsalon Aziz

No limit / Kitsananon

2-B - 21:30

5 - 5

Haspel

SFC Tilburg


maandag 29 januari 2018

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

2-A - 19:00

8 - 5

De Blaak

The Blues/DTG

O.N.C.  Rijdende reclame

2-A - 19:53

3 - 1

De Blaak

de 2 Bourgondiërs

Nankatsu/ Stichting NBA

3-A - 20:46

9 - 2

De Blaak

Witlox-Somers adm. en advies

Jez tegelwerken

3-B - 21:39

2 - 9

De Blaak

United

Mencare24

2-A - 21:00

11 - 1

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos/Trexico logistics BV 3

TZ United 2 / MBMB

1A - 22:00

2 - 6

T-Kwadraat Veld 2

Bunga Manor

zvv Rood-wit-blauwe leger

3-B - 20:30

4 - 7

Dongewijk

ADG Dakwerken 2

Brightworks

1B - 21:30

3 - 5

Dongewijk

TSVV Merlijn 2


vrijdag 26 januari 2018

Witlox-Somers adm. en advies

3-A - 19:00

6 - 2

De Wetering

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

HK - 19:53

6 - 4

De Wetering

Visplein/Macleaning

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 20:46

2 - 1

De Wetering

Bunga Manor

VOP Waalwijk

1B - 21:39

4 - 2

De Wetering

VVI 3/ ODA

TDV 2/T-sportscafé

2-B - 19:00

4 - 8

Studenten sporthal

FC Africa

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 19:53

2 - 3

Studenten sporthal

zvv CFAB

TDV 1/renova el giletto

HK - 20:46

7 - 4

Studenten sporthal

Team Boektoe 1/IT Support Groep

TSVV Merlijn 2

1B - 21:39

3 - 2

Studenten sporthal

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

ADG Dakwerken 2

3-B - 19:00

7 - 5

De Drieburcht

zvv van Marwijk 1/wassjop

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 19:53

9 - 3

De Drieburcht

VVI 1/ De Kiosk

TLG/ Sport2connect.nl

3-B - 20:46

3 - 6

De Drieburcht

Schik

Chocolatties - CK Active

OK - 21:39

1 - 12

De Drieburcht

Zena vuurwerk

Wylance / Crash move

3-A - 19:00

4 - 6

Dongewijk

Nankatsu/ Stichting NBA

SFC Tilburg

2-B - 19:53

2 - 5

Dongewijk

Hofbomen hoveniers 2

Joris sports

OK - 20:46

3 - 4

Dongewijk

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OGT/ D'n antieke

1B - 21:39

6 - 1

Dongewijk

Brightworks

Mencare24

2-A - 19:00

12 - 5

De Blaak

The Blues/DTG

SVH/TNC 1

HK - 19:53

1 - 2

De Blaak

UVO '94 Minos Pallas 1

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

OK - 20:46

4 - 9

De Blaak

TST

FC Amigos/Trexico logistics BV 3

2-A - 19:00

3 - 1

T-Kwadraat Veld 1

O.N.C.  Rijdende reclame

t Boeketje/ Goudcentrum

OK - 19:53

5 - 0

T-Kwadraat Veld 1

zvv Bakkerlegal

UVO '94 - 2 PHC Totaal Vitaal

1B - 20:46

2 - 4

T-Kwadraat Veld 1

ZWAF Möller en Cools advocaten

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

2-A - 21:39

2 - 5

T-Kwadraat Veld 1

de 2 Bourgondiërs

zvv Kaas en meer

3-A - 19:00

2 - 6

T-Kwadraat Veld 2

zvv van Marwijk 2

TZ United 2 / MBMB

1A - 19:53

2 - 4

T-Kwadraat Veld 2

Goirle United

zvv Rood-wit-blauwe leger

3-B - 20:46

3 - 3

T-Kwadraat Veld 2

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

Team Boektoe 2

1A - 21:39

2 - 14

