Programma Kleine Beker 2019-2020

maandag 23 september 2019

OGT/Peerkes Hoeve

Kleine Beker

21:00

T-Kwadraat Veld 2

Witlox Somers adm en advies

Schik

Kleine Beker

22:00

T-Kwadraat Veld 2

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

Supreme Cleaning

Kleine Beker

20:30

Dongewijk

VVI 3/ODA

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

Kleine Beker

21:30

Dongewijk

JEZ Tegelwerken


vrijdag 27 september 2019

Nankatsu/Stichting NBA

Kleine Beker

19:00

De Wetering

ZVT/NBKK

Witlox Somers adm en advies

Kleine Beker

19:53

De Wetering

Schik

zvv Lemmens

Kleine Beker

20:46

De Wetering

zvv Vaste lasten service

Re-Issue

Kleine Beker

21:39

De Wetering

ZWAF Moller en Cools advocaten

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

Kleine Beker

19:00

Studenten sporthal

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

Kleine Beker

21:39

Studenten sporthal

Inno Beton Bouwservice

TLG 2/Luba uitzendbureau

Kleine Beker

19:00

De Drieburcht

TSV Longa Futsal 3

Brightworks/Paulissen Witgoed

Kleine Beker

21:39

De Drieburcht

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

Zuvo

Kleine Beker

19:00

Reeshof

SFC Tilburg

Bien Chanternel

Kleine Beker

21:39

Reeshof

Wylance/Crash Move

ADG Dakwerken 2

Kleine Beker

19:00

T-Kwadraat Veld 1

zvv Kaas & Meer

VDW Afbouw

Kleine Beker

21:39

T-Kwadraat Veld 1

Mencare24

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

Kleine Beker

19:00

T-Kwadraat Veld 2

ZVVG/HLB van Daal

BAA

Kleine Beker

20:46

T-Kwadraat Veld 2

ABCDE FC

Forsa

Kleine Beker

21:39

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

JEZ Tegelwerken

Kleine Beker

21:30

Haspel

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger


vrijdag 4 oktober 2019

Witlox Somers adm en advies

Kleine Beker

20:46

De Wetering

Brightworks/Paulissen Witgoed

The Lions

Kleine Beker

21:39

De Wetering

TLG 2/Luba uitzendbureau

TDV 2/t-sportscafé

Kleine Beker

20:46

Studenten sporthal

Zuvo

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

Kleine Beker

21:39

Studenten sporthal

Nankatsu/Stichting NBA

VVI 3/ODA

Kleine Beker

19:00

De Drieburcht

Bakker Futsal

OGT/Peerkes Hoeve

Kleine Beker

21:39

De Drieburcht

Schik

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

Kleine Beker

19:00

Reeshof

Q-Promotions Futsal

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

Kleine Beker

20:46

Reeshof

PAW FC

TSV Longa Futsal 3

Kleine Beker

19:00

T-Kwadraat Veld 1

ZVVG/HLB van Daal

TLG 1/Openhaardenspecialist

Kleine Beker

21:39

T-Kwadraat Veld 1

Bien Chanternel

Wylance/Crash Move

Kleine Beker

19:00

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

Kleine Beker

20:46

T-Kwadraat Veld 2

ADG Dakwerken 2

SFC Tilburg

Kleine Beker

21:39

T-Kwadraat Veld 2

ABCDE FC

zvv Kaas & Meer

Kleine Beker

20:30

Haspel

Inno Beton Bouwservice

Supreme Cleaning

Kleine Beker

21:30

Haspel

Re-Issue


vrijdag 11 oktober 2019

JEZ Tegelwerken

Kleine Beker

19:00

De Wetering

Hofbomen Hoveniers 2

Bien Chanternel

Kleine Beker

19:53

De Wetering

Forsa

Zuvo

Kleine Beker

20:46

De Wetering

BAA

ADG Dakwerken 2

Kleine Beker

21:39

De Wetering

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

TDV 2/t-sportscafé

Kleine Beker

19:00

Studenten sporthal

SFC Tilburg

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

Kleine Beker

19:00

De Drieburcht

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

TLG 2/Luba uitzendbureau

Kleine Beker

19:00

T-Kwadraat Veld 1

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

TLG 1/Openhaardenspecialist

Kleine Beker

19:53

T-Kwadraat Veld 1

Wylance/Crash Move

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

Kleine Beker

20:46

T-Kwadraat Veld 1

zvv Kaas & Meer

The Lions

Kleine Beker

19:00

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 3