Uitslagen Kleine Beker 2019-2020

vrijdag 20 september 2019

Q-Promotions Futsal

KB1 - 19:00

6 - 6

De Wetering

ZVT/NBKK

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

KB3 - 21:39

6 - 4

De Wetering

OGT/Peerkes Hoeve

SFC Tilburg

KB4 - 19:00

5 - 10

Studenten sporthal

BAA

Re-Issue

KB2 - 20:46

-

Studenten sporthal

Bakker Futsal

zvv Kaas & Meer

KB7 - 21:39

2 - 4

Studenten sporthal

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

ABCDE FC

KB4 - 19:00

3 - 3

De Drieburcht

TDV 2/t-sportscafé

PAW FC

KB8 - 21:39

4 - 4

De Drieburcht

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

KB6 - 19:00

2 - 9

Reeshof

TLG 1/Openhaardenspecialist

Mencare24

KB9 - 21:39

4 - 1

Reeshof

zvv Lemmens

ZWAF Moller en Cools advocaten

KB2 - 19:00

5 - 2

T-Kwadraat Veld 1

Supreme Cleaning

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

KB1 - 21:39

2 - 5

T-Kwadraat Veld 1

Nankatsu/Stichting NBA

zvv Vaste lasten service

KB9 - 19:00

6 - 6

T-Kwadraat Veld 2

VDW Afbouw

Inno Beton Bouwservice

KB7 - 20:46

4 - 8

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

TSV Longa Futsal 3

KB5 - 21:39

2 - 9

T-Kwadraat Veld 2

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

ZVVG/HLB van Daal

KB5 - 20:30

5 - 6

Haspel

The Lions

Wylance/Crash Move

KB6 - 21:30

2 - 6

Haspel

Forsa


maandag 16 september 2019

VVI 3/ODA

KB2 - 21:00

2 - 3

T-Kwadraat Veld 2

Re-Issue

Bakker Futsal

KB2 - 22:00

1 - 7

T-Kwadraat Veld 2

ZWAF Moller en Cools advocaten

zvv Rood-Wit-Blauwe Leger

KB8 - 20:30

1 - 17

Dongewijk

Hofbomen Hoveniers 2

Schik

KB3 - 21:30

3 - 9

Dongewijk

Brightworks/Paulissen Witgoed


vrijdag 13 september 2019

ZWAF Moller en Cools advocaten

KB2 - 19:00

5 - 6

De Wetering

VVI 3/ODA

Q-Promotions Futsal

KB1 - 20:46

0 - 7

De Wetering

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

ZVT/NBKK

KB1 - 21:39

10 - 2

De Wetering

TSV Longa Futsal 2/Reja Sport

Bakker Futsal

KB2 - 19:00

4 - 4

Studenten sporthal

Supreme Cleaning

Brightworks/Paulissen Witgoed

KB3 - 21:39

4 - 4

Studenten sporthal

OGT/Peerkes Hoeve

Inno Beton Bouwservice

KB7 - 19:00

3 - 3

De Drieburcht

ADG Dakwerken 2

FC Amigos/Trexico Logistics BV 2

KB5 - 21:39

3 - 4

De Drieburcht

The Lions

ZVVG/HLB van Daal

KB5 - 19:00

3 - 8

Reeshof

TLG 2/Luba uitzendbureau

Hofbomen Hoveniers 2

KB8 - 21:39

3 - 5

Reeshof

UVO '94 2/PHC Totaal Vitaal

PAW FC

KB8 - 19:00

17 - 1

T-Kwadraat Veld 1

JEZ Tegelwerken

Forsa

KB6 - 21:39

5 - 5

T-Kwadraat Veld 1

TLG 1/Openhaardenspecialist

FC Amigos/Trexico Logistics BV 3

KB6 - 19:00

9 - 5

T-Kwadraat Veld 2

Bien Chanternel

BAA

KB4 - 19:53

10 - 6

T-Kwadraat Veld 2

TDV 2/t-sportscafé

zvv Herenkapsalon Aziz/Burger Company

KB7 - 20:46

3 - 0

T-Kwadraat Veld 2

TSV Longa Futsal 1/Cafetaria D'n Engel

013Genclik/Lezz-et BBQ Restaurant

KB3 - 21:39

5 - 1

T-Kwadraat Veld 2

Witlox Somers adm en advies

Mencare24

KB9 - 20:30

9 - 3

Haspel

zvv Vaste lasten service

ABCDE FC

KB4 - 21:30

7 - 3

Haspel

Zuvo


maandag 9 september 2019

Nankatsu/Stichting NBA

KB1 - 21:00

3 - 5

T-Kwadraat Veld 2

Q-Promotions Futsal

ZVT/NBKK

KB1 - 22:00

3 - 2

T-Kwadraat Veld 2

RFC/Tuincentrum het Wandelbos

zvv Lemmens

KB9 - 20:30

3 - 6

Dongewijk

VDW Afbouw

Hofbomen Hoveniers 2

KB8 - 21:30

8 - 6

Dongewijk

PAW FC