T-Kwadraat Veld 2

Hofbomen hoveniers 1

Goirle / Dealerauto.nl

2-A - 20:30

3 - 6

Haspel

FCT/ Marcus Rohrer Spirulina

De besterds

1B - 21:30

3 - 4

Haspel

Ham & Kaas


maandag 22 januari 2018

United

3-B - 19:00

2 - 3

De Blaak

Re-issue

Supreme Cleaning

2-B - 19:53

7 - 6

De Blaak

FC Amigos/Trexico logistics BV 2

Verdi-boys/ Goossens FD

3-A - 20:46

7 - 6

De Blaak

VDW Afbouw

zvv herenkapsalon Aziz

2-A - 21:39

4 - 1

De Blaak

Vaste Lasten Service

Zuvo

2-B - 21:00

2 - 1

T-Kwadraat Veld 2

Athletic de Tilbão /Q-Promotions

Bakker Futsal

3-A - 22:00

4 - 6

T-Kwadraat Veld 2

zvv Ronassi/ Saints

zvv Lemmens

3-B - 20:30

12 - 0

Dongewijk

Jez tegelwerken

RFC/Tuincentrum Het Wandelbos

2-B - 21:30

6 - 2

Dongewijk

No limit / Kitsananon


vrijdag 19 januari 2018

Feestcafe La Danza

1A - 19:00

3 - 5

De Zeine

Bunga Manor

Team Boektoe 2

1A - 19:00

0 - 3

De Wetering

TZ United 2 / MBMB

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

HK - 19:53

5 - 4

De Wetering

zvv CFAB

VVI 1/ De Kiosk

HK - 20:46

4 - 2

De Wetering

TDV 1/renova el giletto

O.N.C.  Rijdende reclame

2-A - 21:39

6 - 7

De Wetering

FCT/ Marcus Rohrer Spirulina

Mencare24

2-A - 19:00

11 - 3

Studenten sporthal

Goirle / Dealerauto.nl

Zena vuurwerk

OK - 19:53

2 - 6

Studenten sporthal

zvv Bakkerlegal

NVHV / Gezond eten

1A - 20:46

8 - 4

Studenten sporthal

Verhoof.com

Wylance / Crash move

3-A - 21:39

2 - 2

Studenten sporthal

VDW Afbouw

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

2-A - 19:00

3 - 8

De Drieburcht

zvv herenkapsalon Aziz

The Blues/DTG

2-A - 19:53

5 - 5

De Drieburcht

FC Amigos/Trexico logistics BV 3

United

3-B - 20:46

4 - 4

De Drieburcht

TLG/ Sport2connect.nl

Hofbomen hoveniers 1

1A - 21:39

7 - 3

De Drieburcht

VVI 2/Vermeer sierbestrating

de 2 Bourgondiërs

2-A - 19:00

5 - 4

Dongewijk

Vaste Lasten Service

TST

OK - 19:53

9 - 0

Dongewijk

Chocolatties - CK Active

zvv Lemmens

3-B - 20:46

5 - 2

Dongewijk

Schik

OGT/ D'n antieke

1B - 21:39

7 - 2

Dongewijk

TSVV Merlijn 2

SVH/TNC 2

OK - 19:00

5 - 11

De Blaak

t Boeketje/ Goudcentrum

SVH/TNC 1

HK - 19:53

4 - 8

De Blaak

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

Visplein/Macleaning

HK - 20:46

11 - 4

De Blaak

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

De besterds

1B - 21:39

7 - 3

De Blaak

VVI 3/ ODA

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

1B - 19:00

6 - 1

T-Kwadraat Veld 1

UVO '94 - 2 PHC Totaal Vitaal

UVO '94 Minos Pallas 1

HK - 19:53

4 - 4

T-Kwadraat Veld 1

TSVV Merlijn 1/de Don

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 20:46

3 - 3

T-Kwadraat Veld 1

FCR/Service van den Hout

Brightworks

1B - 21:39

2 - 5

T-Kwadraat Veld 1

ZWAF Möller en Cools advocaten

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

3-B - 19:00

4 - 7

T-Kwadraat Veld 2

ADG Dakwerken 2

zvv van Marwijk 1/wassjop

3-B - 19:53

11 - 1

T-Kwadraat Veld 2

Jez tegelwerken

zvv Rood-wit-blauwe leger

3-B - 20:46

0 - 3

T-Kwadraat Veld 2

Re-issue

Ham & Kaas

1B - 21:39

8 - 6

T-Kwadraat Veld 2

VOP Waalwijk

TGC '03

OK - 20:30

9 - 11

Haspel

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

BAA

1A - 21:30

3 - 7

Haspel

Goirle United


vrijdag 12 januari 2018

VVI 1/ De Kiosk

HK - 19:53

3 - 9

De Wetering

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

zvv CFAB

HK - 20:46

2 - 12

De Wetering

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 21:39

2 - 6

De Wetering

Feestcafe La Danza

zvv Rood-wit-blauwe leger

3-B - 19:00

2 - 9

Studenten sporthal

zvv Lemmens

TSVV Merlijn 2

1B - 19:53

6 - 5

Studenten sporthal

De besterds

Brightworks

1B - 21:39

3 - 7

Studenten sporthal

VOP Waalwijk

Re-issue

3-B - 19:00

10 - 3

De Drieburcht

zvv van Marwijk 1/wassjop

Team Boektoe 1/IT Support Groep

HK - 19:53

2 - 8

De Drieburcht

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

Team Boektoe 2

1A - 20:46

5 - 6

De Drieburcht

NVHV / Gezond eten

zvv herenkapsalon Aziz

2-A - 21:39

5 - 2

De Drieburcht

de 2 Bourgondiërs

Vaste Lasten Service

2-A - 19:00

1 - 3

Dongewijk

FC Amigos/Trexico logistics BV 3

zvv Bakkerlegal

OK - 19:53

9 - 5

Dongewijk

Chocolatties - CK Active

TST

OK - 20:46

13 - 3

Dongewijk

FCR/Service van den Hout

VVI 3/ ODA

1B - 21:39

1 - 10

Dongewijk

ZWAF Möller en Cools advocaten

Ham & Kaas

1B - 19:00

5 - 8

De Blaak

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

Visplein/Macleaning

HK - 20:46

6 - 4

De Blaak

SVH/TNC 1

zvv Ronassi/ Saints

3-A - 21:39

10 - 7

De Blaak

Nankatsu/ Stichting NBA

UVO '94 - 2 PHC Totaal Vitaal

1B - 19:00

3 - 0

T-Kwadraat Veld 1

OGT/ D'n antieke

UVO '94 Minos Pallas 1

HK - 19:53

3 - 5

T-Kwadraat Veld 1

TDV 1/renova el giletto

Zena vuurwerk

OK - 20:46

11 - 2

T-Kwadraat Veld 1

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

2-A - 21:39

0 - 3

T-Kwadraat Veld 1

FCT/ Marcus Rohrer Spirulina

Athletic de Tilbão /Q-Promotions

2-B - 19:00

2 - 4

T-Kwadraat Veld 2

TDV 2/T-sportscafé

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 19:53

8 - 7

T-Kwadraat Veld 2

SVH/TNC 2

ZVVG / Café Den Brands

1A - 20:46

4 - 5

T-Kwadraat Veld 2

BAA

SFC Tilburg

2-B - 21:39

4 - 5

T-Kwadraat Veld 2

FC Africa

TGC '03

OK - 20:30

2 - 7

Haspel

Joris sports


maandag 8 januari 2018

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 20:46

4 - 5

De Blaak

Visplein/Macleaning

United

3-B - 19:53

8 - 2

De Blaak

ADG Dakwerken 2

UVO '94 Minos Pallas 1

HK - 21:00

11 - 2

T-Kwadraat Veld 2

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

Verhoof.com

1A - 20:30

7 - 5

Dongewijk

Goirle United


vrijdag 5 januari 2018

zvv Rood-wit-blauwe leger

2A - 20:46

2 - 9

Studenten sporthal

zvv herenkapsalon Aziz

Verhoof.com

1A - 19:00

5 - 6

De Drieburcht

NVHV / Gezond eten

Bunga Manor

1A - 19:53

8 - 6

De Drieburcht

Feestcafe La Danza

FC Africa

2A - 21:30

4 - 2

Haspel

TDV 2/T-sportscafé

Team Boektoe 2

1A - 19:00

2 - 6

De Blaak

VVI 2/Vermeer sierbestrating

zvv Ronassi/ Saints

2D - 21:39

2 - 4

Studenten sporthal

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

Verdi-boys/ Goossens FD

2A - 21:39

11 - 4

De Drieburcht

ADG Dakwerken 2

zvv Lemmens

2C - 20:46

5 - 3

Dongewijk

Wylance / Crash move

O.N.C.  Rijdende reclame

2-A - 19:00

2 - 13

De Wetering

Mencare24

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

HK - 19:53

4 - 3

De Wetering

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

VVI 1/ De Kiosk

HK - 20:46

5 - 9

De Wetering

SVH/TNC 1

VDW Afbouw

3-A - 21:39

4 - 1

De Wetering

Witlox-Somers adm. en advies

De besterds

1B - 19:00

0 - 3

Studenten sporthal

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

ZWAF Möller en Cools advocaten

1B - 19:53

6 - 6

Studenten sporthal

Ham & Kaas

TLG/ Sport2connect.nl

3-B - 20:46

17 - 2

De Drieburcht

Jez tegelwerken

RFC/Tuincentrum Het Wandelbos

2-B - 19:00

3 - 4

Dongewijk

FC Amigos/Trexico logistics BV 2

TST

OK - 19:53

3 - 2

Dongewijk

Joris sports

The Blues/DTG

2-A - 21:39

7 - 1

Dongewijk

Goirle / Dealerauto.nl

Team Boektoe 1/IT Support Groep

HK - 19:53

3 - 10

De Blaak

TSVV Merlijn 1/de Don

Visplein/Macleaning

HK - 20:46

6 - 5

De Blaak

TDV 1/renova el giletto

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

OK - 21:39

5 - 4

De Blaak

Chocolatties - CK Active

TZ United 2 / MBMB

1A - 19:00

3 - 10

T-Kwadraat Veld 1

Hofbomen hoveniers 1

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 19:53

4 - 7

T-Kwadraat Veld 1

t Boeketje/ Goudcentrum

No limit / Kitsananon

2-B - 20:46

3 - 5

T-Kwadraat Veld 1

Hofbomen hoveniers 2

Schik

3-B - 21:39

3 - 4

T-Kwadraat Veld 1

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

Supreme Cleaning

2-B - 19:00

2 - 8

T-Kwadraat Veld 2

Zuvo

Zena vuurwerk

OK - 19:53

8 - 3

T-Kwadraat Veld 2

FCR/Service van den Hout

zvv van Marwijk 2

3-A - 20:46

5 - 9

T-Kwadraat Veld 2

Bakker Futsal

Nankatsu/ Stichting NBA

3-A - 21:39

6 - 8

T-Kwadraat Veld 2

zvv Kaas en meer

TGC '03

OK - 20:30

14 - 4

Haspel

SVH/TNC 2


maandag 18 december 2017

Bunga Manor

1A - 19:00

4 - 5

De Blaak

BAA

zvv Kaas en meer

2B - 19:53

5 - 8

De Blaak

The Blues/DTG

FC Amigos/Trexico logistics BV 2

2B - 20:46

8 - 0

De Blaak

United

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

2D - 21:39

0 - 6

De Blaak

zvv Ronassi/ Saints

ZVVG / Café Den Brands

1A - 21:00

6 - 6

T-Kwadraat Veld 2

Goirle United

Supreme Cleaning

2D - 22:00

7 - 5

T-Kwadraat Veld 2

VDW Afbouw

Hofbomen hoveniers 2

2D - 20:30

6 - 4

Dongewijk

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

Zuvo

2D - 21:30

8 - 4

Dongewijk

de 2 Bourgondiërs


vrijdag 15 december 2017

Witlox-Somers adm. en advies

2B - 19:00

18 - 2

De Wetering

United

VVI 1/ De Kiosk

HK - 19:53

0 - 3

De Wetering

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

VVI 2/Vermeer sierbestrating

1A - 20:46

2 - 3

De Wetering

Hofbomen hoveniers 1

VVI 3/ ODA

1B - 21:39

8 - 6

De Wetering

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

Team Boektoe 2

1A - 19:00

3 - 10

Studenten sporthal

ZVVG / Café Den Brands

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

4 - 5

Studenten sporthal

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

TSVV Merlijn 2

1B - 20:46

3 - 0

Studenten sporthal

VOP Waalwijk

RFC/Tuincentrum Het Wandelbos

2A - 21:39

6 - 2

Studenten sporthal

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

Nankatsu/ Stichting NBA

2A - 19:00

10 - 3

De Drieburcht

Jez tegelwerken

Joris sports

OK - 19:53

6 - 8

De Drieburcht

Chocolatties - CK Active

TLG/ Sport2connect.nl

2C - 20:46

7 - 4

De Drieburcht

Wylance / Crash move

Brightworks

1B - 21:39

4 - 3

De Drieburcht

UVO '94 - 2 PHC Totaal Vitaal

de 2 Bourgondiërs

2D - 19:00

3 - 0

Dongewijk

VDW Afbouw

SVH/TNC 1

HK - 19:53

7 - 8

Dongewijk

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

TST

OK - 20:46

2 - 3

Dongewijk

t Boeketje/ Goudcentrum

Hofbomen hoveniers 2

2D - 21:39

7 - 7

Dongewijk

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

Goirle United

1A - 19:00

5 - 7

De Blaak

BAA

Team Boektoe 1/IT Support Groep

HK - 19:53

6 - 4

De Blaak

zvv CFAB

Visplein/Macleaning

HK - 20:46

4 - 1

De Blaak

TSVV Merlijn 1/de Don

Bakker Futsal

2C - 21:39

4 - 2

De Blaak

SFC Tilburg

FC Amigos/Trexico logistics BV 3

2C - 19:00

11 - 5

T-Kwadraat Veld 1

Goirle / Dealerauto.nl

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 19:53

4 - 10

T-Kwadraat Veld 1

zvv Bakkerlegal

De besterds

1B - 20:46

4 - 3

T-Kwadraat Veld 1

ZWAF Möller en Cools advocaten

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

2D - 21:39

2 - 14

T-Kwadraat Veld 1

Zuvo

FCT/ Marcus Rohrer Spirulina

2B - 19:00

8 - 3

T-Kwadraat Veld 1

zvv van Marwijk 1/wassjop

FCR/Service van den Hout

OK - 19:53

2 - 6

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

FC Amigos/Trexico logistics BV 2

2B - 20:46

11 - 5

T-Kwadraat Veld 2

zvv Kaas en meer

Mencare24

2D - 21:39

8 - 0

T-Kwadraat Veld 2

Supreme Cleaning

Zena vuurwerk

OK - 20:30

16 - 7

Haspel

SVH/TNC 2

Ham & Kaas

1B - 21:30

5 - 3

Haspel

OGT/ D'n antieke


vrijdag 8 december 2017

No limit / Kitsananon

2B - 19:00

8 - 0

De Wetering

Witlox-Somers adm. en advies

zvv CFAB

HK - 19:53

5 - 0

De Wetering

UVO '94 Minos Pallas 1

VVI 3/ ODA

1B - 20:46

2 - 10

De Wetering

TSVV Merlijn 2

zvv Rood-wit-blauwe leger

2A - 21:39

3 - 4

De Wetering

RFC/Tuincentrum Het Wandelbos

zvv herenkapsalon Aziz

2A - 19:00

6 - 1

Studenten sporthal

TDV 2/T-sportscafé

TDV 1/renova el giletto

HK - 19:53

4 - 4

Studenten sporthal

SVH/TNC 1

Ham & Kaas

1B - 20:46

13 - 5

Studenten sporthal

UVO '94 - 2 PHC Totaal Vitaal

NVHV / Gezond eten

1A - 21:39

2 - 0

Studenten sporthal

BAA

Mencare24

2D - 19:00

10 - 3

De Drieburcht

VDW Afbouw

Joris sports

OK - 19:53

0 - 3

De Drieburcht

FCR/Service van den Hout

TLG/ Sport2connect.nl

2C - 20:46

2 - 2

De Drieburcht

zvv Lemmens

Goirle United

1A - 21:39

4 - 8

De Drieburcht

Feestcafe La Danza

FCT/ Marcus Rohrer Spirulina

2B - 19:00

9 - 3

Dongewijk

Athletic de Tilbão /Q-Promotions

Hofbomen hoveniers 1

1A - 19:53

8 - 5

Dongewijk

Bunga Manor

Hofbomen hoveniers 2

2D - 20:46

0 - 3

Dongewijk

de 2 Bourgondiërs

Nankatsu/ Stichting NBA

2A - 21:39

4 - 4

Dongewijk

Verdi-boys/ Goossens FD

Team Boektoe 2

1A - 19:00

3 - 0

De Blaak

Verhoof.com

Team Boektoe 1/IT Support Groep

HK - 19:53

5 - 7

De Blaak

Visplein/Macleaning

SVH/TNC 2

OK - 20:46

5 - 7

De Blaak

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

zvv Ronassi/ Saints

2D - 21:39

6 - 3

De Blaak

Re-issue

ZVVG / Café Den Brands

1A - 19:00

1 - 1

T-Kwadraat Veld 1

TZ United 2 / MBMB

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

HK - 19:53

2 - 5

T-Kwadraat Veld 1

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

1B - 20:46

4 - 2

T-Kwadraat Veld 1

VOP Waalwijk

zvv van Marwijk 2

2C - 21:39

0 - 3

T-Kwadraat Veld 1

SFC Tilburg

FC Africa

2A - 19:00

12 - 1

T-Kwadraat Veld 1

ADG Dakwerken 2

zvv Bakkerlegal

OK - 19:53

6 - 4

T-Kwadraat Veld 2

TGC '03

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

2D - 20:46

2 - 3

T-Kwadraat Veld 2

Supreme Cleaning

zvv van Marwijk 1/wassjop

2B - 21:39

5 - 11

T-Kwadraat Veld 2

Schik

Goirle / Dealerauto.nl

2C - 20:30

4 - 3

Haspel

Bakker Futsal

FC Amigos/Trexico logistics BV 3

2C - 21:30

1 - 5

Haspel

Vaste Lasten Service


maandag 4 december 2017

De besterds

1B - 19:00

7 - 3

De Blaak

Brightworks

Re-issue

2D - 19:53

5 - 5

De Blaak

Zuvo

Jez tegelwerken

2A - 20:46

0 - 18

De Blaak

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

ADG Dakwerken 1/Luc's Notenbar

HK - 21:39

14 - 1

De Blaak

TSVV Merlijn 1/de Don

TZ United 1/Autorijschool Mijn droom

OK - 21:00

5 - 9

T-Kwadraat Veld 2

TST

O.N.C.  Rijdende reclame

2C - 22:00

6 - 5

T-Kwadraat Veld 2

Wylance / Crash move

ZWAF Möller en Cools advocaten

1B - 20:30

4 - 7

Dongewijk

OGT/ D'n antieke

t Boeketje/ Goudcentrum

OK - 21:30

6 - 5

Dongewijk

Chocolatties - CK Active


vrijdag 1 december 2017

Feestcafe La Danza

1A - 19:00

6 - 3

De Zeine

BAA

VOP Waalwijk

1B - 19:00

5 - 1

De Wetering

ZWAF Möller en Cools advocaten

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

HK - 19:53

10 - 1

De Wetering

UVO '94 Minos Pallas 1

zvv CFAB

HK - 20:46

5 - 3

De Wetering

VVI 1/ De Kiosk

The Blues/DTG

2B - 21:39

11 - 4

De Wetering

Witlox-Somers adm. en advies

TSVV Merlijn 2

1B - 19:00

5 - 9

Studenten sporthal

Ham & Kaas

TSVV Merlijn 1/de Don

HK - 19:53

7 - 4

Studenten sporthal

Ton Smeulders/Horeca T-kwadraat

TDV 2/T-sportscafé

2A - 20:46

3 - 3

Studenten sporthal

Verdi-boys/ Goossens FD

VDW Afbouw

2D - 21:39

2 - 6

Studenten sporthal

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria d'n Engel

ADG Dakwerken 2

2A - 19:00

4 - 4

De Drieburcht

TSV Longa Futsal 2/Reja sport

Vaste Lasten Service

2C - 20:46

2 - 6

De Drieburcht

TLG/ Sport2connect.nl

zvv Bakkerlegal

OK - 21:39

5 - 2

De Drieburcht

FC Amigos / Trexico logistics BV 1

Hofbomen hoveniers 1

1A - 19:00

4 - 2

Dongewijk

Verhoof.com

SVH/TNC 1

HK - 19:53

7 - 3

Dongewijk

Team Boektoe 1/IT Support Groep

t Boeketje/ Goudcentrum

OK - 20:46

8 - 4

Dongewijk

TGC '03

OGT/ D'n antieke

1B - 21:39

5 - 2

Dongewijk

Horeca T-kwadraat/Paulissen witgoed.nl

SVH/TNC 2

OK - 19:00

4 - 8

De Blaak

TST

Brightworks

1B - 19:53

5 - 4

De Blaak

VVI 3/ ODA

Goirle United

1A - 20:46

3 - 4

De Blaak

VVI 2/Vermeer sierbestrating

ZVVG / Café Den Brands

1A - 21:39

2 - 4

De Blaak

Bunga Manor

O.N.C.  Rijdende reclame

2C - 19:00

4 - 4

T-Kwadraat Veld 1

Bakker Futsal

UVO '94 - 2 PHC Totaal Vitaal

1B - 19:53

2 - 3

T-Kwadraat Veld 1

De besterds

FC Amigos/Trexico logistics BV 2

2B - 20:46

3 - 3

T-Kwadraat Veld 1

Schik

zvv van Marwijk 2

2C - 21:39

4 - 9

T-Kwadraat Veld 1

FC Amigos/Trexico logistics BV 3

Chocolatties - CK Active

OK - 19:00

11 - 2

T-Kwadraat Veld 2

FCR/Service van den Hout

Joris sports

OK - 19:53

7 - 7

T-Kwadraat Veld 2

Zena vuurwerk

SFC Tilburg

2C - 20:46

4 - 1

T-Kwadraat Veld 2

zvv Lemmens

Jez tegelwerken

2A - 21:39

0 - 3

T-Kwadraat Veld 2

RFC/Tuincentrum Het Wandelbos

Goirle / Dealerauto.nl

2C - 20:30

7 - 2

Haspel

Wylance / Crash move

FC Africa

2A - 21:30

18 - 1

Haspel

zvv Rood-wit-blauwe leger


maandag 27 november 2017

Athletic de Tilbão /Q-Promotions

2B - 19:00

3 - 0

De Blaak

United

zvv herenkapsalon Aziz

2A - 19:53

8 - 3

De Blaak

Nankatsu/ Stichting NBA

Goirle / Dealerauto.nl

2C - 20:46

9 - 5

De Blaak

TLG/ Sport2connect.nl

zvv van Marwijk 3/Luba uitzendbureau

2D - 21:39

2 - 11

De Blaak

Mencare24

zvv Kaas en meer

2B - 21:00

3 - 7

T-Kwadraat Veld 1

No limit / Kitsananon

NVHV / Gezond eten

1A - 22:00

7 - 2

T-Kwadraat Veld 2

TZ United 2 / MBMB

Hofbomen hoveniers 2

2D - 20:30

4 - 5

Dongewijk

Zuvo

Supreme Cleaning

2D - 21:30

7 - 6

Dongewijk

zvv Ronassi/ Saints


vrijdag 24 november 2017

Feestcafe La Danza

1A - 19:00

10 - 7

De Zeine

ZVVG / Café Den Brands

Nankatsu/ Stichting NBA

2A - 19:00

6 - 9

De Wetering

ADG Dakwerken 2

Lzvv Joris Sport/VoetbalParty

HK - 19:53

7 - 4

De Wetering

TSVV Merlijn 1/de Don

zvv CFAB

HK - 20:46

3 - 0

De Wetering

TDV 1/renova el giletto

VVI 1/ De Kiosk

HK - 21:39

2 - 1

De Wetering

Team Boektoe 1/IT Support Groep

De besterds

1B - 19:00

3 - 8

Studenten sporthal

VOP Waalwijk

zvv Bakkerlegal

OK - 19:53

5 - 3

Studenten sporthal

Joris sports

NVHV / Gezond eten

1A - 20:46

3 - 3

Studenten sporthal

VVI 2/Vermeer sierbestrating

FC Africa

2A - 21:39

9 - 4

Studenten sporthal

Verdi-boys/ Goossens FD